2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

gün aldın mı canım ben 3 gün bekledim öyle degerlendırdım dr bana iki hafta ilişki yok dedi ama dinlemedim çünkü hiç bişeyim yok nıye bekliyeyim kimisi 1 gün sonra degerlendirmeye başlamış
Canım 22 temmuz hsg, 25-26 temmuzda da yumurtluyorum görünüyor

gün aldın mı canım ben 3 gün bekledim öyle degerlendırdım dr bana iki hafta ilişki yok dedi ama dinlemedim çünkü hiç bişeyim yok nıye bekliyeyim kimisi 1 gün sonra degerlendirmeye başlamış
Aynen ben de ağrım sızım kanamam olmazsa beklemek istemiyorum. Forumlarda da çok okudum. Bazı Doktorlar ağrı sızı yoksa perhiz yapmanıza gerek yok diyormuş 😊

Kizlar dun bir video izledim. Diyor ki geri cekme yöntemi guvenli bir korunma yontemi degildir. Yuzde 25 gebelik sansi vardir. Uzun yillar geri cekme yontemiyle korunmuş kisiler eger bebek düşünüyorlarsa hem kadin hem erkek olarak kısırlık açısından degerlendirilmeleri gerekir diye. Ben de kizimdan sonra cifte korunma yontemiyle ilk 3 yil korunduktan sonra icten ice bebek düşüncesi taşıdığım ama gururumdan bunu eşime soyleyemedigim icin ( ilk isteyen o olsun diye🤣) -ki ne kadar bos ve sacma oldugunu simdi anliyorum☺️- diger 3 yilda geri cekme yöntemini kullandik. Simdi videoyu da izleyince bir suphe dustu aklima. Gerci bu denedigimiz 15 ay boyunca 4 kez kimyasal 1 de düşük var ama. Yine de bir gosterge olabilir mi diye. Bilgisi duyumu vs olan var mi bu konuda?
Aaaa bizde 3 yıldır böyle korunduk ama gebe kalmadım sanırım. Sadece 1 kere adetim 7 8 gün geçti ömrüm hayatımda ilk kez. Adet oldum sonra acaba kimyasalmıydı bilemedim

Aynen ben de ağrım sızım kanamam olmazsa beklemek istemiyorum. Forumlarda da çok okudum. Bazı Doktorlar ağrı sızı yoksa perhiz yapmanıza gerek yok diyormuş 😊
sadece ilk gün kanamam oldu diğer güne agrım sızım kanamam olmadı yınede 3 gün bekledim ovuda takip etmedim ama ilişki oldugu gün kasık agrım vardı yumurtlama diye düşündüm yumurtlama gectimi varmı bilmiyorum nasip artık ay sonunda anlıcaz 😅

sadece ilk gün kanamam oldu diğer güne agrım sızım kanamam olmadı yınede 3 gün bekledim ovuda takip etmedim ama ilişki oldugu gün kasık agrım vardı yumurtlama diye düşündüm yumurtlama gectimi varmı bilmiyorum nasip artık ay sonunda anlıcaz 😅
Sürecin çok güzel ilerlemiş kuzum. Bence değerlendirmen de iyi olmuş. İnşallah güzel haberlerini hep birlikte öğreniriz. Bana umut olursun inşallah kuşum 😍♥️🧿🤰🍼

Sürecin çok güzel ilerlemiş kuzum. Bence değerlendirmen de iyi olmuş. İnşallah güzel haberlerini hep birlikte öğreniriz. Bana umut olursun inşallah kuşum 😍♥️🧿🤰🍼
inşallah canım burdaki tüm arkadaşlarla keşke bu ay topluca anneler grubuna gitsek 🙏 yöneticimizde A Afratafrac canım olur 🥰🙏

S simurgggg cnm senin 4 kimyasalmı var ben 2 bılıyordum 🙄
Cnm bn 10 yıl sadece geri çekilme yöntemıyle korundum

destinesiaa destinesiaa cnm pıhtılaşma yokmu yani sende şimdi
Walla bu doktorların hepsi aynı
Bnım doktor kan sulandırıcı iğneye bile inanmıyor, iğne kullanan hastalarımın bile düşüklerı oluyor dıyor, keseden sonra iğne dıyor, cnm sende bigun sağlıklı hamiş olacaksın doktorumun dediği gbi deneye deneye illa bıgun olcak, doktorların kafası artık bu olmuş

pempbepsikolog pempbepsikolog cnm 2-3 gune kanaman gelir acele etme.
Buay yıne değerlendirme yaparsın umudunu kesme sakın
Yaş faktorun varsa femara iğne dene ama sen bılırsın hormon testi hiç verdın mi, adetlerin duzenlımı?
Yumurtlama gunlerınde günaşırı ilişki dene illakı olacaktır bi gun 💜

Kuzum senin daha varmis ama bata. Listeden baktim da simdi. Zaten cikmaz simdi. Erken mi kapilmissin umutsuzluga biraz☺️
Yok kuzum ben erken yumurtladım adete 3 gün var benim☺️

Bnım doktor kan sulandırıcı iğneye bile inanmıyor, iğne kullanan hastalarımın bile düşüklerı oluyor dıyor, keseden sonra iğne dıyor, cnm sende bigun sağlıklı hamiş olacaksın doktorumun dediği gbi deneye deneye illa bıgun olcak, doktorların kafası artık bu olmuş

Yaş faktorun varsa femara iğne dene ama sen bılırsın hormon testi hiç verdın mi, adetlerin duzenlımı?
Allah hepimize sağlıklı gebelik nasip etsin valla bebeğim. Doktor lafına inanıp hiçbişe kullanmicam bakalım nolcak🥲

Tikabasa Tikabasa hormon testi verdim canım fsh'ım 12 biraz yüksek hayıt otu kullanıyorum.adetlerim de düzenli.inşalla öbür aylarda olur inşallah :KK43:

X