2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar uyanın bir yandan elim ayağım titriyor bir yandan ağlıyorum tam biri yılın sonunda mucizem geldi ben yanlış görmüyorum degilmi 😭😭😭😭😭😭 melisaa93 melisaa93 melegim can melegim can @zynocann edahandro edahandro @golden-snitch @fnd_50 Niqu Niqu ve heyecandan isimleride unuttugum diğer kizlarim
Oyy hangi tuşa basacağımı şaşırdımm 😍😍😍 nasıl heyecanlandımmmm 🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿 canım evet hamilesin hamileee 😍😍😍 o kadar net ki şüpheye yer yok ♥️♥️♥️ mucizen seninle 🙏🙏🙏🙏🙏 ufak şokun ardından hemen bize bu ay neler yaptın anlat. Hsg'den sonra 3. Ay değil mi 😍🧿😍🧿😍🧿😍

Oyy hangi tuşa basacağımı şaşırdımm 😍😍😍 nasıl heyecanlandımmmm 🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿 canım evet hamilesin hamileee 😍😍😍 o kadar net ki şüpheye yer yok ♥️♥️♥️ mucizen seninle 🙏🙏🙏🙏🙏 ufak şokun ardından hemen bize bu ay neler yaptın anlat. Hsg'den sonra 3. Ay değil mi 😍🧿😍🧿😍🧿😍
Ay şuan şoktan çıkamadım canim ay ağlıyorum tutamıyorum kendimi 😭😭🤲

☺ Biraz zorlu olsa da sonucu güzel olacak .
Ben şahsen o 3 gün üstüste olan ilişkide gebe kaldığımı düşünüyorum. Bizim kızlardan Allah razı olsun onlar dedi diye yaptım. İyi ki de yapmışım bak 💞 senden de güzel sonuçlar göreceğiz inşallah. Bir dolu birboş devam edebilirsin artık bence
Bu ay siz ne dediyseniz onu yaptım sonucuda takdiri ilahi bakalım canım benim🥰🌸

Bebişkolar bu ay bitince bu topic komple kapanıyor mu ben anlamadım orayı artık buraya msj atmak yasaklanıyor mu yani? Gitmeyiverin yeni topiğe hepimiz burda konuşmaya devam edelim ben de burayı çok seviyorum cidden😍 mesele listeye isim yazdırmaksa yazdırmayıverin gari 😍
Kapanmıyor kuzum. Sohbete deavm edebilirsiniz. Ancak artık takip yapmayacağım 🙏💕 tabloya isim ekle çıkar gibi.

Rabbim sevdiği kullarını imtihan edermiş herkesin sınavı ayrı ayrıı ve sen bunu şer olarak görsende rabbimin senin hakkında hayırlı kıldığı birşeyler var demek ki canım benim🤲🏻🤍
Rabbim içini ferahlatsın ve umudun hep ilk gün ki gb olsun en kısa zamanda hayırlı o müjdeli haberi alırsın inşAllah🤲🏻❤️
Allah razı olsun canım. Tüm bekleyenler kavuşsun inşallah 🤲🏻🤗

X