2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Evet bizim de öyleydi 2.ay. O ay ilk defa uygulama indirdim adet takvimi. Bi kere baktım şu hafta doğurgan dönemmiş tamam😄 Ara verdiğimiz günlerde incelerken bi baktım yumurtlama gününü atlamışız. Bi moralim bozuldu yanlış yapmışız diye. Ovulasyon testi diye bişey varmış onu öğrendim o gün. Önümüzdeki ay bundan yapalım diye koca bi kutu sipariş verdik ama o ay hamile kalmışım elimizde kaldı hepsi.
Gerçekten bu işler fazla şey bilip de stres yapmamakla, oldu mu acaba diye tetikte beklememekle oluyor.
Ay ne güzel yaaa 😍😍 nasıl güzel almışsın ilkinde haberi.

Eklentiler

• 02022C75-383E-4353-B64C-2848D4BE3375.jpeg
    02022C75-383E-4353-B64C-2848D4BE3375.jpeg
    144,7 KB · Görüntüleme: 53
  • F954A5F2-12D2-4A31-9F7D-880A592017D4.jpeg
    F954A5F2-12D2-4A31-9F7D-880A592017D4.jpeg
    114 KB · Görüntüleme: 54
Gidip kan vereceğim artık elimde başka test yok , aslında test yaptığım ilk dakikalrda çok hafif saç teli kadar çizgiydi 2-3 saat sonra bu kadar koyulaşmış o yüzden de hiç emin olamadım, eczaneye gidene kadar hastaneye giderim öğreniyim ama çok erken düşük sonuçla öğrenmek te iyi değil diyorlar daha önce de kimyasal olmuştu, inşaAllah bu sefer tutunur,
Benimde ip gibiydi kuruyunca koyulaştı kuzum kan ver için rahat etsin 2 günde bir baktırırsın artışına rabbim sağlıklı bebiş nasip etsin

Merhaba hanımlar, benim sat 11 Ağustos, bat 8 Eylül, yumurtalama günümü bilmiyorum, ama 25 Ağustos değerlendik bugün sabah test yaptum çok gölgeli silik çıktı, elimde tek bir test vardı, comfort marka, gittim trendyol yorumları okudum bu marka test yanıltıyor diyor, bi de 3 saat geçmiş ardından şuan test baya koyulaşmış, bu marka test gerçekten yanlış mı sonuç verir? Hiç karşılaşan oldu mu? Yarın hastaneye gideceğim kan vermeye ama kafamda düşünmekten yorum okumaktan yoruldum size sorayım dedim
Merhaba gözünüzaydınn😍🥰 darısı başımıza olsun ❤

Günaydın kızlar♥️ dünden bugüne test böyle sizce koyulaşma var mı soldaki dün yaptığım
Günaydınn vallahi koyulaşmış çokk sevindimm bizede dua edin🧡

Kendime dert edecek şeyler buluyorum sürekli 😂 kendi dr'umda Rand bulamayınca haftaya tek Rand hepsini görsem mi dedim ama eşim ya önceki gibi progestan vs ihtiyaç olursa dedi, bu sabah uyaninca da bugün gideyim ya diye düşündüm niyeyse
Git git için rahatlasın kuzum eşin haklı nolur nolmaz 🙏🏻

X