2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ayy İn şa Allah ya İn şa Allah kandada çıkar🥹🥹🥹Hepiniz ağustosa kadar hamiş kalın🙌🏻🙌🏻🙌🏻
Ayyy inşallah canımm valla çok iyi bir zamanlama olur
Eveeet artık gönül rahatlığıyla tebrik edebiliriz bebeğimmmm😍 rabbim sana su gibi hamilelik nasip etsin sağlıkla kucağına alırsın İnşAllah canım benim 😘💐🥹
İnşallah kuzum rabbim sana da nasip etsin inşallah şu an oturup ağlayasım var ya ama sırası değil hastaneye gidip kan sonucunu da alayım öyle 😂🤭

Bugün daha döngümün 13.günü çatlamak üzere olduğunu sanmıyorum ama bakalım ne durumdayız☺️ Misafirlerim de yatılı ama önemli değil bizim oda en dipte ve banyomuz ayrı sıkıntı olmuyor 😂kendi evimdeyim ya her türlü değerlendiririm diye düşünüyorum 😂😂
Kaçırma günleri erkenden uykum geldi de 🤣🤣

İn şa Allah canım🙌🏻Özel hastane gitdiğim ama benden daha az kaftalarda olanlar karından doktorları gördü benimki göremedi bence cihazı iyi diğil çünkü bana dedi 1 hafta sonra gel içinin dolu olub olmadığına bakıcam hiç kalb atışını demedi🤷🏻‍♀️
Bende guzel haberlerını beklıyorum bugun o halde 🥰

Kız ne güldüm açık konuşayım aşkım sabahki belirmedi olmadığını düşündüm evde bir tane daha yaptım o çok beklemesine ragemn ilk idrardan daha koyu ve pembe çıktı şimdi yaptım ikisini alt alta koyup atacağım size ben kan vermeye gidiyorum

Ahahah atıyorum şimdi en alta birakicam

Evet olur canım normalde öyle yapılıyor ama ben olduğu gibi koyup cignedim daha faydalı olur diye
Testler aynı marka olmasına rağmen bıle kendı içinde çelişiyor kuzum benımde oldu öyle sonra öğlen yaptım belırgınlesmıstı bu beyaz kasetlerden 🥰 kan testınde guzel gelsın güzelce koyulaşsın özelde vereceksin dımı beklemeyelımmm 🙈😂

Kızlarrrr adetten sonraki 35. Günüm. Sizce yumurtlama mı buuu? Şeffaf akıntı görünce erkenden yaptım Öğleden sonra yine yapacağım test. A Afratafrac

Eklentiler

• IMG_20230717_105208.jpg
    IMG_20230717_105208.jpg
    69 KB · Görüntüleme: 39
Gün içinde ölçülen ateş doğru sonuç vermez canım. Sabahları her gün uyandığında aynı saatte yataktan çıkmadan dil altından ölçüm yapıp kaydediyorsun ff App uygulamasına. Uygulamaya düzenli kayıt yaptığın zaman senin yumurtlaman, yumurtlama öncesi ve sonrası ateşin hakkında bilgi sahibi olur. Bu arada çok geçmiş olsun canım aman dikkat et hastalık oldu mu çok zor oluyor ya
Hasta oldum canım çok kötü üşütmüşüm bu sabah dil altından yataktan çıkmadan ateşim 36.8 olmuş 37.2 den düşmüş yani umarım hastalık ateşi değildir yumurtlama ateşiydi ve şuan ilaç kullansam olur mu acaba çok kötüyüm

Testler aynı marka olmasına rağmen bıle kendı içinde çelişiyor kuzum benımde oldu öyle sonra öğlen yaptım belırgınlesmıstı bu beyaz kasetlerden 🥰 kan testınde guzel gelsın güzelce koyulaşsın özelde vereceksin dımı beklemeyelımmm 🙈😂
Evet bebeğim özelde verdim çok teşekkür ederim ay çok heyecanlıyım 😂🤭
Kuzuu kaçıncı günündesin belirtilerin neler🥰 hayırlıı olsunn çiçeğim
Cok teşekkür ederim balımmm bugün 27. Gün döngünün yumurtlamanın tahminime göre ya 10 ya 11 aşkım belirtim sadece göğüs agrisiydi o da hep vardı bende yani yoktu belirti aslında 😂
gittikçe koyulaşıyor canım kan verebilirsin kesin var artık 😅🙏
Ayy verdim verdim heyecanla bekliyorum evett 🥰
Aynen öyle sonra dökersin mutluluk gözyaşlarını😍 şimdi ilk hedefimiz kan vermek 🥰
Hadi hayırlısı kuzum rabbim hepinize nasip etsin en kısa zamanda 🥰🤲🏻

Cok teşekkür ederim balımmm bugün 27. Gün döngünün yumurtlamanın tahminime göre ya 10 ya 11 aşkım belirtim sadece göğüs agrisiydi o da hep vardı bende yani yoktu belirti aslında 😂
Ayy çok sevindim 🥰 benimde belirtim yok göğsüm ağrıyor ondada üzüldüm adetten mi acaba diye ☺️ Allahım bizede yaşatsınn🌸

X