2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

bir uygulamaya göre bugün günüm diğeri de 10 eylül gösteriyor.. doktor 13 eylülde yap demişti ama dayanamadım.. buradan yükselmesi mümkün değil sanırım.. bu ay klomen kullanmıştım off
Canım ben adete 5 gün kala yapmıştım 0.20 çıkmıştı 2 gün sonra tekrar baktırdım 21 çıktı daha çok erken bekle bence

Kuzum valla ben de tam bilmiyorum ama sağolsun dün kızlar baktı tabloma yumurtlama başlamış dediler. Bide dün yumurta akı akıntım geldi sanırım bu hafta içi olur . Uygulamada verimli günler 9 Ağustos gösteriyordu akıntı ve ateşi girince geriye çekti
Hadi bakalım hayırlısı olsun 🥰🥰

Ben bu ay adet olurum herhalde antibiyotik başladık enfeksiyon kapmissim bide uzucuyum bidahaki aya inşallah
Bat 13 şuan erken gebelik negatif

Oy kıyamam ya nede güzel hevesle dizmiş tantanada resim çekmiş Allahım çok duygulandım ben bırden 🥹eabbım tez vakitte nasip etsin 🙏
Yaaaa valla inan her ay böyle hevesli hevesli başlıyorum Allahtan umudum kırılmıyor 😁 çok şükür bin şükür inanıyorum yakında hayırla gelecek yavrum. Dua edelim birbirimize Allah razı olsun senden canım benim

Yaaaa valla inan her ay böyle hevesli hevesli başlıyorum Allahtan umudum kırılmıyor 😁 çok şükür bin şükür inanıyorum yakında hayırla gelecek yavrum. Dua edelim birbirimize Allah razı olsun senden canım benim
İnşallah bu ay gidiyoruz artık bu topikten analar topikine kuzum 🥰🥰🙏🙏

X