2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Sadece b harfi olduğunu hatırlıyodum ama hanginiz olduğunu bilemedim 😂 Cook sevindim yavrum 😍😍 sabah sabah harika bir haber verdin Mayıs annelerinde bu gruptan gördükçe mutlu oluyorum 🥰
Kız maşallah tutturuyorsun rüyalarını. Resmen malum oluyor maşallah.

Zaten Mayıs anneleri grubu buradaki kızlardan oluşacak gibi maşallah 😂

inş canım daha arkamızdan gelecek arkadaşlarımız var bu ay cogu hamile ay ben ne zaman kan vereyim şapşal oldum 😂
Evet evet orada toplanacağız inşallah 😍
Bat ne zaman canım, bat geçsin öyle ver şimdi testlerle takip et. Düşük degerle öğrenirsen battan önce 2 güne bir işkence gibi olur kan vermek

Kız maşallah tutturuyorsun rüyalarını. Resmen malum oluyor maşallah.

Zaten Mayıs anneleri grubu buradaki kızlardan oluşacak gibi maşallah 😂
Valla malum oluyor galiba kendi hamileligimde yaptığım testlerin sırası falan da aynıydı rüyamda 😂
Öyle olcak sanırım çok güzel oluyor grup taşınmış gibi 😂

Benim dün akşam kırmızı kanama. Geldi 😭😭😭😭 acile gittim kese duruyor düşük tehliken var dedi ilaçlara devam başka yapacak birşey yok dedi çok kötüyüm birazdan özele gidecegim dualarınıza ihtiyacım var çok yoruldum artık 😭😭😭😭
Mınnosum devlete gıtme sakın.özele git mutlaka.şuanda hamıle bır iş arkadasımında basına geldı hemen yatıs yaptılar ıkı gun ıgne serum düzeldi şimdi.eve gıtmeseydın keske dırek ozele gıtseydın aksam.yatıs verırlerdı.dogum hastanesıne gıt hatta dırek.guzel haberlerını beklıyorum dualarımda senınle

canım tebrik ederim maşallah net bir şekilde gözüküyor.Rabbim burda isteyen herkese nasip etsin.Senin bata ne kadar varı ve bugün yumurtlamanın kaçıncı günü? Bariz belli de bebiş ondan soruyorum
tşk ederim canım benim bugün sanırım 12 gün öncesinde hiç test yapmadım bata 2 gün var rabbim sanada nasip etsin inşallah 🙏

Benim dün akşam kırmızı kanama. Geldi 😭😭😭😭 acile gittim kese duruyor düşük tehliken var dedi ilaçlara devam başka yapacak birşey yok dedi çok kötüyüm birazdan özele gidecegim dualarınıza ihtiyacım var çok yoruldum artık 😭😭😭😭
Canim hic moralini bozma saglikli gebeliklerin cogunda kanama goruyoruz demisti doktorum bir defasinda bana. Benim de ilk gebeligim cok kanamaliydi ama hic bir sorun yasanmadi. Dinlenmeye dikkat et tabi mutlaka😊

Evet evet orada toplanacağız inşallah 😍
Bat ne zaman canım, bat geçsin öyle ver şimdi testlerle takip et. Düşük degerle öğrenirsen battan önce 2 güne bir işkence gibi olur kan vermek
sanırım 12 gün bata 2 gün var bekliyeyim o zaman canım şimdiden doktor randevusu da alayım ne zamana kese kalp atışı duyulur ay hiç bilmiyorum beni aydınlatın

Kızlar uyanın bir yandan elim ayağım titriyor bir yandan ağlıyorum tam biri yılın sonunda mucizem geldi ben yanlış görmüyorum degilmi 😭😭😭😭😭😭 melisaa93 melisaa93 @melegim can O _okyanus edahandro edahandro golden-snitch golden-snitch fnd_50 fnd_50 @Niqu ve heyecandan isimleride unuttugum diğer kizlarim
O kadar sevindim ki uzun süre uğraşan arkadaşlardan böyle pozitifleri görmek beni çok mutlu ediyor. Sağlıkla büyüsün gelsin inşallah 🙏🏻💛 tebrik ederiiim 😍
Canım panik yapmamak elde değil haklısın ama burada başka arkadaşlarında başına geldi Şimdi iyiler bak. Olumlu düşünelim sakin kalmaya çalış doktorun elinden geleni yapacaktır. Dualarim seninle 🙏🏻

Hayırlısı canım, Bat'ı Ekim olanları eklemiyorum tabloya canım. Birileri açar sanırım ekim başlığı oraya ekletirsin 💕
Benim artık doğal gebelik umudum kalmadı, Ekim sonu Tüp bebeğe başlayacağım. O yüzden iki reglim daha var tüp bebeğe kadar, ama takip yapmayacağım. Tüm isteyenlere bol şans diliyorum, tüm gebelere de hayırlı sağlıklı doğum diliyorum. Sevgilerimle🌸

sanırım 12 gün bata 2 gün var bekliyeyim o zaman canım şimdiden doktor randevusu da alayım ne zamana kese kalp atışı duyulur ay hiç bilmiyorum beni aydınlatın
Süper çok erken ogrenmemissin,kolay sabredebilirsin 😍Bat gününden 1 hafta sonra kese için gidebilirsin canım ben battan 9 gün sonra keseyi karından gördüm. İkisine bir gideyim dersen 6+3-6+5 civarı falan gitsen olabilir. Ben kendi hesabımla 5+2de keseyi gördüm, 7+2de çağırdı Dr kalp atışı için

X