2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Gunaydin kizlar catlamanin 9 gunu vbugun iki gundur ozur dilerim kabizlik ve gazim var gogus hassasiyetim var sol kasiginda batmalar oluyor kremsi akintim var adete 6 gunum kaldi bunlar bi belirtimidir boyle durum yasayan varmi

Günaydın kızlar, Ben yarın test yapcam dün 9. Gündü cıkmadı bisey büyük ihtimal yoktur bosuna pazarımı harcamiyim

Isı takibi yapayım dedim biter bitmez yapmadım ama fikir olsun öğreneyim dedim hem yumurtlama olmuş mu acaba kızlar?

Çooook sevindim. Sağlıkla büyüsün ve kucağınıza alın inşallah

Günaydın kızlar, Ben yarın test yapcam dün 9. Gündü cıkmadı bisey büyük ihtimal yoktur bosuna pazarımı harcamiyim
Elinde fazla test varsa yapsana bebişim bakalım. Bugün benim de 9. gün çıkmadı bişi. Aşağı yuları ilk 9 ya da 10. günde çıkmaya başlıyormuş.

Sende göremedin dimi ben gibi benim testte
Yani kaç gündür hep aynı gölge olduğu için ben onun testin kendi gölgesi olduğunu düşünmeye başladım artık. Ancak bebiş varsa yavaş yavaş bir koyulaşma görmemiz lazım gibi. Tahminim benim de Ağustos'a kaldı.

Bencede ağustos olucak hayırlısı böyleymiş enerciii

Gunaydin kizlar catlamanin 9 gunu vbugun iki gundur ozur dilerim kabizlik ve gazim var gogus hassasiyetim var sol kasiginda batmalar oluyor kremsi akintim var adete 6 gunum kaldi bunlar bi belirtimidir boyle durum yasayan varmi
Kremsi akıntı belirti doye biliyorum test yapsanız belli olur galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…