2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ya işte benim eşim askeri personel izni falan da önceden ayarlamak gerekiyor. Şimdi izni ayarlayıp oraya kadar gidip el boş dönersek çok canım sıkılır. Doktora instagramdan yazmıştım umutsuzca. Bugün dönüş yapmış 🥹🥹🥹 hastane numarasını ve dahileriyle numarasını ayrıca kendi numarasını yazmış bana ve ekip arkadaşlarıma ulaşabilirsiniz diye.kaydettim numarasını.önümüzdeki ay randevu bulamazsam direkt numarasından ulaşmaya çalışacağım çok mutlu oldum ya.
Ay çok mutlu oldum ya. Çok şükür kuzum 🙏 inşallah gerek kalmaz da çok iyi olmuş

Benim 7 yaşında bir kızım var birde 2018 de kürtajım var boş gebelikten . 2022 de de sprali çıkardım . Haziran ayında yani 1 seneyi geçiktir korunmuyorum . Yumurta rezervim düşük çıktı 0,89 doktor 2 ay deniycez olmazsa direk tüp bebek dedi aşılamayla zaman kaybedemeyiz dedi. Tüp bebek maliyetleri zaten çok yüksek biraz zor yani . Allahım isteyen herhese nasip etsin inşallah sen bu hayıt otu aslan pençesini galan hiç denedinmi onu aldım da deneyeyim dedim nasıl kullanılıyor hiç bilmiyorum tabi
Hayıt otu içtim canım ben de işe yaramadı o sular. Çakşır da içmiştim. Aslan pençesini de aldım ama yapmadım. Ben takviye vitamin kullanıyorum kuzum. Alternatif tıpta pek sonuç alamadım. Ama bu ay yine de evde var diye çakşır içiyorum. Umarım bir an önce kavuşursun kuzum bebeğine 🙏🙏

X