2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kuzum değerlendir mutlaka azıcık kanamadan birşey olmaz. Ovulasyon testi yaptın mı
Tadım kaçımı sorma bu mesajı yazdıktan sonra farkettim kanamam artmış baya kahverengi ama hafif agrim da var doktorumu aradım 10 güne kadar normal çok uğraştık açmak için dedi 🥺 yumurtlamama 4-5 gün var gibi hissediyorum ovu testim silik baya. Umarım kanamam durur degerlenirebilirim bu ay.
Ben de üç gündür ovu yapıyorum kuzum silik ama koyuya yakın çıkıyor takipteyim . Bugün döngünün 10. Günündeyim biz başladık değerlendirmelere hadi bakalım hepimize başarılar😁😁
Hadi bakalım Allah güç kuvvet versin 🙊 insallah biz de bir iki güne başlarız kaçırmam yumurtlama gününü.

Oyyyyy göslerinden öperim ya 😍😍😍 ne güzel anlatmışsın 🧿🧿 bu ay benim de hsg sonrası 3. Ayım 😍 senin hsg'den sonra ilk ayında olmayınca ben de hayal kırıklığı yaşamıştım. Hsg'den sonra Önce sen sonra da ben hamile kalacağım sanıyordum. Aramızda on gün falan fark vardı. Ve şimdi yine aramızda 10 gün fark var 😍 umarım ben de güzel haberlerimle gelirim bu ay ♥️🙏 bana umutsun sen kuzumm
Ay ne güzel düşünmüşsün çok olumlu hissettim okurken umarım seninde güzel haberini alacağız tez vakitte 🙏🏻💛

Kızlar benim ateş bu şekilde en son cumartesi değerlendirdik bugün döngümün 18.günü değerlendirmeye devam etmem gerekiyor mu
IMG_8947.png

Kızlar ateş ölçümü ile ilgili bilgi verir misiniz şimdi ölçüm 35.80 çıktı geçen gün ölçüm yaptığımda 36.20 falan dı adetim mi gelecek nasıl anlıyoruz onu

canım kızlar cok tşk ederim inanınki hala şoktayım yeni toparlandım işe de anca gelebildim ona geciktim şapşal bi haldeyim görseniz ben uzun zamandır bekleyenlerdenim çogunuz biliyordur her ay negatif negatif görmekten bunalmıştım ama hiç bir zaman umudumu kaybetmedim olacagına inandım çok şükür rabbim nasip etti ben hsg çekilmiştim doktor ilk 3 ay cok onemli hamile kalırsın demişti kalmazsan gel demiş ti tedavi uygulayacaz ve hsg de hafif tıkanıklık var demişti acılmıştı bu ay kızlar önceki aydan zaten çörek otu bal karımışı kalmıştı ona devam ettim ve gecen ay aldıgım imrly ve omepaq10 kullanıyordum bu ayda devam ettim yumurtlama haftasından sonra zaten bitti bıraktım yumurtlama yine ayın 10 11 gibi çift cizgi gördüm ama pik degildi sıvıya dikkat etmedim belki ondan olabilir yada gece pik oldu onu artık bilemiyorum hatta yumurtlama olmadı diye bile düşündüm umudum yoktu ilişki günlerim de 10 11 gün sonraki gün eşimle atışmıştık ilişki olmadı ve 14 15 günler oldu sonrasında zaten dikkat etmedim ilişkiye pek olmadı 11 gün ilk defa dogy pozısyonunda denedik ve bir gebeden aldıgım jeli kullandım 1 defa sanırım o ilişkiden tuttu düne kadar da hiç belirtim yoktu dün sabah ateşim bi anda 36.80 çıktı normalde hiç bu derece bi ateş görmedim hastayım diye düşündüm gün boyu karnımda agrı oldu bacak agrım oldu ve alt karnım şişti ve sertti inanın bişey dokundu sandım gecede pek uyuyamadım halsizdim bu sabah kalktıgımda ateşime baktım 36.90 olunca şüphelenip yaptım ve pozitif rabbim herkese nasip etsin inşaallah banada sağlıkla ilerlemeyi nasip etsin bu arada kızlar ilişkiden sonra afra arkadaşın dediği gibi yarım saat yastık kalçama koydum oyle bekledim bide ben hep sıcak suyla duş alırdım son iki ay buna cok dıkkat ettim ve ılık suyla aldım duşumu lüften bunlara dıkkat edin olmayacak bişey yok bu hayatta dua ve sabır cok uzun yazdım umarım faydam dokunur 🙏🙏
Yaaa çok mutlu oldum gerçekten 😍 Rabbim sağlıkla büyümesini nasip etsin kuzum 🤲🏼 Tebrik ederim gerçekten 🌸

Canım sen hamile olabilirsin bende ayni testle öğrenmiştim ilk hamilelegimi bir kaç gün sonra tekrarla testini. Ben o zaman bilmiyordum artımedin sahte testini alıp yapmıştım ve kan testiyle de teyit etmiştim hamile olduğumu
Valla 3.yü yaptım öylesine bakim nolcak diye o da böyle silik çıktı bilmiyorum hiç bikaç gün sonra çıkar artık bakalım

Tadım kaçımı sorma bu mesajı yazdıktan sonra farkettim kanamam artmış baya kahverengi ama hafif agrim da var doktorumu aradım 10 güne kadar normal çok uğraştık açmak için dedi 🥺 yumurtlamama 4-5 gün var gibi hissediyorum ovu testim silik baya. Umarım kanamam durur degerlenirebilirim bu ay.

Hadi bakalım Allah güç kuvvet versin 🙊 insallah biz de bir iki güne başlarız kaçırmam yumurtlama gününü.
Evet bazılarının kanaması daha fazla olabiliyormuş. Benim iki gün damla damla gelmişti. 4-5 güne kalmaz bence kanaman. Doktor kanama bitmeden olmasın mı dedi kuzum? Aslında hijyene dikkat edilirse değerlendirmeniz olmaz mı ki? Gerçi ağrın varsa bilemiyorum tabi🙏

Evet bazılarının kanaması daha fazla olabiliyormuş. Benim iki gün damla damla gelmişti. 4-5 güne kalmaz bence kanaman. Doktor kanama bitmeden olmasın mı dedi kuzum? Aslında hijyene dikkat edilirse değerlendirmeniz olmaz mı ki? Gerçi ağrın varsa bilemiyorum tabi🙏
Yani korunmanıza gerek yok dedi. Kanama bitsin diye ben bekliyorum cesaret edemedim kas yapayım derken göz çıkarmayalım 🙊 bekleyeceğim bir iki gün daha. Ovulasyon testi yapıyorum zaten ☺️

Daha önce de demiştim benim de kanama alanı vardı ve büyüktü progestanı fitil olarak sabah akşam kullandım ağır kaldırmak ev süpürmek bile yasak dedi doktor dinlendim hiç iş yapmadım fazla ayakta kalmadım geçti şükür 🙏 sizin de geçecek inşallah kavuşacaksınız bebeğinizle sağlıkla 🙏😊
Ayyy inşallah kuzum inşallah benimkide geçer vajinal kullanınca farketti

Kizceler reglden 6 gun önce çıkan sivilcem çıkmadi🙈😅 hiç şaşmaz çenemde 1 adet çıkar. Gebe kaldığım ay çıkmamıştı. Ümitlenmek istemiyorum ama nolur 🙏 bir de alt Karin ağrısı ile birlikte söylemesi ayıp alt vajinam sızlıyor resmen böyle acı var.
Benim de her ay sivilcem çıkar bir iki tane. Çıkmaması çok umut verici hadi hayırlısı 😍

İkinizin de sağlıklı hamilelikleri olacak sağlıklı bebekleriniz dünyaya gelecek 🧿🙏 @Merve3553 her gebelik riskli, evet belki bir tık uyarmış doktorlar ama her şey güzel olacak 🙏🙏 kıymetli gebelik bu bebişler 🧿🙏 sıkı sıkı tutunacaklar hayırlısıyla. Moralleri yüksek tutalım kızlar ♥️ bebişleriniz için 🙏
İnşallah kuzum inşallah 🙏🙏🙏🙏

X