2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Tebrik ederimmm sağlıcakla kucağına alırsın inşallah cok sevindim 🧿🧿🥰 beyons beyons

Herkese günaydın kızlar yumurtlama dönemi yaklaşanlar kimlerrr? Ben ovu testine daha bugün başlayacağım hsg sonrası kanama uzun sürdü hatta bugün bile az lekelenmem var. Döngümün 12. Günündeyim artık değerlendirmem lazım 😬
@edahandro melisaa93 melisaa93 @fnd_50 @simurgggg sizlerle yakındik diye biliyorum ne durumdasınız 🙊
Benim de bugün 9.günüm yumurtlamaya yaklaşık bir haftam var diye tahmin ediyorum ☺️

Süper çok erken ogrenmemissin,kolay sabredebilirsin 😍Bat gününden 1 hafta sonra kese için gidebilirsin canım ben battan 9 gün sonra keseyi karından gördüm. İkisine bir gideyim dersen 6+3-6+5 civarı falan gitsen olabilir. Ben kendi hesabımla 5+2de keseyi gördüm, 7+2de çağırdı Dr kalp atışı için
takvime ekliyeyim canım öyle yapacam erken gidip stres yapmak istemiyorum şuan bile korkum var bişey olacak diye belim çok agrıyor ve belirtim hiç yoktu dün birden başladı bu belirtiler bende şaşırdım 😂

melegim can melegim can dün seninle konuştuktan sonra aklıma geldi senin kullandığın kan sulandırıcı kanama vere bilir sana bunu söyle doktoruna ve dediğim gibi sana iğneler yazsın.

takvime ekliyeyim canım öyle yapacam erken gidip stres yapmak istemiyorum şuan bile korkum var bişey olacak diye belim çok agrıyor ve belirtim hiç yoktu dün birden başladı bu belirtiler bende şaşırdım 😂
Evet evet strese hiç gerek yok keseyi goremeyebilir erken gidersen, ya da boyutu küçük mü değil mi vs kafaya takarsın bir sürü. En iyi sabredip direkt kalp atışı ama önceki yaşadığım durumdan korktum biraz o yüzden gittim ben de 😅

Dun yaptım yoktu birsey bugün yapmadm inşallah canım çok sevindm 😊 sabah nedense sen geldn aklıma az öncede etiketi gördüm birde umutsuzdun bak ne güzel oldu🙏
canım inanki yumurtlama oldumu olmadı mı o yuzden tutmaz olmaz modundaydım sende biliyorsun teste hiç yapasım yoktu ama dün birden karın bel agrısı bide ateşim cok yüksek cıktı sabahta baya yüksek cıktı öyle şüphelendim demekki rabbim şuana nasip etmiş 🙏

Sadece inofolic içiyorum canım ☺️ Sen alıyor musun
Ben de inofolic kullanıyorum ara ara da çörek otu küründen atıyorum ağzıma aklıma geldikçe. Yumurtlama masajına başlayacaktım sonra hsg falan derken kaldı bir kez yaptım 😬 eşimde çakşır içiyor ama çok düzenli değil. Hangi değerlerinde sıkıntı var canım kan testimi yaptırdın kaçırdım sanırım ?

X