2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yıllarca dizilerde filmlerde kadınlar hamile olduğunu bilmeden hayatlarına devam ederken bir gün ya başları dönüyordu ya mideleri bulanıyordu sonra şok olarak öğreniyorlardı hamile olduklarını. Ben bu işlere başlamazdan önce benim de öyle olacak sanıyordum🤣 hele tek gece ilişkilerinden hamile olmak nasıl bir mucizeymiş. Ne bilim ben, benimde öyle olacak sanıyordum 😄 Tabi o zamanlar ovulasyondan da haberim yoktu.ilişkiye girmenin hamile kalmak olduğunu sandığım masum yıllarıma selam olsun burdan😄.

Şimdi nasıl bir mucize beklediğimi daha iyi anlıyorum🙏
Gunaydiin ne güzel yazmışsın o dizilerde ki gibi olacak sanıyordum ben de şimdi nasıl saçma buluyorum bu durumu 😂 meğerse hiçbir şey bilmiyormuşuz 🙊

Sagol canım iki sene önce gögüs kanseri geçirdi canım çok agır kemoterapiler aldı şimid iyi çok şükür ama bagışıklık düşük oldugu için çok hastalanıyor iş güç yapamıyor çok şükür yakındayım ki bir elim hep annemde allah birdaha yaşatmasın inşallah hiç kimseye
Çok geçmiş olsun canım benim İnşAllah hep iyi olur annen 🤲🏻 Allah herkese evladın hayırlısını nasip etsin maşaAllah sana 🧿

Ya aslında kafaya takmıyordum sonuçta bir zamanı var ne yaparsam yapayım o zaman gelecek diye ama bu yumurtlama zamanı geldi mi bı stres oluyorum acaba şu gün olsa daha mı iyi olurdu vs diye. Saliyorum uzaklaştırıyorum tüm düşünceleri kafamdan🧘‍♀️
İnşallah başarabilirsin stres yapmamayı değerlendirme günleri için de kuzum. 🙏 Eski ben olsa yoldan geldiğini umursamaz pikti bugün diyip kocamın üstüne atlardım 😂 ama pik günü ilişki olmadı mesela. Ertesi günü oldu bende de çatladığı gün. Nasibimizde neyse o 🙏

Sagol canım iki sene önce gögüs kanseri geçirdi canım çok agır kemoterapiler aldı şimid iyi çok şükür ama bagışıklık düşük oldugu için çok hastalanıyor iş güç yapamıyor çok şükür yakındayım ki bir elim hep annemde allah birdaha yaşatmasın inşallah hiç kimseye
geçmiş olsun canım

Kızlar selam, sizlerin Bat geçeli baya oldu. Ne durumdasınız? Regl olanların Sat ve Bat'ını güncelleyebilirim söylerseniz. Olmayanlar da olmadım bekliyorum yazarsa sevinirim. Cevap vermeyenleri isim listesinden sileceğim.

@bhykrttl @beun8 @fiyonaprensesolan @doga @Deniz_61 @Cancanyus @babytoys @cey3406 @reyhani500 @Madame butterfly pempbepsikolog pempbepsikolog @halles
pempbepsikolog pempbepsikolog cnm ne yaptın?
2. kanı verdın mi?
Testlerin koyulaştı mı?
Merak ettım seni

Günaydın kızlarrrr, sizler ne durumdasınız 🥰 Varmı gebelik olan ya da belirtisi olan? 🙏💕

@Kevssooo Bernacannn Bernacannn @melikebyhn12
Günaydın canlar çok belirtim olduğunu söyleyemem gögüslerim biraz hassas dün kasıklarımda ara ara batmalar oluyordu özellikle ani hareket edince yada uzanınca bugün henüz hissetmedim bir da sanki bi doluluk var gibi bunlar tabi psikolojikte olabilir. Hiç test yapmadım tahmini çatlamanın 10. günü yapsam mı acaba

zor sürecler gecirmiş rabbim şifa versin bir daha yaşatmasın canım🙏

X