2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar bu progestan neden veriliyor? Her hamileye verilmiyor dimi? Düşük riski olanlara mı veriliyo? Mesela ben şimdi hamile olsam daha önce 2 kere kimyasal yaşadığım için bana da verilir mi merak ettim de Merve3553

Benim ilk gebeliğim, doktor bir risk söylemedi ama 2 gün kahverengi lekelenmem ve yoğun ağrım olduğu için fitil şeklinde kullanmamı söyledi. Hatta en son çok ağrın varsa progestan yazalım o zaman diyerek karar verdi

Kızlar bir şey soracağım beta ilk yaptırdığımda 21 iki gün sonra 55 iki gün sonra 90 çıktı. Son testi Farklı bir hastanede yaptırdım. Sizce de bir sıkıntı yok mu? Daha fazla artması gerekmez mi?

En az %66 artması normal diye okumuştum ben 55in %66sı da 91 oluyor yani normal bir artış gibi bence maşallah, bir de benim gittiğim bir doktor her kan testini aynı merkezde ver demişti belki de o yüzden tam 2 kat gözükmemiştir. Çünkü merkezden merkeze değişebilir demişti

Hanımlar daha önce bu topikte keçi boynuzu özü ile hamile kalan okumuştum. Hangi marka kullandı ve nasıl kullandı acaba ismini hatırlayamadım

İşte ben de farklı hastane diye mi düşündüm sonuçta illaki laboratuvardan laboratuvara fark eder ama bir yandan da tedirgin oldum

İşte ben de farklı hastane diye mi düşündüm sonuçta illaki laboratuvardan laboratuvara fark eder ama bir yandan da tedirgin oldum
Kanama gelmediği sürece tedirgin olmayın bence gerçekten farklı hastane olduğu içindir. 48 saat sonra aynı hastanede tekrar test verin inşallah 2 kattan fazla artmış olur

Kuzum sakin ol ben de bu değerlerle gittim ilk kese güzel değil kese gibi değil demişti. Benim süreci hepiniz biliyorsunuz. Endişe etme hiç
Yok kuzum biliyorum ben zaten görebilir miyim göremem mi diyordum emin değildim yani görülecek diye ama bu kadar iğne ilaç biraz korkuttu demek ki risk var doktor ilaç verdi diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…