2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Gunaydin kizlaar.. Tikabasa Tikabasa tebrikler kuzucum cok sukur keseyi görmüşsün. Kiste cok takilma bence. Cogu kiste tedavi olarak gebelik oneriyorlar zaten. Moral bozma kendiginden geriler gecer. Bir sonraki kontrolde alırsın guzel haberi. 🙏 @Niqu cok sevindim canim sen de görmüşsün keseyi cok şükür. Insallah böyle saglikla devam eder🙏
Cnm walla şak dıye kisti gösterince moralman çöktüm
İnternttende ararstrdım, çoğu yüzde 90 kayboluyomuş 14. Haftaya kdr
İnşallh bnımkıde kaybolur🙏
Mutluluğum yarım kaldı dün 😔

Cnm walla şak dıye kisti gösterince moralman çöktüm
İnternttende ararstrdım, çoğu yüzde 90 kayboluyomuş 14. Haftaya kdr
İnşallh bnımkıde kaybolur🙏
Mutluluğum yarım kaldı dün 😔
Benim arkadaşım 8. ayına girecek onun da vardı kisti hala da duruyormuş. Doğumdan sonra gider falan demiş ona da. Hiç bir sıkıntı da yaşamadı kistle ilgili. Olabiliyor demiş doktor.

Benimkide yok gibi ben pes ediyorum vala artık yokum😢😑
Aaaa ne moral bozuyorsun elbet olcak biz böyle yaparsak daha çok bebeklerin bebek olsun diye ben bekliyordum zaten çıkmamasını kocamı gene öldüresim geldi orasıda ayrı 🤣🤣 olmadığını bir testle daha emin olmuş bulunmaktayım a dostlarım

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    138,5 KB · Görüntüleme: 54
Son düzenleme:
Vallahi ben bu ay olursa şok olurdum ayın 28 inde tatile çıkıyorum 3 hafta kesin o arada gelir benim sıpa 🤣🤣🤣tatil bebisi olmak istemişde demek

Yok cnm kalp atışı için 2 hafta sonra grl dedi
6 cm yumurtalık kistin var dedi
Moral bozuklugundan yolk keseyi bile soramadım
Geçer zamanla kuzum ya inşallah kist için doktor birşey verdimi?
Yolk kesesi muhabbetini doktor bana da ben sormasam söylemicekti.Gitmeden önce bir sürü sorular vardı kafamda sorucaktım doktorun yanında hepsi uçtu gitti kafamdan dünden beri aa şunuda sorucaktım diyip duruyorum..Gitmeden önce telefona not alıp öyle gitmek lazım orda unutuluyormuş.

Aaaa ne moral bozuyorsun elbet olcak biz böyle yaparsak daha çok bebeklerin bebek olsun diye ben bekliyordum zaten çıkmamasını kocamı gene öldüresim geldi orasıda ayrı 🤣🤣
Napiyim Kuzum vala yıprandım ama niye olmadi anlamadım o gunleri değerlendirmeye çalıştım offf ama yaagggg

Yumurtlama akıntısı bazen kahve rengi de olabiliyormuş okumuştum. Ancak yumurtlama akıntısı da kişiye özel kuzum. Mesela kışın yumurtlama akıntım gelmeye başladıktan 4 gün sonra pik oldu 5. gün çatladı. Ama kimisi diyor ki yumurtlama akıntım geldi yarın çatlar. Dediğim gibi kişiden kişiye göre farklı bebişim.
Ayy sagol canım ya rahatladim valla ya.. rengine ozellikle cok takilmistim. o zaman benim de bir kac gun sonra olur olursa çünkü testler cok silik çıkıyor. Zaten de 11.gundeyim 14.gunden once pik falan beklemiyorum😊 tesekkur ederim😘

X