2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kuzum sakin ol ben de bu değerlerle gittim ilk kese güzel değil kese gibi değil demişti. Benim süreci hepiniz biliyorsunuz. Endişe etme hiç

Hayır korkma benim değerlerim 5000 bini gecmişti ilk giderken ama karından görememişti için rahat olsun görüceksin Allahın izniyle

Hic korkma karından göreblmesi icin en az 4 binleri gecmesi gerekiyor merak etmee

Kızlar bat a 9 gün var kasığımda birden bıçak saplanır gibi oluyor bu normal mi ?sürekli bir ağrım olmuyor Sırt ağrım var birde..

Ya bence yap ne oldugunu bil ona göre yolunu çiz her ay yeni bi umut
Zaten bu ay doktor kontrolüyle ilerliyorum. 3 yaşına girmek üzere bi evladım var kardeş istiyoduk uzun zamandır olmayınca artkk bir kere de şansımı doktorla deniyorum. İki tane olgunlaşan yumurtam vardı doktorun yönergesiyle ilişki sıklığı oldu nasip kısmet

Kızlar bat a 9 gün var kasığımda birden bıçak saplanır gibi oluyor bu normal mi ?sürekli bir ağrım olmuyor Sırt ağrım var birde..
Benimde 10 gün var canım aynı şey oldu gece 2-3 kere. Bugünde adet olacak gibi kasık ağrım var özellikle sol tarafta. Acaba yumurtlamamı dedim ama ovülasyon silik

Canım ben keseyi göreceğine inanıyorum kendini göstermemiş olabilir ama lütfen moralini bozma. Bebeğin seninle tüm kalbimle inanıyorum ve dualarım seninle kuzum biliyorsun ki burada çok gördük, geç görülen keseleri, geç duyulan kalp atışlarını gönlünü ferah tutmaya çalış canım elinden geldiğince. Biz kafa dağıtman için destek olmak için hep buradayız

Kızlar selamlar iyi akşamlar size bahsetmiştim tüp bebek sürecine girdik bu yüzden de son zamanlarda hiç buralara uğrayamadım yoğun ay geçirdim simdi beklemeye geçtim sürecim elhamdülillah şimdilik güzel gidiyor Rabbim sonunda hayırlı sağlıklı güzel haberler almayı cümlemize nasip etsin inşaallah Bebişleri olanları çok tebrik ediyorum Rabbim hayırla kucağımıza almanızı nasip etsin bu duyguyu da tüm bebiş isteyenlere nasip etsin inşaAllah

Bizzat görümcem 6 . Hafta doldu 7. Haftanın içindeyken keseyi gördü canını sıkma sakın kendine ve bebeğine iyi bak ❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…