2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar sizce yumurtlama olmuş mu sanki bana 16.gün pik gibi gelmişti zaten bi bakın

Eklentiler

• IMG_5028.jpeg
    118 KB · Görüntüleme: 89
Bende onu anlatamıyorum bir türlü ve bu bize zaman kaybettiriyor. Bu konuda kırgınım ona her seferinde de söylüyorum içim soğumuyor çünkü. Bu sefer tüm sorumluluk bana kalıyor. Mecburen farklı yollar denemek zorunda kalıyorum.
O kadar severim ki şeffaf ilişkiyi. Oturalım, konuşalım, beraber çözüm bulalım. Sonuçta burda sizinle paylaştığım hiçbir şeyi ben çevremdeki hiç kimseyle paylaşmıyorum. Zor oluyor ama yavaş yavaş iletişim kurmayı da öğreniyor, öğretiyorum

Kıyamam sana ben. Çok zordur bu durum. Umarım yola gelir eşin bir şekilde. Bu durum bir gün senin dolup dolup patlamana neden olmaz inşallah.

Günaydın kuzular şimdi ben hala baştan grubu okuyorum son 50 sayfam rahim filmi olayı hakkında bana da bilgi verir misiniz? Ben tüm tahlillerimi yaptırdım sorun yok. Eşim de sperm testi verdi sorun yok bir tek rahim filmi çektirmedim ve çok korkuyorum çünkü fnd_50 kötü olmuştu hatırlıyorum ki. Bana detaylı anlatabilecek olan var mı

Kıyamam sana ben. Çok zordur bu durum. Umarım yola gelir eşin bir şekilde. Bu durum bir gün senin dolup dolup patlamana neden olmaz inşallah.
Oluyor canım ben ittire ittire yaptırıyorum herşeyi. Ve çok yorulduğum zamanlar oluyor. Arada patlıyorum tabi. Benim de nasibimde bu varmış napayım

Merhaba hanımlar . Nasılsınız? Ben bir senedir evliyim ve neredeyse evliliğmizin başından beri bebiş istyorum. Lakin hormonal proplemler strest skıntı cikolata kisti (2cm) vb sorunlarla cok bogustum.Hepsini düzelttim cikolata kistim dısında onun icinde hayıt tentürü basladım sifa Allahtan. ovülasyonla takip edip jel kullandım bu ay yumurtlamam da . Fakat suan yumurtam catlamısmı ne olmus bilemiyorum. Bu konularda cok cahilim resim paylastıgımda bana yorum yapar mısınız lütfen. Simdiden cok tesekkur ederım. Son fotografta dizili olan testlerden 5 incisi bugun cekildi.

Eklentiler

• IMG_5577.jpeg
    86,3 KB · Görüntüleme: 75
  • IMG_5590.jpeg
    73,8 KB · Görüntüleme: 78
ya aslında tam yumurtlamışsın diyemem ama bazı testlerde aynı koyuluk vermiyo bazen yumurtlama olsada. 4. Testte ki ve 5. Testteki gün değerlendirebilirdin çoğu kez okudum tam kırmızı olmadan yumurtlama görüp hamile kalan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…