2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Rabbim sevdiği kullarını imtihan edermiş herkesin sınavı ayrı ayrıı ve sen bunu şer olarak görsende rabbimin senin hakkında hayırlı kıldığı birşeyler var demek ki canım benim
Rabbim içini ferahlatsın ve umudun hep ilk gün ki gb olsun en kısa zamanda hayırlı o müjdeli haberi alırsın inşAllah

Bende iyi gelip gelmediğini bilmiyorum da hani hep öyle yaparlardı ya eskiden, oradan alışkanlık kalmış Tekrar olursa sirkesiz yapayım sağol bebeğim

Az kalmis kuzum 2 gune pik görürsün sen benim ovu testleri cift cizgi gormeye calistgmz gebelik testleri gibi çıkıyor oylesine yok yani 2. Cizgi
Ben de öyleydim ama aylardır kullandığım takviyeleri sen bir görsen. Mfk lar mı kullanmadım inofolicler mi klomenle mi multivitaminler mi şimdi çakşır suları içiyorum d vitaminleri mi neler neler içim dışım takviye oldu yumurtlama öne çekti yoksa ben de çok geç yumurtluyordum hep bekle babam gelsin sonra

Ben senı takıp edıyorum hayatım yazmasamda girip bakıyorum hep bende okul haftası sarstı benı su yemek olayının kalkması ozellıklede
Aidat kalktı personel yok yemek olayı hepimizi strese soktu ya aidat olmayınca sınıf mevcutları aldı başını gidiyor Allah yardımcımız olsun bebeğim

Aidat kalktı personel yok yemek olayı hepimizi strese soktu ya aidat olmayınca sınıf mevcutları aldı başını gidiyor Allah yardımcımız olsun bebeğim
Aidat yok ama toplayan yerler var bızımkı muallakta hala bır hafta ıcınde bellı olacakmıs resmî yazı geldimi kuzum peki bu yemek işi dönermi biyerden ben çok düşünürüm oldum bu konuyu , ayrıca bence bu süreci yönetmek de öğretmen içinde extra iş yükü çok üzgünüm, her seneki gibi bir aidat olsaydı da keşke bunlar yaşanmasaydı herkes ne yapacağını şaşırdı

☺ Biraz zorlu olsa da sonucu güzel olacak .
Ben şahsen o 3 gün üstüste olan ilişkide gebe kaldığımı düşünüyorum. Bizim kızlardan Allah razı olsun onlar dedi diye yaptım. İyi ki de yapmışım bak senden de güzel sonuçlar göreceğiz inşallah. Bir dolu birboş devam edebilirsin artık bence

Kızlar uyanın bir yandan elim ayağım titriyor bir yandan ağlıyorum tam biri yılın sonunda mucizem geldi ben yanlış görmüyorum degilmi melisaa93 melegim can O _okyanus edahandro golden-snitch fnd_50 Niqu ve heyecandan isimleride unuttugum diğer kizlarim

Eklentiler

• 20230911_070503.jpg
    80,4 KB · Görüntüleme: 109
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…