2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Her bünyede değişebilen bir durum olabilir ben genel olarak her gün bir sade filtre kahve içerim, eşimin çayla pek arası yok o icmeyince ben de çok içmiyorum, tutunma haftası arkadaş görüşmeleri vs derken çayı çok fazla tükettim bence dikkat edilmeli ama yine de tutundu şükür 🙏 filtre kahve sutluymus zaten çok sıkıntı cikartmaz diye düşünüyorum 2 fincan açık çaydan da aynı şekilde problem çıkacağını sanmıyorum tabii bir uzmana da danışmakta fayda var
Canım ne güzel detaylı cvp yazmışsın, çok teşekkür ederim. Ya Dr senin içtiğinden hiçbir şey olmaz diyor. Nasip tabi birazda, o gelecekse gelir... Allah sana da sağlıkşa evladını kucağına almayı nasip etsin🤲🏻

Merhaba Kızlar,

Günde 2 fincan açık çay ve bir sütlü filtre kahve içen birisi gebe kalabilir mi sizce?

Açıkcası regli olmadım, kahve ve çay içiyorum bu engel olur mu sizce? Doktorlar çok değil miktar diyor, ama benim kadar kahve ve çay tüketip gebe kalan var içiniZde merak ettim.

Gebe arkadaşlarım bana cvp verir misiniz🌸
Canım ben yeni hamileyim günde 6 7 bardak nescafe içiyordum ama şöyle bi durum da var hormonları etkilediğini biliyorum kafeinin

Canım ne güzel detaylı cvp yazmışsın, çok teşekkür ederim. Ya Dr senin içtiğinden hiçbir şey olmaz diyor. Nasip tabi birazda, o gelecekse gelir... Allah sana da sağlıkşa evladını kucağına almayı nasip etsin🤲🏻
Evet gerçekten tutunacak olunca tutunuyor ben o hafta çok dikkat edemedim cipsler bardak bardak çaylar ama bir şekilde tutundu şükür 🙏 Dr problem çıkmaz dediyse için rahat olsun canım, ben de şu an içmiyorum içsem problem olur mu diye sordum kızlara Avrupa'da kahve tüketimi çok fazla ve kadınlar dikkat etmiyormus hamilelik döneminde de belki etkili oluyordur ama dediğin gibi geleceği varsa bir şekilde oluyor. Amin canım benim çok teşekkür ederim Allah isteyen herkese nasip etsin 🤲

Kızlar ya bişey sorcam. Bugün yumurtlamanın 6. Günü kasık ve bel ağrılarım var. Çok umutlanmak istemiyorum ama bariz ağrıyor yani. Her neyse ben sık sık vajinal mantar olurum. Şimdi gene olmuş, evde funit hap ve gyno máx var. Gebelikte bunların kullanımı kötü diye biliyorum. Gerçi gebelik var mı ondan da emin değilim. Siz olsaydınız napardınız🥺 @edahandro @melisaa93 @hamileyimmmm Zumruduanka96 Zumruduanka96 A Afratafrac @ozgeeeee1 @Linakiz golden-snitch golden-snitch ve aklıma gelmeyen diğer kızçelerim
Akıl verir misiniz bana🥴
En güzeli doktora danışman kuzum şimdi yanıltmayayım seni🥰

Ay evet uçlarında hassasiyet var çok az ve az önce biraz sertleştiklerini fark ettim sanki 🙈
Benimde koltuk altıma doğru var 🙈 2 akşamdır uykumda çok erken geliyor belimde de hafif ağrı var başımda dün çok ağrımıştı bugünde sabahtan vardı o ağrı. Kimyasaldaki gibi uzun süren kasık ağrım yok o zaman tatildeydik 8 saat yol gittim sürekli gezdim sanırım ondan da etkilendi sağ kasığımda birşeyin olduğunu bariz hissediyordum şuan öyle değil umarım birşey varsa da sağlıklıdır😍

Kızlar selam, sabahtan beri şu işaretlediğim kısım zonkluyor 😢 neden olabilir ya da ne yapmalıyım bilginiz var mı? hamilelik olunca ilaç da atamadım atsam geçirir miydi onu da bilmiyorum gerçi normalde çok ilaç kullanan birisi değilim

Eklentiler

• 2300CE83-00E7-4BE9-A4EC-BD6AB13602BE.jpeg
    2300CE83-00E7-4BE9-A4EC-BD6AB13602BE.jpeg
    147,9 KB · Görüntüleme: 52
Canım ben yeni hamileyim günde 6 7 bardak nescafe içiyordum ama şöyle bi durum da var hormonları etkilediğini biliyorum kafeinin
Bir şey daha sormak istiyorum, affedersin yaşın kaç? Ben 42 yaşındayım, hormonlarım fena değildi, amh 1.1 di. Ama yine tabi yaş ileri olunca kahve daha fazla etkiliyor olabilir.

Kızlar selam, sabahtan beri şu işaretlediğim kısım zonkluyor 😢 neden olabilir ya da ne yapmalıyım bilginiz var mı? hamilelik olunca ilaç da atamadım atsam geçirir miydi onu da bilmiyorum gerçi normalde çok ilaç kullanan birisi değilim
Migrenn😢 Yüzünü buhara tutmalısın ve masaj yapılmalı. Ayrıca sıcak duş da iyi gelir, geçmiş olsun🙏

Bir şey daha sormak istiyorum, affedersin yaşın kaç? Ben 42 yaşındayım, hormonlarım fena değildi, amh 1.1 di. Ama yine tabi yaş ileri olunca kahve daha fazla etkiliyor olabilir.
27 yaşındayım ben evet ileri yaş daha dikkat etmesi gerekir tabi benim 3 tane çocuğum var zaten 20 yaşında anne oldum hepsini ilk ay yada 3 içinde oldu ama dördün bebek için 7 aydır deniyoruz bir tane kimyasalım oldu eskisi gibi yumurtalıklarım aktif değilmiş doktorum öyle demişti

Kızlar kan verdim 45 çıktı düşük geldi bana. Adetim 4 eylülde geçmiş olmasına rağmen. Daha cok bekliyordum açıkçası.bir onceki hamilelikte ayni gun verdigim de 500 du.En son ilişkim 23 ağustos oldu. Umarım artar değerim kimyasal olmaz.

27 yaşındayım ben evet ileri yaş daha dikkat etmesi gerekir tabi benim 3 tane çocuğum var zaten 20 yaşında anne oldum hepsini ilk ay yada 3 içinde oldu ama dördün bebek için 7 aydır deniyoruz bir tane kimyasalım oldu eskisi gibi yumurtalıklarım aktif değilmiş doktorum öyle demişti
Kız sen dördüncüyü mü istiyosunnn ay maşallah

X