2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar eşim tahlil verdi bugun morfoloji 0 dı 3 e yukselmıs bu harıka bı deger bizim için. İleri hareketli sperm biraz düşük ne takviye önerirsiniz
Canım Solgar in takviye edici ilaç demeyeyim de kürleri var. Araştır biz tedavi olmadan önce 6 aydan fazla içti sayımız 19 mil olmuştu. İçinde l arjinin l karnitin olan

Kızlar bana sa cevap veren olursa çok sevinirim adet döngümün 12. Günü pike yakın mı sizce
IMG_3838.jpeg

Teşekkür ederim canım. Evet testleri yaptıracağım ozeller de 2 düşük sonrası yapılıyormuş. İnşallah bende isteyen herkeste sağlıkla bebek sahibi olur.
Merhaba çok geçmiş olsun, en güzel zamanda sağlıklı bir bebek sahibi olursunuz umarım. Benim de iki düştüğüm oldu testleri şehir hastanesinde yaptırabilirsiniz biz öyle yaptık, kromozom analizi ve trombofili paneli testlerin ismi

Kızlar bende PCo var ve 2 Yıldır evliyim size kendi hikayemi anlatmak istiyorum benim doktorum bana hem klomen hem de femera verdi 5 gün kullandım klomeni sabah akşam femera yı 3 kere bunun yanında glifor ve argifertilF kullandım klomen ve femeradan sonra gittim yumurtam büyümemişti sonraki hafta 19 mm oldu tek yumurta sol tarafımda ovitrelle iğne vuruldum dün test yaptım pozitif çıktı bugünde adet günüm yarın kan tahlili vericem ama korkuyorum kimyasaldır diye umarım değildir hamilemiyim ona bile emin olamıyorum hocam bide tutunsun diye doktorum duphaston verdi bana onura kullandım çatlatmasana sonra 10 gün düzenli birşekilde

Eklentiler

• F8C047A5-DF2C-4F1C-8C04-636666B333C3.jpeg
    F8C047A5-DF2C-4F1C-8C04-636666B333C3.jpeg
    97,7 KB · Görüntüleme: 72
Kızlar bende PCo var ve 2 Yıldır evliyim size kendi hikayemi anlatmak istiyorum benim doktorum bana hem klomen hem de femera verdi 5 gün kullandım klomeni sabah akşam femera yı 3 kere bunun yanında glifor ve argifertilF kullandım klomen ve femeradan sonra gittim yumurtam büyümemişti sonraki hafta 19 mm oldu tek yumurta sol tarafımda ovitrelle iğne vuruldum dün test yaptım pozitif çıktı bugünde adet günüm yarın kan tahlili vericem ama korkuyorum kimyasaldır diye umarım değildir hamilemiyim ona bile emin olamıyorum hocam bide tutunsun diye doktorum duphaston verdi bana onura kullandım çatlatmasana sonra 10 gün düzenli birşekilde
Canım çok sevindim. Tebrik ederim 🧿💕 Darısı isteyen herkesin başına inşallah. Bu arada kızlar diğer topiğe geçti. İstersen orada da paylaşabilirsin aşağıdaki linkten 🥰 İnşallah sağlıkla artar bebişinin değeri.

Day’s comfort erken gebelik testi yaptım. İlk 5 dakikada bu şekilde çıktı. Bu test güvenilir mi sizce?

Eklentiler

• IMG_0814.jpeg
    IMG_0814.jpeg
    92,8 KB · Görüntüleme: 76
  • IMG_0816.jpeg
    IMG_0816.jpeg
    95,4 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG_0815.jpeg
    IMG_0815.jpeg
    90,5 KB · Görüntüleme: 69
Kızlar dua istiyorum sizden annemden lösemi den şüpheleniyorlar bugün testte gönderiyorlar 3 de doktorumuz var lütfen öyle bi hastalığı olmasın anneannemi de o yüzden annem 12 yaşındayken kaybetmiş zaten morelim çok kötü kızlar 🥺
Merhaba hastanız nasıl acaba benimde anneme lösemi teşhisi konuldu

Sol yumurtalık kisti var dedi doktor adetle atarsın büyük ihtimalle dedi o ay hamile kaldım kimyasal gebelik geçirdim ondan sonra bakmadı bi daha kistime gitmiştir dedi kasıklarıma iğneler batıyor sanki hamile gibi öyle batma yaşıyorum kuzum
Merhaba sizden emar istenildi mi acaba ? 8 aydir korunmuyoruz gebelik düşünüyordum fakar olmadi bi türlü ikinci çocuk için. 1.5 ay önce doktora gittiğimde temiz her şey demişti fakat bugün başka bi doktora gittim özel bi doktora ve döl yumurtaligimda kist olduğunda 3.5 cm olduğunu söyledi. Bana emar cekinmemi soyledi yarın emara gireceğim sizden de istenildi mi ? Bir de kistiniz ne durumda.

Merhaba sizden emar istenildi mi acaba ? 8 aydir korunmuyoruz gebelik düşünüyordum fakar olmadi bi türlü ikinci çocuk için. 1.5 ay önce doktora gittiğimde temiz her şey demişti fakat bugün başka bi doktora gittim özel bi doktora ve döl yumurtaligimda kist olduğunda 3.5 cm olduğunu söyledi. Bana emar cekinmemi soyledi yarın emara gireceğim sizden de istenildi mi ? Bir de kistiniz ne durumda.
Hayır bende sol yumurtalık basit kist dedi canım ilaç verdi kullandım ertesi adetle birlikte attım kisti şuan yok şükür

Hayır bende sol yumurtalık basit kist dedi canım ilaç verdi kullandım ertesi adetle birlikte attım kisti şuan yok şükür
Çok sevindim yaa bana niye emar denildi acaba 3.5 cm lik bi kist dedi. Sol yumurtalıkta dedi onun dışında bisey demedi hocam ilaçla mi tedavi edeceksiniz dedim önce bi emara gir sonucun çıksın ona gore dedi. Basit bisey olup olmadığıyla ilgili de bisey demedi ama güzelde ilgilenmişti bilmiyorum. Tek 1 kist ve çok büyük de değil neden emar istedi hiç bilmiyorum adetle sökülür giderdi belki. Belki doktorda emin olmak istedi ondan emar çekinmemi söyledi.

Çok sevindim yaa bana niye emar denildi acaba 3.5 cm lik bi kist dedi. Sol yumurtalıkta dedi onun dışında bisey demedi hocam ilaçla mi tedavi edeceksiniz dedim önce bi emara gir sonucun çıksın ona gore dedi. Basit bisey olup olmadığıyla ilgili de bisey demedi ama güzelde ilgilenmişti bilmiyorum. Tek 1 kist ve çok büyük de değil neden emar istedi hiç bilmiyorum adetle sökülür giderdi belki. Belki doktorda emin olmak istedi ondan emar çekinmemi söyledi.
Çekil o zaman canım doktorun neyi uygun görüyorsa bence dinle onu

X