2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

İnşallah yoktur cnm 10 aylık bebeğim var daha çok erken ama hayırlısı bakalım yarın birdaha yapacam
Canım keşke forumda ayrı bir başlık açsaydın. Burası sadece bebek isteyen kişilerle dolu. Yani allah gönlüne göre versin senin de tabi. Eğer bebek yoksa da bundan sonra korunmaya başla olmadı.

Canım keşke forumda ayrı bir başlık açsaydın. Burası sadece bebek isteyen kişilerle dolu. Yani allah gönlüne göre versin senin de tabi. Eğer bebek yoksa da bundan sonra korunmaya başla olmadı.
Yani bende anlamıyorum cidden. Bu kadar hevesle gebelik beklenen bir gruba böyle şeyler yazılmamalı.Kızlar iyi dileklerini söyleyerek yardımcı olmaya çalışıyor soruyu soran arkadaş çocuğu istemiyorsa hayırlısı olsun diyip konuyu kapatabilirken İnşAllah gebelik yoktur dediği zaman bana soldan soldan bir yel yanaşıyor. Sussam olmuyor susmasam olmuyor 🥲

Hmm tesekkur ederim bana medardaki riskli gebelik uzmani ertan zan ve baska bir ozelde de sami kemik’i onerdiler ama sizin dediginiz aslihan da onerilenler arasinda bakalim hamile kalinca belki sirayla denerim😀
Sami kemik duydum bende Ertan zanıda duydum ama tercih etmedim ama Sami kemik gidilebilir 👍🏻

Evettttt güzel kızlarım durumlar nedir. Var mı test yapan belirtisi olan🥰 Dün ve bugün yazanların yazmasına gerke yok. Ara ara tarihi gelenleri toplu etiketliyorum bebekler.

@tgdrnkzl @iremgns @sed2 @anne adayim @UstaOzlem @Merveeee57 @bebekcee Bright-1619 Bright-1619 @ozgeeeee1 @zernove @buzmavisi-
Adete 5 gün kala yani dün testim negatifti ya demoralize oldum çok, bi de bende hiç bi belirti yok, olmadı galiba ama adet olmadan da umutlar tam tukenmiyo🙈 en güzeli adeti beklemek ama dayanamıyoruz ki😅 sonra kendimi forumlarda saçma sapan konulara bakıp umut ararken buluyorum 🙈 önümüzdeki ay test falan yapmam ben de artık 😅

Bir kasık ağrısı bir feci sırt ağrısı yaşıyorum anlatamam. İnşallah hamileliktendir dicem ama biliyorum kendimi üşüttüm kesin🥲 Ama niyeyse içimde bir huzur var adet de olsam sanırım üzülmicem. Hep umut var elbet kalcam diyorum.neyse içimi dökem dedim🤣🤣
Elbet olucak canım biz üzdükçe daha çok gecikiyo ne yazıkki onun için üzülmicez🥰

Bir kasık ağrısı bir feci sırt ağrısı yaşıyorum anlatamam. İnşallah hamileliktendir dicem ama biliyorum kendimi üşüttüm kesin🥲 Ama niyeyse içimde bir huzur var adet de olsam sanırım üzülmicem. Hep umut var elbet kalcam diyorum.neyse içimi dökem dedim🤣🤣
Böyle düşünmek, hissetmek delicesine istediğimiz zamanlara göre çok çok güzel bence 😍

Elbet olucak canım biz üzdükçe daha çok gecikiyo ne yazıkki onun için üzülmicez🥰
Evet ya kesinlikle kafa olarak rahat olsak tık diye olcak ama hep hayaller peşine düşmeler yapıyoruz ama duramıyoruz napalım🥰
Böyle düşünmek, hissetmek delicesine istediğimiz zamanlara göre çok çok güzel bence 😍
Ya bebeğim eve bakıyorum şuraya beşik gelcek diyorum öyle güzel bir his ki. Dün arkadaşımın bebeği bizdeydi koydum yatağın ortasına şöyle baktım. Uff dedim ne güzel bir manzara. Eşim geldi hemen bebişin yanına yattı oynadı onla. Sonra diyo ki güzel bir duyguymuş 🥲 Çok güzeldi yaa o an. Sanki benimmiş de anne baba olarak ilgileniyomuşuz gibi hissettim. Allahım bu gruptaki herkese nasip et ne olursun. Çok istiyoruz çok da güzel bakarız büyütürüz🙏🏼 Çok çok amiiiiin💕

Uuf kızlar ben yine kendi kendimi yiyorum ihtimaller içinde 🙄 bugün beklemedigim şekilde hem pik hem çatlama olunca acaba dün ilişki olsaydı spermler içerde kalsa daha mı iyi olurdu diye düşünüyorum. Ama dün olsaydı bugün yapmazdik yarın akşam da belki geç kalmış olacaktık yumurta çoktan gidecekti diyorum. Pazar öğlen ilişki olduğu için sperm 3 gün yaşayacak da dolleyecek de🙄 olacağı varsa olur biliyorum kafamın içinde her ay aynı tantana. Ya çok takıyorum ya hic takmıyorum valla ben de anlamadım kendimi 😐

Aaa çok özür dilerim nolur kusura bakmayın ben burayı hamileler grubu zannetim sizin attığınız mesajı okuyunca grubun adına baktım tam okumadım dikkat etmedim ilk başta gerçekten çok özür dilerim rabbim isteyen dileyen annelik duygusunu hak eden herkese versin Allah'ım 🤲🙏
Yani bende anlamıyorum cidden. Bu kadar hevesle gebelik beklenen bir gruba böyle şeyler yazılmamalı.Kızlar iyi dileklerini söyleyerek yardımcı olmaya çalışıyor soruyu soran arkadaş çocuğu istemiyorsa hayırlısı olsun diyip konuyu kapatabilirken İnşAllah gebelik yoktur dediği zaman bana soldan soldan bir yel yanaşıyor. Sussam olmuyor susmasam olmuyor 🥲

Bende bebegime 5 yıl sonra hamile kaldım gerçekten o duyguyu anlıyorum gerçekten sizinle dalga geçmek alay ekmek gibi niyetim yok ben bu grubu hamile gurubu zannettim hiç dikkat de etmedim lütfen hepinizden çok özür diliyorum rabbim hepinize o annelik duygusunu yaşatsın 😔🤲

Devletteki sağlık sisteminin geldiği son noktaya bak. Sinir oldum çok şu an. Bir anne ve baba için bebeklerinin ilk kalp atışın duyma anını nasıl elinden alıyo bu insanalr ya. Resmen başımızdan gidin modundalar.

Ben başka sebeplerden ötürü devlet hastanesine en son yine şans vereyim dedim ama yok, doktorun biri koltukta kaykılmış uyur pozisyonda neyin var" dedi ve hikayemi anlatmama izin vermeden kafasına göre işe asla yaramayan ilaç yazdı,

Başka doktor, kadın doğumcuydu ve 2 doktor yan yana odalarda çalşııyolardı. İççeri girdim soyun sandalyede bacaklarını aç dedi ve bi baktım karşı odada başka bir kadın çıplak o da yatıyor ve göz göze geldik. Dedim kapıyı kapatır mısınız, geç uzan hızlıca hadi, vs. bir sürü laf etti.

Başka doktor alerjiden gözlerim kapandığında suratım davul gibi şiştiğinde ve acıdan duramadığımda bana sadece oksijenli su vermiş reçeteyle. Eczanedeki kadınlar şaşırdı çok, sen ayakta duramıyorsun sana şöyle şöyle iğneler vermesi gerekirdi falan demişlerdi. Üstelik çalışıyordum ve bana rapor vermemişti, "bir sorun görmüyorum işe git vermem rapor demişti". Hemen ardından özele gittim ve daha kapıdan girer girmez beni oturttular falan "ne oldu sana ne bu halin" diye doktor panikledi ve ilgilendi. Ben ağzımı açmadan " çalışıyor musun dedi evet dedim, sana 5 gün rapor yazıyorum 1 hafta dinlenmen lazım bu vereceğim ilaçlar da ağır bu halde çalışmazsın" dedi. Gerçekten de 1 hafta sonra toparlamıştım.

Ancak gel gelelim aralarında gerçekten ilgili olanlar da var. Geçmeyen bir rahatsızlığımı devlet hastanesinde bir yaşlı doktor anında görüp anlamıştı, kaç doktor gezmiştim. Yine de uzun yıllardır devlet hastanesine gitmiyorum. Maaşımın yarısını bırakıyorum gerekirse özele. Ay dolmuşum bu konuda da.
Çok çok geçmiş olsun canım katılıyorum sana buarada çok haklısın hatta bebeğe iyice baktı tam göremedi boyunu haftaya salı da göremezsem alttan bakıcam dedi inşallah görürde rahatsız etmez

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım konu başlığı hariç hiç birşeyi okuyamadım çünkü aşırı yazışma var 😀 bende 5 yıl bitiyor evliyim 7 aydır çocuk istiyoruz Rabbim hepimize en hayırlı zamanda nasip eder inşAllah ❤️
ablam bu platformda aynı anda hamile kaldığı böyle bir başlık altındaki arkadaşları ile hala görüşüyor 4 yıl gibi bir süre oldu bakarsınız bizede nasip olur 😍

X