2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Tebrik ederimmm sağlıcakla kucağına alırsın inşallah cok sevindim beyons

Benim de bugün 9.günüm yumurtlamaya yaklaşık bir haftam var diye tahmin ediyorum

takvime ekliyeyim canım öyle yapacam erken gidip stres yapmak istemiyorum şuan bile korkum var bişey olacak diye belim çok agrıyor ve belirtim hiç yoktu dün birden başladı bu belirtiler bende şaşırdım

melegim can dün seninle konuştuktan sonra aklıma geldi senin kullandığın kan sulandırıcı kanama vere bilir sana bunu söyle doktoruna ve dediğim gibi sana iğneler yazsın.

takvime ekliyeyim canım öyle yapacam erken gidip stres yapmak istemiyorum şuan bile korkum var bişey olacak diye belim çok agrıyor ve belirtim hiç yoktu dün birden başladı bu belirtiler bende şaşırdım
Evet evet strese hiç gerek yok keseyi goremeyebilir erken gidersen, ya da boyutu küçük mü değil mi vs kafaya takarsın bir sürü. En iyi sabredip direkt kalp atışı ama önceki yaşadığım durumdan korktum biraz o yüzden gittim ben de

Dun yaptım yoktu birsey bugün yapmadm inşallah canım çok sevindm sabah nedense sen geldn aklıma az öncede etiketi gördüm birde umutsuzdun bak ne güzel oldu
canım inanki yumurtlama oldumu olmadı mı o yuzden tutmaz olmaz modundaydım sende biliyorsun teste hiç yapasım yoktu ama dün birden karın bel agrısı bide ateşim cok yüksek cıktı sabahta baya yüksek cıktı öyle şüphelendim demekki rabbim şuana nasip etmiş

Sadece inofolic içiyorum canım Sen alıyor musun
Ben de inofolic kullanıyorum ara ara da çörek otu küründen atıyorum ağzıma aklıma geldikçe. Yumurtlama masajına başlayacaktım sonra hsg falan derken kaldı bir kez yaptım eşimde çakşır içiyor ama çok düzenli değil. Hangi değerlerinde sıkıntı var canım kan testimi yaptırdın kaçırdım sanırım ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…