2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar bakın bugün de ovülasyon yaptım. Testlerden birinden damlatma çıkmayınca ötekini de açıp ikisini birden yaptım. Belki benim gibi ilk defa yapanlar vardır diye attım. Demekki gebelik varsa hakikaten ovülasyonda böyle kırmızı çift çizgi çıkıyormuş Dün ki testte hafif kırmızıydı bugünkinde baya koyu cıkmış

Eklentiler

• ABCECB83-88B0-4E42-98AD-FF120BD4B740.jpeg
    59,9 KB · Görüntüleme: 67
  • DF5403A0-E3BE-4ED4-BC5F-1046FC56F1C3.jpeg
    58,2 KB · Görüntüleme: 60
Evet kuzum Bitlis. Eşim endişe ediyor ya kar çok olursa nasıl gitcez hastaneye vs diye. O yüzden diyor seni annene götürebilirim diye. Ama ben istemiyorum
Doğumun mart sonu görünüyor hadi sezaryen oldu diyelim 38. hafta mart ortası olur yine o zaman yol kapanacak kadar yağmaz Bitlis’te biz kış boyu kontrole Tatvan’a gittik onda bile hiç kaldığımız olmadı

Afra dur azalarak kaybolma. Eylül sonuna kadar burda kal Daha ben hamile kalcam. Bu ay pek bişeye dikkat edemeden ilerliyorum ama bakalım. Olur belki yine de Arada gelip ilk sayfaya bakıyorum hamileler çoğalıyorrr

Zıkkım yesin diyeceksin senin de kocan işte denmiyor

Ahahaahahahahh çok komiksin daha o kısma gelemedim iyi değilim demekten benim eşim de bireyler aşersene diyor ama canım hiçbir şey istemiyor. Bir kez incir istedim koştu aldı bir de pide istedim onu da hemen yedik. Onun harici sıfır aşerme. Doğru dürüst yiyemiyorum ki

Ay kuzum ilk geldiğim sene mart boyu tatil oldu kardan. Geçen sene iyiydi yağmadı bu sene Allah yardımcım olsun diyorum

Kesinlikle, doğumumda anneme gideyim falan diyor ya kızlar ona bile gitmemeli gerçekten hassas dönemlerde hiçbir şey olmasa bile soğukluk oluyor başkasının evinde olunca. Kendi evinde kendi odanda yine başbaşa kalınıyor gece de olsa, dediğin gibi bebek için sen kalkınca o da kalkıyor ister istemez. Ben kendi evimde bile eşimden ilgi gördüğüm halde “bana neden annesi diyorsun aşkım demeyecek misin artık” diye kavga çıkarmıştım bir haftalık lohusayken ahahah hala anlatır güleriz eşimle

13. Gün güzel bi gün agrı sızı hissettinmi. Bu ay soğan suyuna başladım ki 10. Gün testte koyuluk ve agrı hissettim güzel bi agrıydı o iki günü değerlendirdim. Fakat test t çizgisi c den koyu değildi sonrada bekliyorum bakalım bazen olucak gibi bazende boşa bekliyomuş gibiyim bakalım

Kendini biraz daha toplayınca canın istemese bile iste tadını çıkar işte güzel anılarınız olur kocanda mutlu olur Gözüne bakıyo bir şey istesen diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…