2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Herkes öyle diyor bakalım nasip neler olacak bugün birden kasığıma ağrı girince bende bilemedim göğüsümde de boynuma doğru olan üst kısımda batmalar oluyor hafif hayırlısı olsun inş😍 seninde hayırlı uğurlu olsun inşallah rabbim kucağına sağlıkla almayı nasip etsin daha yeniiymiş☺️☺️☺️🧡
Sağol canım amin rabbim kimsenin kucağını boş bırıkmasın inşallah 🙏

66 ama göbeğim var birde pcos için vermem gerektiğini söyledi aksi halde yumurta oluşsa bile kaliteli olmaz dedi diyetisyene yönlendirdi pcos diyeti yap iki ay sonra dedi
Anladım canım..evet pcos da kilon olmasa bile bir iki kilo verilmesi gerekiyor diye duymuştum. Umarım kısa zaman da güzel haberler alırsın canım

Aynıyım kuzucum ağrım oluyor ya sol kasığım belim kopuyor oda yetmezmiş gibi kabız oldum şişkinlikten ölcem ağzımda maşallah boş durmuyor yoksa midem bulanıyor 🙈 sen nasılsın bebiş
Yaa 😍 belirtiler belirtiler 🧿🧿 üst üste gelmiş biraz da. Kuru kayısı falan ye kuzum zararlı değilse. Rahatlat bağırsaklarını. Kan vereceksin sanırım 😍 sağlıkla artsın değerin kuzumm.. iyiyim ben de. Psikolojimi toparlıyorum gibi gibi. Yarın doktora gidiyorum. Bakalım biraz daha netleşeceğim inşallah 🙏

Yaa 😍 belirtiler belirtiler 🧿🧿 üst üste gelmiş biraz da. Kuru kayısı falan ye kuzum zararlı değilse. Rahatlat bağırsaklarını. Kan vereceksin sanırım 😍 sağlıkla artsın değerin kuzumm.. iyiyim ben de. Psikolojimi toparlıyorum gibi gibi. Yarın doktora gidiyorum. Bakalım biraz daha netleşeceğim inşallah 🙏
Evet kuzum kan vermeye gidiyorum şuan ☺️ inşallah kuzucum herşey güzel olucak herkes hamile ayrılacak bu topikten eylülde inşallah balım 🥰

Aynıyım kuzucum ağrım oluyor ya sol kasığım belim kopuyor oda yetmezmiş gibi kabız oldum şişkinlikten ölcem ağzımda maşallah boş durmuyor yoksa midem bulanıyor 🙈 sen nasılsın bebiş
Ayyy sizinle o kadar benziyor ki sürecimiz🤭 sizin sat tarihi neydii benim 5 ağustos

X