2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bak canım ateş tablom adetken başlıyorsun ölçmeye. Keskin bir yükseliş düşüş oldugu zamanlar yumurtlama yakın oluyor. Herkesin ateşi kenidne özel ben düşük ateşliyim mesela ateşim dipe çöktümü sonrasında 2 güne çatlıyor. Şimdi bu tabloda yarın 36.3 yada 36.4ü görürsem çatlamış olcak. Program 3 yüksek ateşten sonra çizgi çekecek çatlama gününe
Anladım canım ben geç kaldım ateş ölçmeye sanırım

melisaa93 melisaa93 geçen gün görselini attığım testler hala kargoya verilmemiş ben de iptal ettirdim, daha önce kaç kez başka marka aldım 3 günde elimdeydi. Sen istemiş miydin pttavmden

Ben yine çok hafif gölge görüyorum ama artık olsaydı tam olarak çıkardı değil mi kızlar? Gece sol kasık ağrım o kadar arttı ki uyutmadı resmen hala da ağrıyor. Reglden önce benim hiç böyle bir ağrım olmazdı ama test de ortada🤷‍♀️
Belirti arama bebeğim boşver ☺️ Sen kendinde ağrı batma fln aradıkça beyin oyun oynuyor. Çok fazla belirti yaşayıp sonuç negatif çıkınca çok kötü oluyoruz

Tamam canım ama bir test bir sonuç göstermez iki test sonrası değerlendirme yapalım laboquickte.
yarın sabah laboquickle yaparım yarın sabah da kan vercem yarın öğlen belli olur artık ne, ne değil.artmış mı azalmış mı?buraya yazarım artık umarım güzel bir artış görürüm kızlar

Ben yine çok hafif gölge görüyorum ama artık olsaydı tam olarak çıkardı değil mi kızlar? Gece sol kasık ağrım o kadar arttı ki uyutmadı resmen hala da ağrıyor. Reglden önce benim hiç böyle bir ağrım olmazdı ama test de ortada🤷‍♀️
Benim testime benziyor:)
Ben de dün akşam bu kaset testlerin 5 gün önceden falan da varsa silik çizgi çıkardığını okudum. Bu sabah da işte ha cuma ha bugün diye yaptım testi. Hiçbi şey çıkmadı. 1 saat sonra kuruma çizgisi çıktı. 2 saat sonra test bozuk gibi oldu. Üst kenardan ıslanmış gibi şekiller çıktı. Bizim ev aşırı sıcak ondan galiba.

Hadi inşallah canım ben ınanıyorum hsg vesıle olacak o ay bu ay ınsallah😍
İnşallah kuzum sağol walla yaptıracaktım da cesaret edemiyordum. Konuşmamız sonrasında cesaretim geldi. Neyi bekliyorum ki dedim. Beş dakikalık işlem ne olsa. Hayırlısı bakalım. İnşallah dediğin gibi olur da hsg sonra süpriz bi şekilde hamiş oluruumm, hepimiz alalım güzel haberlerimizi

Kızlar daha önce şöyle bişey duydum ama asla doğruluğunu bilmiyorum sadece duyumumu paylaşıyorum 😅 diyodu ki kızın biri eğer adetine yakın totişinde sivilce çıktıysa gebelik yoktur sivilce yoksa gebelik olabilir , ne alaka bilmiyorum ama bide bunu takip edin bakalım gerçi herkeste sivilce olacak diye bişey de yok ama zehri saldım şuan😁😁
totiş değilde benim alnımda çıkardı iri iri hamile kaldığım ay çıkmamıştı :KK70:

Belirti arama bebeğim boşver ☺️ Sen kendinde ağrı batma fln aradıkça beyin oyun oynuyor. Çok fazla belirti yaşayıp sonuç negatif çıkınca çok kötü oluyoruz
Aynen öyle kuşum. Şu anda regl beklemeye başladım, gelsin ki yeni maceramıza atılalım😍 bu ay ekstra ne yapsam sence? Vitamin olarak Elenetal kullanıyorum Niqu Niqu yumurta için de bi şeyler kullan demişti ne almalıyım?

X