2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bebısler ben aldıgım vıtamınlerı kullanmadıgım ıcın uygun fiyata verebılırım kullanmak ısteyen bır arkadasıma.bana özelden yazsın isteyen olursa.eczaneden alındı ıkısıde.
Sen niye kullanmıyorsun kuzum bunlar bebiş olması için çok iyi bi sıkıntı mı var

Kızlar fetal DNA sonucum çıktı çok şükür🙌🏻🙌🏻🙌🏻oğlum olucak Allahın izniyle🩵🩵🩵o kadar ağladımki Allah bu mucize bebeğimizi bize verdiği için çok çok şükürler olsun🙌🏻🥹Sağ salim kucağımıza almak nasip etsin Allah.Bana dua eden kızlar Allah sizin o güzel yüreyinize göre versin.Hamiş olanlar sağ salim kucağına alsınlar.Bebiş için uğraşanlar tez bir zamanda sevindirsin Allah sizleri🙌🏻Her pes etdiğinizde beni unutmayın🥹🥹Umut hep var her şey Allahın elinde🙌🏻🙌🏻🙌🏻
Canım çoook sevindim sağlıkla kucağına al inşallah bebeğini 😍🙏

Herkese merhaba agustosun 25inde catlatma ignesi vuruldum bugun 15. Gun. Beklenen adet tarihim dundu hala gelen giden yok🥰 sorum şu olacak birkac gundur sarı aknti kasiklarda batma ,siskinlik gibi sikayetlerim var (bugunde seffaf kaygan akinti eslik ediyor)bu sikayetleri yasayip gebe olan varmi. Pazartesi kan vereceğim hastalanmazsam

Kızlar fetal DNA sonucum çıktı çok şükür🙌🏻🙌🏻🙌🏻oğlum olucak Allahın izniyle🩵🩵🩵o kadar ağladımki Allah bu mucize bebeğimizi bize verdiği için çok çok şükürler olsun🙌🏻🥹Sağ salim kucağımıza almak nasip etsin Allah.Bana dua eden kızlar Allah sizin o güzel yüreyinize göre versin.Hamiş olanlar sağ salim kucağına alsınlar.Bebiş için uğraşanlar tez bir zamanda sevindirsin Allah sizleri🙌🏻Her pes etdiğinizde beni unutmayın🥹🥹Umut hep var her şey Allahın elinde🙌🏻🙌🏻🙌🏻
Canım çok sevindim senin adına rabbim yüzünü güldürsün saglikla kucagina alirsin inşallah darısı burda benim gibi bekleyen herkese olsun 🤲

Çok ümitliydim senin için ama vardır bi hayır bunda da kuzum, sağlıklı olsun diye dua ediyoruz, Allah'ın bir bildiği vardır. Kuzum bundan sonraki süreçte ne düşünüyorsun?
Hicbisey düşünemiyorum. Ben de gerçekten çok üzüldüm olacak diye bekliyordum ama nasip. İşe girdim 15 gündür kafamı dağıtmak için iyi bir sebep oldu. Bundan sonraki süreç tüp bebek ama hiç o işe girişmek istemiyorum. Yazarken bile gözlerim dolu dolu 😞

Çünkü zamanı var her şey bahane aslında. Zamanı gelince her türlü oluyor. Takılmamak lazım kuzum haklısın hep sorguluyoruz neden olmuyor acaba diye ama bence sen şeyi söyle doktoruna bak aklıma geldi. Senin luteal fazın kısa sürüyor. Bu da engel olabiliyormuş gebeliğe. Bunun sebepleri olabiliyormuş. Progestan eksikliğinden kısa sürebiliyormuş. Buna göre destek verebilir bununla ilgili ise.
Tamam canım ben bunu doktora soracağım insalah.
Sanırım pazartesi günü reglimin 3. Gününe denk gelecek. Pazartesi gideceğim aşılama süreci baslayacak sanırım.

Ay ay ay ay 🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿 muhteşemmmmm 🙏🙏🙏🙏 bir oğlan annesi geliyor💃💃💃 sağlıkla ilerliyor, Allah daim etsin çok sevindim 😍😍😍 kuzum fatal DNA ücreti ne kadardı? İlerde bir gün bebeğim olursa ben de yaptırmak istiyorum ama pahalı diyorlar. Hiç fiyat bilgim yok.

A Afratafrac aşılama sonrası erken adet oldum 🙏🏻
Canım inşallah bundan sonraki süreçte olur.
Senden bilgi almak istiyirum.
Bende ilk asilamami yaptıracağım.
Adetin 3. Günü gel demişti.
Sanırım klomen veriyor o gün.
Sonraki günler kacinci günler kaç kez gitmek gerekiyor acaba ?
Ben uzak ilçede yaşıyorum ile gitmem gerekecek, iş yerimden izin almam gerekecek, eşim de o şekilde, kaç kez gidelecek onun bir planlamasını yapmak istedim.

Kız benim de bugün 8. Günüm😂😂😂 yazdım sana sabah gördün mü
Kız ben senin msjlarını görmüyorum ya. Bak bunu da tesadüfen şimdi gördüm, tüm bildirimlere de bakıyorum arada kaynıyor. Kız 1 tanecik yumurtam oldu ya femarayla. Üzülmüyorum yok yok 🙏 sağlıklı olsun. Klomenle iki üç yumurtaya alışık olunca, bir de biraz dumur oldum.

X