2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Benim bikaç gündür vücudum kaşınıyor anlam veremedim bişey ısırmadı ama sivrisinek ısırığı gibi kabardı sizce neden olabilir? Kaşıntı geceleri oluyor çoğunlukla

Benim bikaç gündür vücudum kaşınıyor anlam veremedim bişey ısırmadı ama sivrisinek ısırığı gibi kabardı sizce neden olabilir? Kaşıntı geceleri oluyor çoğunlukla
Canım bilemedim, yediğin içtiğin dokunmuş olabilir. Bence bir cildiyeye görün mutlaka.

Adetim daha tam gelmedi ama yine de bugünden saymaya başlamak lazım değil mi? Eskiden ne güzel şak diye gelirdi. Doğumdan sonra bi acayip oldu.

Ama sen bir yarını bekle acaba geri gelecek mi? Emin misin hamile olmadığına yerleşme kanaması olabilir mi?
Bi kere de böyle oldu yerleşme kanaması sandım da adet oldum Predictor negatif. Kahve akıntı sonra da kırmızıya yakın akıntı geldi durdu. Ne adet ağrım var ne hamilelikten zannettiğim ağrıdan var bugün.
Ama yerleşme zannedip adet olmam arasında 12-14 saat vardı. Sabaha karşı gelir gibi tam olarak.

Saçma bı şekilde bende de var 2-3 gündür.. bepanthol sensiderm doktora görünene kadar eczaneden alıp kaşıntıyı hafifletebilirsiniz bende baya işe yaradı hem şişlik indi hem kaşıntı atakları azaldı.. kortizonda icermediginden bı yan etkisi olacağını düşünmüyorum

Canımm evet gittim çatlama iğnesi vuruldum dün birde 3 tane yum olmuş birini çatlatalım dedi dr çatlattik bakalım bugün kritik gün bir de ertesi gün canım
O halde vurduğunuz gol olsun. ÇAtlatma iğnesinden sonraki 4-5 günü değerlendirin belki hemen çatlamayabilir. Birinde öyle olmuştu. İlişkiden sonra hemen kalkma, kalça altına yastık. 1 saat bekleyebilirsen bekle öyle.

Kızlar dün saat 12’de vuruldum çatlatma iğnesini. Şimdi öylesine bi ovu testi yapayım dedim. Sanırım tam pik, T çizgisi C çizgisinden daha koyu, buda maximumda şuan anlamına geliyor dimi? Yani daha çatlamadı dimi? :)) akşama doğru ilk ilişki olacak sonra gün aşırı.

Evet pik olmuş. Doktorlar 1 dolu 1 boş öneriyor ama siz her gün yapmak isterseniz her gün de olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…