2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Canım beni de buraya ekler misin SAT 18 Haziran, BAT 20 Temmuz.

Korunma bence ya.. valla kac aydir içtiğimiz folik asitlerden depolar doludur bence eksiklik yoktur. Senin saglikli sonuclanan gebeliğin var sonucta. Belki o ay bu aydir deneyin yine sansinizi

Canım A Afratafrac bende de ara ara kasıklara ağrı giriyor oldum olacağım ya bugün gece yada yarın kesin olurum ona göre sat bat tarihini belirlerim

Yok canım benim malesef hiç belirtim yok. Bide uzun süredir denediğimiz için çok ümidim de yok. Bu ay sadece farklı olarak aşılama denedik o yüzden test yapmadım.
Ay aşılama ile tuttanlar çok oluyor. Hadi inşallah vardır bebiş. Ben şimdiye 50. testimi yapıyor olurdum bravo sana

Eki Görüntüle 3263467
A Afratafrac cnm bunuda bugün yaptım sanırım bugün pik oldu
Vuhuuuuu topiğin ilk ovulasyon pik'i Miss2311 den geliyooooorrrrrr. Vurduğunuz gol olsun bebek. pik olması yumurtladın demek değil bunu sakın unutma. Ama çok önemli günler. Bugünden itibaren 1 hafta 1 dolu 1 boş ilişkiye devam ediyorsunuz. Eğer yapabiliriz derseniz önümüzdeki 2-3 gün arka arkaya da olur. Kalça altına yastık, yarımm saat 1 saat o pozisyonda bekle ilişkiden sonra.

Veeee nasipse 2 haftaya kalmaz hamilelik haberini alacağız inşallah

Ay aşılama ile tuttanlar çok oluyor. Hadi inşallah vardır bebiş. Ben şimdiye 50. testimi yapıyor olurdum bravo sana
Belirtim olsa bende yapardım ama şimdiye kadar yapıp yaşadığım hayal kırıklıkları sayesinde kolay kolay yapmam. Artık benim Reglin dört beş gün geçmesi lazım test yapmam için

Belirtim olsa bende yapardım ama şimdiye kadar yapıp yaşadığım hayal kırıklıkları sayesinde kolay kolay yapmam. Artık benim Reglin dört beş gün geçmesi lazım test yapmam için
Valla bu işler hiç belli olmuyor. Herkeste malum aynı belirtiler de görünmüyor. Hiç bir belirtim yok nasıl hamileyim diye şaşıranları çok gördük. Ay hadi inşallah senin de öyledir Bekle bakalım kuzum da 4 gün de bekeleme ama bat günü yapıver bir tes aaa merak ederiz

İnşallah öyle olur canım. Eğer olmazsa bat günü yaparım test.

Dün değerlendirmiştik bu akşam değilde yarın sabah değerlendiricem mart ayında düşük yapmıştım inş bu ay hepimiz hamile kalırız sağlıkla kucağımıza alırız

Dün değerlendirmiştik bu akşam değilde yarın sabah değerlendiricem mart ayında düşük yapmıştım inş bu ay hepimiz hamile kalırız sağlıkla kucağımıza alırız
Bende mart ayında düşük yapmıştım korundunuz mu düşükten sonra ben ilk adetle korunmayı bıraktım 2. Adetimi oldum inşallah bu ay 3. Olmam

Bende mart ayında düşük yapmıştım korundunuz mu düşükten sonra ben ilk adetle korunmayı bıraktım 2. Adetimi oldum inşallah bu ay 3. Olmam
Geçmiş olsun cnm öncelikle inş en kısa zamanda hamile kalırız ben düşükten sonra ilk defa geçen ay korunmayı bıraktık ama pek değerlendiremedik adet oldum bu ayda yumurtlama testiyle takip ediyorum inş bu aydan umutluyum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…