2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ya işte dediğim gibi kavramların tam olarak bilinmemesinden kaynaklanıyor canım. Biz ilk denemeye başladığımızda takvime göre yumurtlama hep 9. gün 10. gün falan gösteriyordu. Biz de ona göre yapıp bırakıyorduk. Ama bir terslik olduğunu anladım 2 ay sonra. Çünkü asıl takvimin gösterdiği tarihler bitince akıntı, şişkinlik, cinsel istek vs artıyordu. Derken ovülasyon testini öğrendim. Meğer benim yıllardır her ayın ortasında yaşadığım o şişkinlik kasık ağrısı yumurtlama günüymüş işte. Daha sonrasında bir doktoru dinledim. Kadın ovü testlerine bile karşı çıkıyor. Kendinizi strese sokuyorsunuz vücut zaten sinyallerini verir diyor. Şimdi ayda iki kez yapıyorum o testi saatine, sıvı alımına vs hiç takılmadan. Hakikaten de biri pik biri silik oluyor. Vücudumuz bize gerçekten her şeyi anlatıyor da biz biraz sabırsızız işte. Ve yanlış uygulamalar, bilgi hataları maalesef daha fazla yorulmamıza, strese girmemize neden oluyor.
Rica ederim bu arada İnşallah en kısa zamanda bu topic altındaki herkese sağlıklı, hayırlı bir bebiş nasip olur

A afra
Cidden çok dogru söylüyoruz zaten vücudumuz mucize. Onun bizi bulmasını bekleyeceğiz ve normal hayata devam edeceğiz

Merhabalar nasil yendiniz vajinismusu

Kızlar günaydın, benim bat yarındı bugün hafif hafif gelmeye başladı. Regl oldum sanırım. Ama bu gece bir rüya gördüm size de anlatmak paylaşmak istedim.Bakalım sizin yorumlarınız ne olacak? Rüyamda bir mağazadayım. Küçük oda gibi bir bölüm var.Ama perde çekili oranın içinde ne olduğu belli değil.O perdeyi çekiyorum bir perde daha,bir daha çekiyorum bir perde daha.6 7 kere perde çekiyorum sonra bir bakıyorum bebiş kıyafetleri var. Baya bir etkilendim .Kendimce perdelerin bu yoldaki zorluklarım olacağını düşündüm. Sabrın sonu selamet olacak inşallah. Eşime anlatsam hımm iyiymiş der kesin o sebeple anlatmadım.Sizinle paylaşmak istedim canlarım Öyle işte

Allahım hayra çıkartsın. Belki tam 7 hafta sonra alacaksın güzel haberi

Kızlar gebelik olmadı kan verdim prolaktin seviyesi yüksek çıktı pazartesi doktora gidicem tekrar klomen verecek sanırım kullanan hamile kalan varmı

Kızlar eşim tahlil verdi bugun morfoloji 0 dı 3 e yukselmıs bu harıka bı deger bizim için. İleri hareketli sperm biraz düşük ne takviye önerirsiniz

fnd_50 canım benim regl bugün geldi.
Rahim filmi sonrası 2 ay olmadı yine
Aşılama sürecine başlıyorum pazartesi doktora gidip.
Aşılama sayfalarını takip ettim bu süreçte. Pozitif o kadar az ki.
Aşılamanın tutma oranının yüzde 20 olduğunu biliyordum, ama sayfaları takip edince sanki yüzde 1 bile değil oran gibi
Bir de bunu deneyelim bakalım.

İnanarak git canım olacağına inan hayırlısı ile inşallah gönlüne göre olur bebeğin bu ay sana gelir inşallah

Hsg çekildi iki tüp tıkalıydı sonra ameliyat oldum sol açıldı sağ hala tıkalı
Şişli echomarda rahim filmi çeken doktor Cevat Bayrak var o tıkalı tüpleri açıyormus benimde tıkalı biri Rahim filmi fotoğraflarıni gösterdim açılır rendavu al gel dedi üstelik çok pahalı da değil rahim filmi ve açma işlemi dahil 3.700 dedi rendavu alicam yarın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…