2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Oyy hangi tuşa basacağımı şaşırdımm 😍😍😍 nasıl heyecanlandımmmm 🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿 canım evet hamilesin hamileee 😍😍😍 o kadar net ki şüpheye yer yok ♥️♥️♥️ mucizen seninle 🙏🙏🙏🙏🙏 ufak şokun ardından hemen bize bu ay neler yaptın anlat. Hsg'den sonra 3. Ay değil mi 😍🧿😍🧿😍🧿😍
Ayyyyyy canimmmm muhteşem bir haber ❤️🤗🥹 sağlıkla ilerlesin insallah
Ohhh beeee erken uyanmaya değecek güzel bir haber gördüm 🧿 gözün aydın canımmm Allah hayırla kavustursunnnn 😍🍀💃🏻🤩❣️
Ayyy tüylerim diken diken oldu Rabbim çok şükür nasip etti 😍 o kadar sevindim ki 🥹 Allahım binlerce kez şükürler olsun
Canım arkadasım masallaah cok mutlu oldum🌸🧿❤️saglıkla gelsın mınnosun canım benım❤️❤️
Ayyyy ay ay neler görüyorum bedenim uyuştu resmen🥹 kuzum hamişsin hamiş😍😍ay çok şükür canım yalnış görmüyorsun😍Ben ne dedim pes etmek yok🙌🏻🙌🏻🙌🏻
Yaaa maşallah nasıl güzel başladık güne hayırlı olsun canım bebişin seninle 🧿🤍
canım kızlar cok tşk ederim inanınki hala şoktayım yeni toparlandım işe de anca gelebildim ona geciktim şapşal bi haldeyim görseniz ben uzun zamandır bekleyenlerdenim çogunuz biliyordur her ay negatif negatif görmekten bunalmıştım ama hiç bir zaman umudumu kaybetmedim olacagına inandım çok şükür rabbim nasip etti ben hsg çekilmiştim doktor ilk 3 ay cok onemli hamile kalırsın demişti kalmazsan gel demiş ti tedavi uygulayacaz ve hsg de hafif tıkanıklık var demişti acılmıştı bu ay kızlar önceki aydan zaten çörek otu bal karımışı kalmıştı ona devam ettim ve gecen ay aldıgım imrly ve omepaq10 kullanıyordum bu ayda devam ettim yumurtlama haftasından sonra zaten bitti bıraktım yumurtlama yine ayın 10 11 gibi çift cizgi gördüm ama pik degildi sıvıya dikkat etmedim belki ondan olabilir yada gece pik oldu onu artık bilemiyorum hatta yumurtlama olmadı diye bile düşündüm umudum yoktu ilişki günlerim de 10 11 gün sonraki gün eşimle atışmıştık ilişki olmadı ve 14 15 günler oldu sonrasında zaten dikkat etmedim ilişkiye pek olmadı 11 gün ilk defa dogy pozısyonunda denedik ve bir gebeden aldıgım jeli kullandım 1 defa sanırım o ilişkiden tuttu düne kadar da hiç belirtim yoktu dün sabah ateşim bi anda 36.80 çıktı normalde hiç bu derece bi ateş görmedim hastayım diye düşündüm gün boyu karnımda agrı oldu bacak agrım oldu ve alt karnım şişti ve sertti inanın bişey dokundu sandım gecede pek uyuyamadım halsizdim bu sabah kalktıgımda ateşime baktım 36.90 olunca şüphelenip yaptım ve pozitif rabbim herkese nasip etsin inşaallah banada sağlıkla ilerlemeyi nasip etsin bu arada kızlar ilişkiden sonra afra arkadaşın dediği gibi yarım saat yastık kalçama koydum oyle bekledim bide ben hep sıcak suyla duş alırdım son iki ay buna cok dıkkat ettim ve ılık suyla aldım duşumu lüften bunlara dıkkat edin olmayacak bişey yok bu hayatta dua ve sabır cok uzun yazdım umarım faydam dokunur 🙏🙏

Daha karnına düşmeden gezmeye başlamışda tatile çıkmış senin bebiş görüyon mu😍
Ya evet gerçekten ilk defa ovülasyon yaptım ve kızların dediği gb değerlendirdik hem çok fazla geldi hem de dediğin gb görevmiş gb hissediyor insan😳
Sonuca odaklan ama sonuç güzel oluyor azcik sabır 😊

Benim dün akşam kırmızı kanama. Geldi 😭😭😭😭 acile gittim kese duruyor düşük tehliken var dedi ilaçlara devam başka yapacak birşey yok dedi çok kötüyüm birazdan özele gidecegim dualarınıza ihtiyacım var çok yoruldum artık 😭😭😭😭
Bende yaşadım canım biliyorsun geceleri sabah edemedum ama sonucundan beklemediğimiz bir mucize oldu..inanıyorum ki seninde öyle olacak..duaların seninle inşallah kötü hiçbir şey yoktur..🤲🤲🌺

Benim dün akşam kırmızı kanama. Geldi 😭😭😭😭 acile gittim kese duruyor düşük tehliken var dedi ilaçlara devam başka yapacak birşey yok dedi çok kötüyüm birazdan özele gidecegim dualarınıza ihtiyacım var çok yoruldum artık 😭😭😭😭
ay canım benim lütfen dikkat et yorma kendini uzan rabbim sağlıkla kucagına almayı nasip etsin dualarım senle içini ferah tut 🙏

canım kızlar cok tşk ederim inanınki hala şoktayım yeni toparlandım işe de anca gelebildim ona geciktim şapşal bi haldeyim görseniz ben uzun zamandır bekleyenlerdenim çogunuz biliyordur her ay negatif negatif görmekten bunalmıştım ama hiç bir zaman umudumu kaybetmedim olacagına inandım çok şükür rabbim nasip etti ben hsg çekilmiştim doktor ilk 3 ay cok onemli hamile kalırsın demişti kalmazsan gel demiş ti tedavi uygulayacaz ve hsg de hafif tıkanıklık var demişti acılmıştı bu ay kızlar önceki aydan zaten çörek otu bal karımışı kalmıştı ona devam ettim ve gecen ay aldıgım imrly ve omepaq10 kullanıyordum bu ayda devam ettim yumurtlama haftasından sonra zaten bitti bıraktım yumurtlama yine ayın 10 11 gibi çift cizgi gördüm ama pik degildi sıvıya dikkat etmedim belki ondan olabilir yada gece pik oldu onu artık bilemiyorum hatta yumurtlama olmadı diye bile düşündüm umudum yoktu ilişki günlerim de 10 11 gün sonraki gün eşimle atışmıştık ilişki olmadı ve 14 15 günler oldu sonrasında zaten dikkat etmedim ilişkiye pek olmadı 11 gün ilk defa dogy pozısyonunda denedik ve bir gebeden aldıgım jeli kullandım 1 defa sanırım o ilişkiden tuttu düne kadar da hiç belirtim yoktu dün sabah ateşim bi anda 36.80 çıktı normalde hiç bu derece bi ateş görmedim hastayım diye düşündüm gün boyu karnımda agrı oldu bacak agrım oldu ve alt karnım şişti ve sertti inanın bişey dokundu sandım gecede pek uyuyamadım halsizdim bu sabah kalktıgımda ateşime baktım 36.90 olunca şüphelenip yaptım ve pozitif rabbim herkese nasip etsin inşaallah banada sağlıkla ilerlemeyi nasip etsin bu arada kızlar ilişkiden sonra afra arkadaşın dediği gibi yarım saat yastık kalçama koydum oyle bekledim bide ben hep sıcak suyla duş alırdım son iki ay buna cok dıkkat ettim ve ılık suyla aldım duşumu lüften bunlara dıkkat edin olmayacak bişey yok bu hayatta dua ve sabır cok uzun yazdım umarım faydam dokunur 🙏🙏
Sağlıkla devam eder kucağına alırsın İnşAllah canım benim 😍🤲🏻

Kese bozulmamışsa korkma olabiliyor maalesef boyle seyler bizleri korkutmasalar olmaz inşallah hemen kesilir kanaman

peşinden geldim kuzum 😍😍 o kadarda sormuştum hatırlamıyorum demiştin 😂
Sadece b harfi olduğunu hatırlıyodum ama hanginiz olduğunu bilemedim 😂 Cook sevindim yavrum 😍😍 sabah sabah harika bir haber verdin Mayıs annelerinde bu gruptan gördükçe mutlu oluyorum 🥰

Bir çok kişide bu durum olabiliyor canım sen yat dinlen bol bol İnşAllah bir şey olmaz Allah’ın izniyle 🤲🏻

Allah korktuğumuza uğratmasın canım inşallah kanaman durur tekrarlamaz, sağlıkla kucağına alırsın bebeğini

Canım inşallah Allahın izniyle sıkıntısız geçirirsin bu sürecini. Doktor ne derse hepsine uy, dinlen diyorsa mecbur dinlen. Yapma bişi.

canım tebrik ederim maşallah net bir şekilde gözüküyor.Rabbim burda isteyen herkese nasip etsin.Senin bata ne kadar varı ve bugün yumurtlamanın kaçıncı günü? Bariz belli de bebiş ondan soruyorum

X