2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Benim de bugun 11. Gün ve test negatif. Umarım hamilesindir canımm kötü hissetme. Bazen test yapmak iyi oluyor sonucu görüp ona göre şekil alıyorsun ama beklemek sıkıntı değilse 1 hafta geçsin bekle canım varsa zaten vardır 🙏🙏🙏
Umarim ama sanırım zaten hep stres yaptığımız için gecikiyor beklicem bi kaç gün daha bakalim hayırlısı Allahtan

Arada giriyorum yeni hamile var mı diye. beyons beyons hayırlı olsun canım🧿 Kız olursa beyonce gibi olsun namı yürüsün 😂 Erkek olursa da erkek versiyonu olsun.
Dualarınızı bekleriz güzel hamileler😄

Arada giriyorum yeni hamile var mı diye. beyons beyons hayırlı olsun canım🧿 Kız olursa beyonce gibi olsun namı yürüsün 😂 Erkek olursa da erkek versiyonu olsun.
Dualarınızı bekleriz güzel hamileler😄
amin amin canım benim vallahi sabahtan beri herkese dua ediyorum özelikle burdaki arkadaşlara hepinize rabbim tez zamanda nasip etsin 🙏😍

Selammmmm kızlarrrr 🥰
Regl olduğumda bir süre buralardan uzak kalacağım demiştim. Ama bat yaklaşınca dayanamadım yine girdim. Çok da yakın sayılmaz gerçi 8-9 gün 😂 Bu ay verimli günlerde tatildeydik. Hamilelik odaklı bir birleşme yaşamadım, her gün yüzdüm bol bol kafa dinledim. Bir de böyle deneyeyim dedim ama içimde de hiç hamile kalmışım hissi yok. Henüz erken mi bilemiyorum. Neyse bir haftaya anlarız olmadı rotayı Ekim’e çeviririz napalım.
Bir yandan da mevsim değişiyor. Alerjik dönemler başladı. Fenaaaa alerjik bir bünyem var nefes almak bile zor bana bu aylarda. Hastalıklar da başlar yakında tam olur 😁 Ah şu yaz aylarında olsun çok istemiştim ne güzel hasta olmuyorken çok fazla, nasip kısmet.

Sizlerde durumlar ne? Yeni nazar boncukları gördüm 🥰🧿 En son da beyons beyons seni gördüm canım hayırlı olsunnn 🙏 Belki anlatmışsındır da görmedim. Neler yaşadın pozitifi görene kadar, bir vibe aldın mı öncesinde 😊 Kaçıncı gün pozitif gördün? Bir de özel bir şeyler yaptın mı? Beslenme, kürler, takviye, spor vs.

Eklentiler

• DBA80191-6EDF-4102-9D64-2101A0FAB1E5.jpeg
    DBA80191-6EDF-4102-9D64-2101A0FAB1E5.jpeg
    95,3 KB · Görüntüleme: 61
  • 3761A7F7-56ED-48C4-9099-49B19896E778.jpeg
    3761A7F7-56ED-48C4-9099-49B19896E778.jpeg
    94,1 KB · Görüntüleme: 62
Kuzum bende de vardı. Hatta iki kese demişti hatırlıyor musun bilmiyorum. Ama biri kan pıhtısıymış. İnşallah hayırlısıyla dağlıkla devam etsin. Bir daha ne zaman gideceksin?
Perşembe yada cuma gel dedi canım. İlki kanama alanı digeri kese

Eklentiler

• 5B1C59A8-4054-476C-A44C-F6D219384BE2.jpeg
    5B1C59A8-4054-476C-A44C-F6D219384BE2.jpeg
    94,1 KB · Görüntüleme: 63
  • 6786BDEF-9FD5-4222-8ADE-68B90AD85F77.jpeg
    6786BDEF-9FD5-4222-8ADE-68B90AD85F77.jpeg
    95,3 KB · Görüntüleme: 52
Perşembe yada cuma gel dedi canım. İlki kanama alanı digeri kese
Rabbim ol derse herşey olur canım içini ferah tut Allahın izniyle hiç bişey olmaz🤲🏻🤍
Benimde 7 ay boyunca düşük tehlikem vardı aşağıya yerleşmişti yürürken hep elimle tutuyodum kasıklarımda olduğu için ama hamd olsun sağlıkla aldım kucağıma.
Her hamilelikte olan şeyler sadece yat dinlen ve kendini de bebişide yorma🤲🏻❤️
Rabbim hayırlı haberler alıcağın ferahlığa kavuştursun inşAllah🤲🏻🌸

9.günün bu kadar silik olması normal mi daha çok mu erken ay bu ovulasyon da ayrı bi stresmiş 😏

Eklentiler

• IMG_20230911_145149_786.jpg
    IMG_20230911_145149_786.jpg
    84,4 KB · Görüntüleme: 45
Gittim canım kesenin yanında kanama alanı var düşükle sonuçlanabilir dedi.ilk attıgım kese digeri kanama alanı
Kuzum kesenın ıcınde bebek olusmaya baslamıs,gordunmu sende gecen gıttıgıne gore fark var.lütfen dınlen bak cocuklarda okula baslamıstır sımdı gerekırse annenden fln yardım ıste bir müddet kalkma canım yat,kavusacaksın bebegıne ben ınanıyorum Allahın ıznıyle🙏🙏

Eklentiler

• IMG_20230911_145846_910.jpg
    IMG_20230911_145846_910.jpg
    92,4 KB · Görüntüleme: 55
Selammmmm kızlarrrr 🥰
Regl olduğumda bir süre buralardan uzak kalacağım demiştim. Ama bat yaklaşınca dayanamadım yine girdim. Çok da yakın sayılmaz gerçi 8-9 gün 😂 Bu ay verimli günlerde tatildeydik. Hamilelik odaklı bir birleşme yaşamadım, her gün yüzdüm bol bol kafa dinledim. Bir de böyle deneyeyim dedim ama içimde de hiç hamile kalmışım hissi yok. Henüz erken mi bilemiyorum. Neyse bir haftaya anlarız olmadı rotayı Ekim’e çeviririz napalım.
Bir yandan da mevsim değişiyor. Alerjik dönemler başladı. Fenaaaa alerjik bir bünyem var nefes almak bile zor bana bu aylarda. Hastalıklar da başlar yakında tam olur 😁 Ah şu yaz aylarında olsun çok istemiştim ne güzel hasta olmuyorken çok fazla, nasip kısmet.

Sizlerde durumlar ne? Yeni nazar boncukları gördüm 🥰🧿 En son da beyons beyons seni gördüm canım hayırlı olsunnn 🙏 Belki anlatmışsındır da görmedim. Neler yaşadın pozitifi görene kadar, bir vibe aldın mı öncesinde 😊 Kaçıncı gün pozitif gördün? Bir de özel bir şeyler yaptın mı? Beslenme, kürler, takviye, spor vs.
tatlım çok tşk ederim darısı sanada inşaallah🙏2133 sayfada anlattım ordan okuyabilirsin uzun oldugu için tekrar yazmadım 😘

amin amin canım benim vallahi sabahtan beri herkese dua ediyorum özelikle burdaki arkadaşlara hepinize rabbim tez zamanda nasip etsin 🙏😍
Güzel arkadasım sen hak ettın bu sonucu çok çok sevınıyorum senın ıcın🙏benım canım fln sıkkın oldugunda herzaman benı pozıtıf dusunmeye ittin(sadece cocuk ıcın deıl genel hayat problermlerinde)en guzel seylerı hak edıyorsun🙏😍

Güzel arkadasım sen hak ettın bu sonucu çok çok sevınıyorum senın ıcın🙏benım canım fln sıkkın oldugunda herzaman benı pozıtıf dusunmeye ittin(sadece cocuk ıcın deıl genel hayat problermlerinde)en guzel seylerı hak edıyorsun🙏😍
canım benim ya aynen sende cogu zaman bana arkadaşlara cok destek oldun sende benim gibi uzun bekleyenlerdensin gecen bir doktorun videosunu izledim orda diyorki sebebsiz infertilite yok tur depolarınız boştur diye gercekten buna katılıyorum ilk zamanlar hormonlarım iyi olsa da vitaminlerim cok düşüktü aldıgım takviler sayesinde gercekten hsg nin de faydası oldugunu düşünüyorum eminim seninde yakında güzel haberini alacaz sen takvileri al ve bol dua et meryem süresini oku ben bu ay bol bol okumaya calıştım sonrası takdiri ilahi 🙏😍

X