2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar daha önce yaşadınız mı bilmiyorum sabahtan ateş basması baş ağrım oluyor sadece öğleden sonra bu saatlerde göğüs ağrım başlıyor ve kasıklarımda batma oluyor birden akşamda ayaklarım üşüyor karnımda da batma oluyor bunlar normal mi bat a 8 gün var

Kızlar bilgisi olan varmı bilmiyorum ama aklıma birşey takılıyor. Şimdi eğer erken yumurtladıysak adet dönemi geriye geliyor mu ?? çünkü takvime baktım geçen ay yine ovülasyon yapmıştım 31 temmuzda çatlamış ve ben 17 ağustosta adet olmuşum. bu ay yine erken yumurtladım 27 ağustosta adet tarihim ne olur acaba takvim 15 Eylül gösteriyor kafam karıştı..

Çatlama sonrası 10. Gün test yap bence kuzum. Gebelikten mi bilmiyorum ama benim de arada ayaklarım üşürdü

Çatlama sonrası 10. Gün test yap bence kuzum. Gebelikten mi bilmiyorum ama benim de arada ayaklarım üşürdü
Kuzum ben ovülasyon testi yapmadım uygulamaya göre pik günümün üstünden 9. Gün oluyor bugün. Gebelik hesapladığımda 2 eylülde gebe kalmış görünüyorum hangisine bakmalıyım sizce ateşimde 36.8 oluyor bu saatlerde normali 36.4 falan

Kuzum yumurtlama gününe 14 ekle o gün regl oluyorsun benim bildiğim bu

Canım merhaba ben de 2 aydır takip ediyorum bayağı erken yumurtluyorum. Geçen ay yine beklenen adet tarihimden 17 gün önce yumurtlamam olmuştu. BAT değişmedi. Yani yumurtlamadan 14 gün sonra adet olunur genel geçer birşey olsa da herkeste olmuyor.

Aa bu bizim ikilemde kaldığımız konu dimi canım. Hala aynı fikirdeyim. Bence çatlama sonrası 14.gün regl olayı herkeste aynı değil. Ben hep 30 günde bir adet olurum. Bu sisteme göre benim 16. gün çatlama olmalıydı. Ama ben 14.günde çatlama yaşadım. Yani çatlama sonrası 16 gün sonra adet olacağım 14 gün sonra değil. Bunu da adetimin düzenli olmasıyla doğruluyorum kendimce

evet bu şekil doğru mesela 28 günde adet oluyosun olduki bu ay 5. günü yumurtaldın ama adet günün yine tarihte oluyor

Aaa benim gibi olmuşsun benim takvim 15 Eylül gösteriyor adeti ben 10 Eylül hesaplamıştım çatlamaya göre bakalım göreceğim bu ay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…