2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar çok hastayım ciğerlerim ağrıyor çok öksürüyorum ilaç içiyorum bi sıkıntı olur mu acaba bebek olursa filan diye ?

Kızlar çok hastayım ciğerlerim ağrıyor çok öksürüyorum ilaç içiyorum bi sıkıntı olur mu acaba bebek olursa filan diye ?
ilaç içme kuzum ama zaten dr parol dan baska vermıyorlar yanı bana vermedıler ıdrar yolu enfek. da olmustum baska vermedıler cnm

ilaç içme kuzum ama zaten dr parol dan baska vermıyorlar yanı bana vermedıler ıdrar yolu enfek. da olmustum baska vermedıler cnm
Ayy çok kötüyüm ama ayakta duramıyorum vücut ağrılarından 2 Temmuz da kimyasal düşük yaptım oluşmuş olabilir mi şu ana kadar 😢

Allah sanada nasip etsin canım.Yok kız doktora diyorum şimdide diyecem acaba kalbi vuruyormu🤦🏻‍♀️ bana diyor seni anlıyorum korkun var ama mucize edicek elimde hiçbir şeyim yok ilaçlara devam dedi☺️
Anladım kuzum Inşallah bu kez sağlıkla alırsın kucağına kuşum 🥰🤲 amin canım allah istiyen herkese nasip etsin rabbim anne sahibi olmak istiyenlerin kucaklarini boş birakmasin😪😊💗🥰

Kızlar kimyasal gebelik geçirenler kanamanız nasıl oldu? Benim bu ay 4 günüm gecikti diye acaba bende mi yaşıyorum diye düşündüm ama emin de olamadım. Çok ağrım var normalde bugün ağrının olmaması lazım. Benim iki gün olur ağrım 3. Gün normale dönerim ama şu an çok sancım var ilk gün gibi. Ve kanamam da çok oluyor . Kimyasal değilse de bir gariplik var. Her zamanki gibi değil
2 kez kimyasal geçirdim ağrı normal adet ağrısı gibi hiçbir farkı yoktu

Herkese hayırlı olsun öncelikle 😌 dün predictor negatifti ama bugün yine mide bulantısı yanma baş dönmesi ve sol kasıkta aşırı ağrım var göğüslerde şiş kan vermek istiyorum ama cesaret edemiyorum ne diyorsunuz kızlar?

Can kızlarım
Hepınıze iyi dilekleriniz için çok tesekkur edıyorum 💐iyi ki varsınız 🙏

Niqu Niqu cnm akrabam orda çalışıyo o önerdi bu doktoru, paldır küldür baktı, alel acele, keşke genetik sonuçlarından sonra gebelik düşünseydınız dedi, coraspin kullanma dedi

Kistle ilgılı bnim böyle vakalı hastalarım oldu, bişy olmaz vs hiçbişy demedi
Bu kist nrden cıktı anlamadım
2-3 ay öncesıne kadar istanbuldaki doktor bısey demedi

@Papatyamaviss dediğin gbi 10 gün sonra başka bi doktora çıkıp farklı bi yorum beklicem, zaten bu doktor izne çıkıyomuş
Canım saglıkla gelsin inşallah bebişin. Evde kendin klomen tarzı ilaçlar kullanmışmıydın

X