2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar test sipariş etmiştim geldi testim deneyim bakayım bozuk filan çıkmasın dedim denedim gölge gördüm efekt filan yaptım ikinci çizgi var gibi gölge betam sıfırlanmadı mı acaba en son 11 Temmuz da 3 çıktı 2 Temmuz da kimyasal düşük yaptım 😥
Kızlar ??

Kızlar test sipariş etmiştim geldi testim deneyim bakayım bozuk filan çıkmasın dedim denedim gölge gördüm efekt filan yaptım ikinci çizgi var gibi gölge betam sıfırlanmadı mı acaba en son 11 Temmuz da 3 çıktı 2 Temmuz da kimyasal düşük yaptım 😥
Canım ben göremedim gölge. Sen gözle görüyorsan o testin kendi çizgisidir büyük ihtimalle.

Canım ne diyeyim bilemedim. Öncelikle Allah sabır versin. Her aile içi dinamik farklı oluyor. O yüzden kimsenin sana akıl vermesi gibi bir durum olamaz haddimize değil.
Fakat bu maalesef hep karşılaştığım bir şey. Ülkemiz kadınlarının büyük çoğunluğu oğullarını resmen kocaları gibi görüyor afedersiniz. Gelinleriyle bir yarışa giriyor. Gelinleri hizmetçi gibi görüyorlar, sürekli bir hizmet bekliyorlar. Oğluşlarını habire laflarla doldurmaya ve kışkırtmaya çalışıyolar. Gerçekten enteresan sapkın aile ilişkileri var.

Sen 40 derece sıcağı kaldırmak zorunda değilsin balkonda. Bend e kaldıramıyorum mesela, fenalşılıyorum çok sıcak havada. Bu kötü bir şey değil. Ama eşine bunu nasıl anlattılar kim bilir. Kaça kaç katıp anlattılar.

Eşinin de seni hiç dinlemeden seninle konuşmadan fevri kararlar vermesi yanlış. Bence eşinle otur ve tüm duygularını sakin, bir dille anlat. Ne kadar üzgün olduğunu söyle. Ne diyeyim bilemiyorum, umarım düzelir her şey 🙏
Yorumun için teşekkür ederim canım. Annesinin bire bin katmasına hiç gerek yok anneannen üzülmüş demesi yeterli benim eşim için. Öyle bir kafa yapısı var ki ailesi üzülmeyi asla hak etmiyor. Ben de üzülüyorum dediğimde sen kendin edip kendin buluyorsun psikolojisine giriyor. Mesela ben desem ki şu hareketlerinden rahatsız oldum bunu katiyyen arayıp annesine söylemez ama annesi en küçük bir şey dersin arada 8 saat zaman farkı ülkeden beni arayıp bana bunu söyler. En çok üzüldüğüm de gerçekten zar zor yoluna koyduğumuz şeyleri son 1 yılı yarım saatte harcaması oldu.

Eklentiler

• Screenshot_2023-07-17-12-03-00-18_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2023-07-17-12-03-00-18_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    67,5 KB · Görüntüleme: 89
Bebişim senin yumurtlama kaçında olmuş demiştin?
Kızlarım siz de durumlar nedir, Bat larınız yaklaştı. 💕🙏

@brcn95 S Sunshine1 @Nightmare21 U uzumrv @minnoskedii @Soulfly07
Ben henüz hiçbir şeye bakmadım😬 fıldır fıldır geziyom, bebiş olduysa da helak olmuştur😂 göğüslerimde bi hassasiyet var, 2 gün önce de kasıklarım biraz ağrıdı ama gaz mı kasık mı tam ayırt edememiş olabilirim yolculuktaydık o sıralarda. Hayırlısı artık bir kaç güne test yapar hemen paylaşırım🤗

Mm canım şöyle yapın mesajlar kalsın ss alın ne olur ne olmaz. anneann konusundada yaşı itibariyle alınmıştır nasıl davranacağımı kimse söyleyemez bana diyin. Kardeşinizlede 1 2 günlüğüne otele gitseniz
Tatlım anneannenin alınmasına gerçekten bir şey diyemem hatta üzüldüm bile ben onla zaman geçirmeyi seviyordum huylarımızı da birbirimize benzetirlerdi falan hatta. O da böyle yapış yapış cıvık bir insan değil hep mesafelidir boş konuşmaz çok bilgili tecrübelidir. Neredeyse 90 yaşına yakın olmasına rağmen aklı başında, hafızası yerindedir maşallah. Ama bir görümcem var 34 yaşında ailesinin yanına gelince zeka seviyesi 5'e falan düşüyor. Anneanneyle muhabbet etsem gelir kocama yapışır ne öpmesi biter ne sarılması ne dizine yatması boynuna sarılması. Kocamın yanına gelsem gider anneannesine tamamen kendisiyle ilgili konuşur ortamdan kopuk orada muhabbet eder. Sadece kocası yanındayken rahat ediyorum. Çünkü o da benim gibi. İkide bir bozar hatta onu. Geçen bir laf söyledi annesi de kızını savundu hah konuştu avukat dedi kayınvalidemden için. Hep birlikte gülüştüler, bu lafı ben desem ağlarlar bile. Kardeşime çözüm bulurum teyzem de var burada arkadaşları da var en kötü onu özel bir yurda yerleştiririm geçici olarak. Ama ne diyeceğim kocam seni istemiyor ablacım git buradan mı? Bunu hangi dille ifade etsem alınmaz ki bilmiyorum...

Sonuçta hamişsin canım😍😍Şimdi tebrik ediyorum☺️Düşüklerinmi var senin?neden iğne istiyorsun?
Teşekkür ederim kuzum evet bu 6 haftalık bide kimyasalım var pıhtılaşma testi verdim pıhtılaşma çıktı o yüzden istiyorum 🥰
Yaaa çok şükür başında yakaladın bebişini😍 teste bak be helal olsun 12 yi nasıl net gösteriyor
Evet ya bu kadar net beklemiyordum bu testten 😂çok şükür çiçeğim 🌹
Ayy kendim gebeymişim gibi sevindim 🥹❤️❤️
Yaaa yerim seni sende alıcaksın güzel haberi inşallah 🥰😘
Hayırlı olsun sağlıklı gelsin inşallah vaktinde bebiş uğur getirsin hepimize 🥰🥰
Amin inşallah canım çok teşekkür ederim 🦋
Haha içime doğmuştu 10 un bir tık üstüdür diye tutturmuşum. Hadi inşallah güzelce artsın değerin bebişim.
Yaaa bak sen tuttumuşsun dediğin gibi 🤭teşekkür ederim kuzum 😍 darısı sizlere olsun 🥰

X