2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kuzum bu doktora ilk defa gittim ben. Prof. Öyle detaylı şöyle yaparız böyle yaparı demedi. Ama ilk bunla başlanır böyle başlayalım Regl olunca gel dedi 🙈 ama gerekirse ben söylerim çatlatma iğnesini. Aşılama için rahim filmi gerekiyor galiba öyle birşey söyledi sanıyorum
Aynen canım doktorun başlangıç yapmış, muhtemelen sürece göre yönlendirecek seni 🙏

30 tane gebelik testim + ugur getirsin diye aldığım oyuncak geldi 🤣🤣 inşallah testler bitmeden hepimiz güzel haberler alırız 🙏💜
Ayyy benim de A Afratafrac ganimetlerim geldi😂 baktım bi tanesine maviden gelmiş çok şükür😂 inşallah sadece bi tanesini kullanırız son olur çift çizgiyle😍

Eklentiler

• IMG_3279.jpeg
    IMG_3279.jpeg
    135 KB · Görüntüleme: 39
Saol cnm
Femara+ovitrelle kullandım martta
Kimyasal oldu

Mayısta kndım femara içtim kımyasal olfu o da
Buay hıçbısey kullanmadım
Sadece imom omega başladım
Mayısta kullandıgın kist yapmış olabilir canım oda atılmayınca büyüme yapmıştır. Benim doktorum kist olmaması için ilaç veriyor yinede kist olmuştu ama milim di benimki bir defa bende kendi başıma kullandım o kist oldu zaten. Bebişine bi zararı yoksa sıkıntı degil kuzum dogumla atılır

Ay benim misafir yoğunluğum gitgide artıyor kankiler ben bu hafta nasıl değerlendircem böyle🥹 misafir severimde bu biraz zamansız oldu
Kesin hamiş çıkacaksın ve "hiç umudum yok, misafirim vardı ancak kaçak göcek oldu" diyeceksin. Ahanda yazdım buraya 😂

X