2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

İyi yaptın içini dökmekle. Test yapma konusundaki korkularını anlıyorum,insan tekrar negatif görcem diye eli gitmiyor.Ama korkunun ecele faydası olmuyor.Şimdi test yapsan egatif görsen(ki inşallah pozitiftir)şimdi üzülecek o duygusallığı erken atacaksın üzerinden.Yapmasan adet gelince üzüleceksin. Elbet üzüleceksin ama toparlanacaksın burdaki herkes bu döngüyü yaşıyor aylardır. O sebeple senin yerinde olsam yapardım üzülür ağlardım ve kendimi toparlamaya bakardım. Ki bence var mı yok diye muallakta kalmak da insanı çok yıpratıyor.

Aa ada çayı tabi hiç aklıma gelmedi hayır kürünü duydum ama denemedim. İnsallah faydalı olacaktır canım
KIZLAR EYLÜL-Ekim topiğimizi açtım hadi hayırlı olsun
Çok iyi yapmışsın diğer topigi gördüm resmen tüm ayları kapatmış

Kuzum ben de testlere bugun baslayacagim. Dun yaptim aslinda ama sıvı alimina falan dikkat etmedgm icin onu saymiyorum. Akintidan yana da daha zaten yumurtlama belirtisi falan yok henuz. Cumaya kadar olanlar olur diye dusunuyorum benim de dongunun 10.gunu hsg sonrasi hamile kalmayani cok az gördüm sanki. Insallah sen de guzel bir sonuc alirsin

Aa ada çayı tabi hiç aklıma gelmedi hayır kürünü duydum ama denemedim. İnsallah faydalı olacaktır canım

Çok iyi yapmışsın diğer topigi gördüm resmen tüm ayları kapatmış
Aynen kuzum sırf o yüzden açtım zaten buradaki enerjimiz çok güzel tanıdık biri açsın diye çok uğraştım kimse açmadı dünkü grubu gördükten sonra sinirlendim ben açayım dedim rakip topik olarak

Ay ağzın bal yesin inşallah çok umutluyum tüplerim açıldığı için teste başlamak için ideal zaman normalde kaçıncı günlerde yumurtluyorsun ?
Evet yabancı bir gruba gitmektense daha iyi olmuş ben de gicik oldum ekim kasım aç hadi diğer tüm aylar ne

İşte aklınca sahiplenmiş

Varsa da çıkar degilmi artık testte. sanki adet olana kadar testte negatif görsem de umudum oluyor.sanırım bunun için yalnız tek başıma kalmam gerekiyor. Aslında uzun zamandır deniyoruz ama bu sefer çok fazla umudum yüksekti o yüzden kendimi yere çakılmış gibi hissediyorum. Teşekkür ederim cevap verdiğin için birinin beni gordugu duyduğunu bilmek bile insana iyi geliyor

Allah bebeğine kavuşmayı nasip p etsin canım çok sevindim senin adına. Benimde bugun 11.gün sadece üşüme ve kasık ağrısı var ama testler negatif. Ben de umarım güzel haberler alırım kısa zamanda

Benim de bugun 11. Gün ve test negatif. Umarım hamilesindir canımm kötü hissetme. Bazen test yapmak iyi oluyor sonucu görüp ona göre şekil alıyorsun ama beklemek sıkıntı değilse 1 hafta geçsin bekle canım varsa zaten vardır

Dün sabah Topiğin ilk mesajlarına gitmiştim bir kaç kişiye bakmak istedim kaç aydır burdalar diye öyle göz gezdirdim seni de görmüştüm ilk yorumlarda sonra dönüp listeye baktım beklenen tarih 15 Eylül dü daha alamamış güzel haberi dedim içimden Tebrik ederim canım sabrın sonu güzellik ile bitti rabbim sağlıkla kucağına da almayı nasip etsin

belli olmuyor işte canım rabbim ne zaman nasip ederse o zaman geliyor benim testimi görmüşsündür 12 .gün belki dün yapsaydım cıkmayabilir di kendini üzme ve umudunu kaybetme hayırlısı olsun bu ay olmasada yakında o güzel haberi alırsın inş.

canım benim tşk ederim evet bende aylaradır topiklerdeyim tam bir yıl oluyor canım herşeyin bi zamanı vardır ya rabbim ne zaman nasip ederse o zaman geliyor biz elimizden geleni yaptık ve bekledik gercekten cok zor zamanlarda gecirdim daha beni neler bekliyor bilmiyorum ama bu süreci sağlıkla atlatmayı sağlıkla kucagıma almayı istiyorum rabbim sanada istiyen herkese de nasip etsin

Amin inşallah Çok bekletmeden gelsin bizim bebişlerimizde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…