2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Eklentiler

• IMG_4047.png
    IMG_4047.png
    154,7 KB · Görüntüleme: 86
Tam net bilmiyorum ama genelde pıhtılaşma ile alakalı sanıyorum ben de yaptırmıştım heterozigot çıkmıştı doktor pıhtılaşma çok az var demişti kan sulandırıcı iğne kullanmam gerekiyormuş. Belki seninki de öyle bir şey olabilir ama bilmiyorum tabi emin değilim
peki kullandınız mı hiç yoksa sadece gebelik olursa mı kullanılması gerekiyor. Korktum açıkçası daha önce kaybettiğim bi bebeğim var nedeni bu değilmiş ama birde bu yüzden hamile kalamazsam tekrar yada yine aynı şeyleri yaşarsam diye . Çok teşekkür ederim cevapladığınız için 🙏🏻

66 ama göbeğim var birde pcos için vermem gerektiğini söyledi aksi halde yumurta oluşsa bile kaliteli olmaz dedi diyetisyene yönlendirdi pcos diyeti yap iki ay sonra dedi
Rahatla diye yazıyorum kuzum. Benim doktorum da aylarca hatta ne ayı yılca böyle dedi. Benim tabi buna bir çabam olmadı çünkü depresyon. Yani zayıflayamadım hatta üzüntüden kilo aldım ben. Kilolu hamile kaldım yani aslında 🥲🥲 ama nasip yani onu demek istedim sadece. Allah büyüktür 🙏

Çıktı kuzum şok şükür 🙏 ben 900 diye tahmin etmiştim yanıltmadı beni Allahım şükürler olsun rabbim nerde bebiş isteyen versin inşallah 🙏
Maşallah kuzum maşallah allahım o kadar mutlu oluyorum mi katlanarak artan betaları görünce cuma günü sende keseni görürsün inşallah kuzum artık yeter deldirmemize gerek yok kollarımızı 😍😍😍😍

Maşallah kuzum maşallah allahım o kadar mutlu oluyorum mi katlanarak artan betaları görünce cuma günü sende keseni görürsün inşallah kuzum artık yeter deldirmemize gerek yok kollarımızı 😍😍😍😍
Evet kuzum eşime kalsa şimdi perşembe gidelim akşam kan vereyim eğer 3000 üstü olursa bi acile gidelim bakalım kese var mı diye kıyamam ya çok üzüldüm inanamıyor hala Allahım sen eşime de bana da sağlıklı evlat nasip et 🙏 buradaki hamiş kızlarıma da sağlıklı evlat nasip et bebiş bekleyen anne adaylarını da bekletmeden sağlıklı bebiş nasip et inşallah 🙏

Evet kuzum eşime kalsa şimdi perşembe gidelim akşam kan vereyim eğer 3000 üstü olursa bi acile gidelim bakalım kese var mı diye kıyamam ya çok üzüldüm inanamıyor hala Allahım sen eşime de bana da sağlıklı evlat nasip et 🙏 buradaki hamiş kızlarıma da sağlıklı evlat nasip et bebiş bekleyen anne adaylarını da bekletmeden sağlıklı bebiş nasip et inşallah 🙏

Selam canlarım :KK36: Çatlamadan sonraki 5. Günüm, adete 13 gün var. Zaman geçmiyor ya sırf test yapmış olayım diye ovulasyon yapıyorum :-) gebelik testini en erken ne zaman yapabilirim? Gözlerime bakmaktan şaşı oldum hamile parlaması geldi mi diye :21:
Benim de çatlamadan sonraki 4. Günüm adete 11 gün var 🙏 bu sefer kendimde belirti falan aramıyorum bakalım nasip ben çatlamadan 12 gün sonra test yapmayı düşünüyorum Allah nasip eder tüm isteyenlere ve bize 🙏🙏

Amin kuzum aminnn allahım bu topikteki kızlara bekletmeden saglıkla nasip etsin inşallah bizlerede saglıkla ilerlemeyi bebişleri görmeyi nasip etsin kuzum. Çok istiyorsan perşembe al randevunu git kuzum doktoruna eşin sevincinden çok sabırsız belli
Aaa malum baba olacak allah kucagımaza almayı nasip etsin 😍😍😍😍

Rahatla diye yazıyorum kuzum. Benim doktorum da aylarca hatta ne ayı yılca böyle dedi. Benim tabi buna bir çabam olmadı çünkü depresyon. Yani zayıflayamadım hatta üzüntüden kilo aldım ben. Kilolu hamile kaldım yani aslında 🥲🥲 ama nasip yani onu demek istedim sadece. Allah büyüktür 🙏
Aynen ama bu defa iş ciddi zayıflamak zorundayim

Amin kuzum aminnn allahım bu topikteki kızlara bekletmeden saglıkla nasip etsin inşallah bizlerede saglıkla ilerlemeyi bebişleri görmeyi nasip etsin kuzum. Çok istiyorsan perşembe al randevunu git kuzum doktoruna eşin sevincinden çok sabırsız belli
Aaa malum baba olacak allah kucagımaza almayı nasip etsin 😍😍😍😍
Olsun kuzum olsun beklesin bu kadar bekledik cuma da beklesin 2 ye almıştım randevu sabah 9 a çektim yeter o kadar 😂 amin inşallah canım benim 🙏

Benim de çatlamadan sonraki 4. Günüm adete 11 gün var 🙏 bu sefer kendimde belirti falan aramıyorum bakalım nasip ben çatlamadan 12 gün sonra test yapmayı düşünüyorum Allah nasip eder tüm isteyenlere ve bize 🙏🙏
Çok çok amin🙏🏻 Ben belirti aramayacağım dedikçe birşey oluyor ama bunlar için çoook erken biliyorum napalım umut fakirin ekmeği :-)

Bu ay eşimle beraber çörekotu kürü yiycez. Geçen ay yediremedim beğenmediği için. Bu ay öğütülmüş çörekotundan yapıcam. Yesin artık soksun elini taşın altına. Yine olmazsa bi sonraki ay çakşıra geçicez. İlk çocukta hiç böyle şeyler yapmadık diyor, o yüzden onu yiyelim bunu içelim deyince şöyle bi bakıyor ama ne yapalım yaş ilerliyor.
İlk cocukta sizin hemen oldu mu canım. Bizde ilk denemeden sonraki ay tutmuştu .

Son düzenleme:
Biraz acı kuzum. Benim midem de hassas zaten, ne yesem içsem yanar. Ben tok karnına içiyorum bu saatlerde.
Kız bunda ne varmış herkes kötü yazmış tadı ben hiç bişey anlamadım çok kolay oldu içmesi normalde sevmem böyle tuhaf şeyleri 😅😅 Eşim de çok sevdi o zaten ne olsa içer yeter ki sağlıklı olsun 😅

peki kullandınız mı hiç yoksa sadece gebelik olursa mı kullanılması gerekiyor. Korktum açıkçası daha önce kaybettiğim bi bebeğim var nedeni bu değilmiş ama birde bu yüzden hamile kalamazsam tekrar yada yine aynı şeyleri yaşarsam diye . Çok teşekkür ederim cevapladığınız için 🙏🏻
Ben iki kez hamile kaldım ikisini de kaybettim ikincisinde hamile kaldıktan sonra iğne kullanmıştım göbekten yapılıyor. Ama bebeği kaybetme sebebim farklı bir şeydi. Yani pıhtılaşma olunca genelde hamile kaldıktan sonra doktorun önerdiği dozda iğne yapılıyor çoğu kadında var artık bu . Yine de en doğru bilgiyi bu alanda uzman doktor verir telaş yapmayın her şeyin bir çaresi vardır

Ben iki kez hamile kaldım ikisini de kaybettim ikincisinde hamile kaldıktan sonra iğne kullanmıştım göbekten yapılıyor. Ama bebeği kaybetme sebebim farklı bir şeydi. Yani pıhtılaşma olunca genelde hamile kaldıktan sonra doktorun önerdiği dozda iğne yapılıyor çoğu kadında var artık bu . Yine de en doğru bilgiyi bu alanda uzman doktor verir telaş yapmayın her şeyin bir çaresi vardır
Çok teşekkür ederimmm 🙏🏻🤍🌸

X