2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

İnşallah hiç gezinmezsin buralarda ama gelirsen de birlikte çıkıcaz

Ovu yapiyorum canim ama cok silik su siralar. Bugun 11.gün benim genelde 15 16.gunlerde oluyor.gecen ay 14.gunde gormustum sadece. Sen ne durumdasin yazliga gectiniz mi? Gecmeden denk gelecek gibi mi? Test yapiyor musun?
Yazlığa geldım cnm
Cuma gunu genetik test verdık

Bugun bnım 12. Gun
Esim burda 2 hafta
Test faln almadım, kullanmıcam
Ama kararsızım acaba korunsakmı?
Bilemıyorum çok üst üste oldu
Hiçbişyde kullanmıyorum ne inositol nede folik asıt

İnşallah hiç gezinmezsin buralarda ama gelirsen de birlikte çıkıcaz
Bu akşama doğru ya da yarın gelir adetim. Az önce akıntı içinde küçük bi kan gibi bişey geldi. Devamı da gelir.
Benden geçen aylarda bi keresinde bunun biraz daha çoğu kahverengi bi leke gelmişti. Belirtiler de vardı her zamanki gibi. Ben bi sevindim yerleşme kanaması diye. Ertesi sabaha muhteşem bi ağrıyla tuvalete gittim. Adet geldi O şeye yerleşme lekelenmesi diye sevinmemi acı bi gülümsemeyle hatırlıyorum şimdi

Canım inşallah o ay bu ay ben bu sefer kendimi tutmaya çalışıcam vücudumu dinlemek istemiyorum her şeye belirti diyip umutlanmak istemiyorum öyle olunca ister istemez eşimi de umutlandırıyorum sonu çok daha hüsran oluyor. Akışına bırakalım rahat olalım gelecektir inşallah vaktinde

Tabiki iyi gelecek. Yaz ayındayız misler gibi, kuşların sesi, dalgaların sahile vurması, deniz kum güneş, temiz hava. Sonbahara hepimiz gebe giriyoruz

Bence doktor korunma ile ilgili bir şey söylemediyse sen de akışına bırak. Bak ne güzel eşinde oradaymış. Yazlıktayım diyorsun, ohhhh misss ortam değşikliği eminim çok iyi gelecek.

İnşallah canım. Valla bu ay ovulasyon testi yapayım mı yapmayım mı extradan başka ne yapabilirim onu düşünüyorum. Her gün yürüyüş yapıcam odadan odaya da olsa Motivasyon müziği, bereket sakinlik duası vs dinlemeyi düşünüyorum. Geçen aylardan yapmadıklarımdan. Başka işte bir de A Afratafrac ın öğretilerine inancım tam
Kendimi dinlemeyi nasıl unutucam bilmiyorum ama.

Kendini dinleme maalesef engellenemiyor. Ancak o düşünce yapısını değiştirebilirsiniz. Vücut korunmayı bıraktıktan sonra hamile kalmak için yalancı hamilelilk belirtileri yaşıyormuş her ay. Biz de bunu yoruyoruz. Bundan sonra ne zaman belirti diye düşünürsen hemen algını değiştir, vücudum benimle kafa buluyor şu an diye düşün

Öyle yapayım Gerekirse sağlam bi fırça çekerim

Çatlatma iğnemin bugün 8.günü 7 gündür takip ediyorum kk da baktığım testlere göre benim çizgilerim silik çıkıyor dün hiç yoktu bugün çizgi çıktı neden böyle oluyor bilgisi olan var mı ? İlaç gel git yapabilir mi ?

Eklentiler

• IMG_20230619_112517.jpg
    73,5 KB · Görüntüleme: 49
Bir gidip bir gelmesi çok normal, burada başkaları da paylaşmıştı görmüştüm canım. İğne etkisi 12. güne kadar devam edebiliyor hatta. Bünyeden bünyeye değişiyormuş.

Kızlar folik asit yan etki olarak metabolizma hızlandırır mı, inanılmaz bir gazım oluyor ve neredeyse her gün tuvalete çıkıyorum, başka bir şey kullanmıyorum acaba folik asit böyle bir şey yapar mı ?

Bir gidip bir gelmesi çok normal, burada başkaları da paylaşmıştı görmüştüm canım. İğne etkisi 12. güne kadar devam edebiliyor hatta. Bünyeden bünyeye değişiyormuş.
Ben etkisi gittiğini düşünmüştüm dün çünkü lh testim de silindi test kalmadı elimde sipariş verdim gelmesi 3 günü bulur o 12.gün tekrar yaparım hayırlısı olsun ilk çatlatma iğnesi olunca heves ettim sizide sık Boğaz ettim hakkınızı helal edin

Kızlar folik asit yan etki olarak metabolizma hızlandırır mı, inanılmaz bir gazım oluyor ve neredeyse her gün tuvalete çıkıyorum, başka bir şey kullanmıyorum acaba folik asit böyle bir şey yapar mı ?
İçinde ki vitamin yapmış olabilir

Aşkolsun ne sık boğaz etmesi. İstediğin kadar sor yaz. Ben hiç o iğneden vurulmadım o yüzden bilmiyorum. ancak çok gördüm burada. 12. gün iğne etkisiyle pozitif görüp 13. gün negatifi gören oldu maalesef. O dalgalanmalar bir iki günd aha devam edebilir. Ancakkkkk o iğne yaptıranlar hamile olduklarını şöyle anladılar. Her gün hamilelik testi yaptılar ve koyulaşma takip ettiler. 10. 11. günde anladılar genelde hamile olduklarını bazıları.

İşte bende onu yapmayan çalışıyorum dün iğne etkisi geçti diye düşündüm çünkü çizgi çıkmadı bugünde tekrar meydana çıktı Yarın koyulaşma olup olmadığını görmek istedim ama elimde test kalmadı maalesef artık gelince bakarım

Benim daha tık yok mayıs da da gelmedi haziran bitecek yine gelmedi anlamadım bu işi ben bakalım gelirse yazacağım canım aklımdasın A Afratafrac

Sen her türlü 12. günü bekle bebişim. Zaten iğne yaptırmadan da daha 7. 8. günde görmek imkansız mesela.

Benim daha tık yok mayıs da da gelmedi haziran bitecek yine gelmedi anlamadım bu işi ben bakalım gelirse yazacağım canım aklımdasın A Afratafrac
Ben şimdiye çoktan içmiştim adet söktürücü maşallah sana. Ama adet olamamak da sorun. Bence içsen iyi olur. Şişkinlik sıkıntı yapar o da.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…