2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Evet 9. Gün çatlamadan sonra ama çok merakımdan duramıyorum çünkü hiç pozitif göremedim canım 🤧
Ah haklisinn çok iyi anlıyorum seni ben de hiç çift çizgi görmedim 😔 tamam test yap ama kendini üzme çünkü çok erken daha varsa bile çıkmaması büyük ihtimal

Eklentiler

• 68D28D4E-7FF1-4528-81D0-BE0F823AE291.jpeg
    68D28D4E-7FF1-4528-81D0-BE0F823AE291.jpeg
    35,8 KB · Görüntüleme: 59
  • EB95E1B9-2380-45F3-B5C9-5090AFEE1AC6.jpeg
    EB95E1B9-2380-45F3-B5C9-5090AFEE1AC6.jpeg
    52,9 KB · Görüntüleme: 66
Bu doktorlardan çekmeyen yoktur heralde ya. Kuzum o zaman dediğin gibi eğer kese görülecek vakte geldiysen bu seferlik başka yere git kafanı rahatlat sonrasına bakarsın
Aynen en azından kafamı bir rahatlatayim sonrasında bakarım artık, eşim haftaya şehir dışına gidecek ailesinin yanına kuzeninin nisanina ben de gidecektim ama hamilelikten dolayı gidemicem, kalp atışını da duymak istiyorum söylemek için bu yüzden gelemedim Dicem ama dr'uma da randevu alamıyorum. Yeni bir dr'a gidince haftaya da gidersem Dr ondan devam edicem diye düşünecek kafamda bir sürü sekme açık😂😂

O zaman eşinin de sperm sayısı çok iyi değil, ayrıca sayıdan daha önemli morfolojik yapı ve hareketliliktir. Eşinin sperm sayısı alt limite yakın ise zaten doktorlar tüp bebeğe yönlendiriyor, normal gebelik ihtimali çok düşük diyorlar. En az ml başına 40 milyon olması gerekiyor. Aynı durumu yaşadım, eşim 6 ay tedavi gördü şimdi ml başına 160 milyona çıktı, ama ilk sonucu ml başına 21 milyondu ve doktor tedaviye cvp vermezse direk tüp bebek dedi bize, ama eşim tedaviye cvp verince biz biraz daha doğal denemek istedik. Sonuç olarak sorunu sadece kendinde arama, kendine güven ve eşinin sperm sonucunu alıp bir kadın doğum uzmanına göster ve sana anlatsın. Sevgiler🌸
Benim doktorum onun sperm sayısı için normal demişti. Eşim bende sorun yok,sorun sende dedi. Bir de biz sperm testinden 34 saat önce ilişkiye girmiştik. Eşim sayının az çıkmasını buna bağlıyor.

Aynen en azından kafamı bir rahatlatayim sonrasında bakarım artık, eşim haftaya şehir dışına gidecek ailesinin yanına kuzeninin nisanina ben de gidecektim ama hamilelikten dolayı gidemicem, kalp atışını da duymak istiyorum söylemek için bu yüzden gelemedim Dicem ama dr'uma da randevu alamıyorum. Yeni bir dr'a gidince haftaya da gidersem Dr ondan devam edicem diye düşünecek kafamda bir sürü sekme açık😂😂
Amaan düşünsün nolcak bi de onu mu dert edicez kendimize 😂 sen kese için ayrı kalp atışı için ayrı gideceksin o zaman doğru anladım dimi bebeğim

İlk cocukta sizin hemen oldu mu canım. Bizde ilk denemeden sonraki ay tutmuştu .
Evet bizim de öyleydi 2.ay. O ay ilk defa uygulama indirdim adet takvimi. Bi kere baktım şu hafta doğurgan dönemmiş tamam😄 Ara verdiğimiz günlerde incelerken bi baktım yumurtlama gününü atlamışız. Bi moralim bozuldu yanlış yapmışız diye. Ovulasyon testi diye bişey varmış onu öğrendim o gün. Önümüzdeki ay bundan yapalım diye koca bi kutu sipariş verdik ama o ay hamile kalmışım elimizde kaldı hepsi.
Gerçekten bu işler fazla şey bilip de stres yapmamakla, oldu mu acaba diye tetikte beklememekle oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba hanımlar, benim sat 11 Ağustos, bat 8 Eylül, yumurtalama günümü bilmiyorum, ama 25 Ağustos değerlendik bugün sabah test yaptum çok gölgeli silik çıktı, elimde tek bir test vardı, comfort marka, gittim trendyol yorumları okudum bu marka test yanıltıyor diyor, bi de 3 saat geçmiş ardından şuan test baya koyulaşmış, bu marka test gerçekten yanlış mı sonuç verir? Hiç karşılaşan oldu mu? Yarın hastaneye gideceğim kan vermeye ama kafamda düşünmekten yorum okumaktan yoruldum size sorayım dedim
Hoşgeldin hamileee 😍😍 hamilesin kuzum inşallah

Amaan düşünsün nolcak bi de onu mu dert edicez kendimize 😂 sen kese için ayrı kalp atışı için ayrı gideceksin o zaman doğru anladım dimi bebeğim
Kendime dert edecek şeyler buluyorum sürekli 😂 kendi dr'umda Rand bulamayınca haftaya tek Rand hepsini görsem mi dedim ama eşim ya önceki gibi progestan vs ihtiyaç olursa dedi, bu sabah uyaninca da bugün gideyim ya diye düşündüm niyeyse

X