2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Çok şükür canım midem bulandığı için unutmuşum sana yazmaya aklımdaydın🤦🏻‍♀️lekelenmelerine ne dedi doktorun?
Dün bir defa oldu geçti kuzum yorma kendini dedi içerde kanama alanı yok günde bir defa coraspirin verdi kuzum

Kızlar doktordan geldim çok şükür keseyi gördüm vajinal daha çok minik tahmin ettigim gibi ikinci yunurtam tutmuş. Ek olarak coraspirin verdi. Tam 4 haftalık 5. Haftadayım
Hoşgelmiş minnoşun kuzucugummm❤️bıraz buyuyene kadar dınlen sakın çok iş yapma.zor elde ettın bu kuzuyu ıkınızde bırbırınıze ıyı bakın❤️

Bak benim de böyleydi. Kanama alanı yoktu ama lekelenme vardı. Yata yata geçirdim kuzum. Ama uzun süre bu dediğim. Yorulma bak gerçekten çok önemli
Tamam kuzum dinlenecem coraspirin verdi ne için dedim bebegin beslenmesi için dedi anlamadım

Canım çatlama sonrası 12.günümde yaptım. Bende de öyle pek bi belirti yoktu. Sadece 2-3 gündür bel ağrım ve kasığa vuran bi ağrı var adet öncesi ağrı gibi. Dün de ovülasyon testi yaparken farkettim idrarım kokulu ve köpüklüydü. Yani herkes bir olmuyor ama bence belirtisiz de gebelik oluşabilir. Çatlama sonrası 7. Günse daha erken canım bikaç gün daha bekleyebilirsin
Valla bekliyorum kuzum alkol alma ihtimalim vardı almıcam bu gidişle ama yoruldum artık yani hep ona göre yaşıyoruz sonrası yok bilmiyorum yani şeytan diyo ye iş gez toz olacaksa zaten olur

Kızlar size bir şey sormak istiyorum. Benim daha hamile kalmadan öncesine dayanana bir korum var ve sanırım bu hormonlardan iyice arttı bu korkum.

Doğumdan sonra;

• Kayınvalidem hastane odasında ben de kalcam diye tutturur mu acaba?
  • Hadi diyelim hastane odasında kalmadılar ancak eşim kalkıp anne ve babasını bizim eve yerleştirir mi gece kalsınlar diye biz yokken? (biz izmir de yaşıyoruz onlar manisa, ama aşırı yakın sayılırız aramızda yarım saat-45 dk var)
  • Son olarak da kayınvalidem ve kayınpederim biz eve geldiğimizde bir süre bizimle yaşamak isterse?
Allahım düşündükçe çok kötü oluyorum böyle boğuluyormuşum gibi hisetmeye başladım. Gerçekten noluyo bana anlam veremiyorum ama kabus gibi düşündükçe.

Bu arada daha dün akşam söyledik kayınvalidem ve kayınpederime hamile olduğumu. Çok sevindiler. Kayınpederim bana kalktı "sen gel burada yaşa, biz sana bakarız" dedi..... Ne alaka şimdi.....
Dedim annem var yaşıcaksam gider orada yaşarım. Sonra kayınvalidem döndü eşine, doğru söylüyo buraya gelmez annesine gider dedi. Ay ama o an bile bana böyle bişiler oldu boğulacakmışım gibi. İyi hissetmiyorum bu konuda. Bir de bana sormadan bir şeyler alma huyu var kayınvalidemin. Çocuğuma kalkıp naylon bişi giydirmek istemiyorum. Bir de kayınvalidmein hemen ağlama huyu var. Sürekli ağlıyo, oğullarına ağlıyo ama. Ortada bir sebep yokken de ağlıyo. Anlamıyorum.

melisaa93 melisaa93 sen etiketlemelere bakıyorsun diye etiketledim kuşum sadece seni.

Kızlar ne durumdasınız? Regl olan ya da hamilel olduğunu öğrenen var mı?🙏💕💕

Şayet var ise beni etiketleyerek cevaplayabilirsiniz. Yok ise cevap vermenize gerek yoktur.

@mirasanne N nzlnzl6296 @ Pkolu_anneadayi @TOMURCUK_27 @Leyla09 @Gul220 @sensen19 @Chen31 @Reydiya mucizelerbenibulur mucizelerbenibulur @minikkelebek_ @Kahvelim_ @sayal @maaaavi ArasaNillGerek ArasaNillGerek @Minnos28 @Sevimli_35
Dün kaset test yaptım negatif 🥺 ama bugünde ne regl belirtisi var ne hamilelik. Sanırım çok stres yaptım 🥲

Her ay değişebilir takvime çok inanma ben hep 14. Gün yunurtlarim sanıyordum ovulasyon testi yaptım 8. Gün yumurtlama oldu sen değerlendir bolca
8. Günde saglıklı yumurtlama oldumu? Benim 10. Gün oldu doktor yumurta gelişmemiş olabilir dedi

Kızlar ne durumdasınız? Regl olan ya da hamilel olduğunu öğrenen var mı?🙏💕💕

Şayet var ise beni etiketleyerek cevaplayabilirsiniz. Yok ise cevap vermenize gerek yoktur.

@mirasanne N nzlnzl6296 @ Pkolu_anneadayi @TOMURCUK_27 @Leyla09 @Gul220 @sensen19 @Chen31 @Reydiya mucizelerbenibulur mucizelerbenibulur @minikkelebek_ @Kahvelim_ @sayal @maaaavi ArasaNillGerek ArasaNillGerek @Minnos28 @Sevimli_35
Regle 4 günüm kaldı 2 gün önce akşam test yaptım negatifti 😩 ne zaman yapsam bilemiyorum belirtiler zaten adet önü belirtilerle aynı sıcak basması göğüs hassasiyeti arada kasık ağrısı..

X