2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Benim bu testten daha silikti kuzum öğrendiğim de bende bu testle öğrendim için rahat etmesi için bir tane daha al yada gidip kan ver 🥰
Gidip kan vereceğim artık elimde başka test yok , aslında test yaptığım ilk dakikalrda çok hafif saç teli kadar çizgiydi 2-3 saat sonra bu kadar koyulaşmış o yüzden de hiç emin olamadım, eczaneye gidene kadar hastaneye giderim öğreniyim ama çok erken düşük sonuçla öğrenmek te iyi değil diyorlar daha önce de kimyasal olmuştu, inşaAllah bu sefer tutunur,

Merhaba hanımlar, benim sat 11 Ağustos, bat 8 Eylül, yumurtalama günümü bilmiyorum, ama 25 Ağustos değerlendik bugün sabah test yaptum çok gölgeli silik çıktı, elimde tek bir test vardı, comfort marka, gittim trendyol yorumları okudum bu marka test yanıltıyor diyor, bi de 3 saat geçmiş ardından şuan test baya koyulaşmış, bu marka test gerçekten yanlış mı sonuç verir? Hiç karşılaşan oldu mu? Yarın hastaneye gideceğim kan vermeye ama kafamda düşünmekten yorum okumaktan yoruldum size sorayım dedim
Çok net hamilesin canım 😍😍

Bana da öyle geliyordu kendiminki insan o heyecanla hep olumsuz dusunuyor ama önceki hallerine bak mesela eşim anlamaz silik dediğin zaman vardı, şimdi gayet anlaşılır herkes net görebiliyor 😍
Yaa evet evet eşime de gönderdim whatsapptan koyulaşmış diyor o bile anladıysa 😂😂🤭 doktorum da cevap vermiş 6 eylülde kan testini tekrarlayın ona göre çağıralım diye. Ayy bi hayırlı olsun bile dememiş ona kuruldum bugün de 😂 bu doktorlar bizi hamileden saymıyor bence kalp atışına kadar

Merhaba hanımlar, benim sat 11 Ağustos, bat 8 Eylül, yumurtalama günümü bilmiyorum, ama 25 Ağustos değerlendik bugün sabah test yaptum çok gölgeli silik çıktı, elimde tek bir test vardı, comfort marka, gittim trendyol yorumları okudum bu marka test yanıltıyor diyor, bi de 3 saat geçmiş ardından şuan test baya koyulaşmış, bu marka test gerçekten yanlış mı sonuç verir? Hiç karşılaşan oldu mu? Yarın hastaneye gideceğim kan vermeye ama kafamda düşünmekten yorum okumaktan yoruldum size sorayım dedim
Gozun aydin ben burdayim diyor annesi💕🤗 bu kadar net cizgide yanilma olmaz merak etme ☺️

Canım yaptım ama sanırım ben hamile değilim çok üzüldüm biraz yine silik çıktı ilk 15 dak da yarım saat sonra oda kayboldu 😞 artık çıkmalıydı 9. Gün çatlamadan sonra
At bakalım canım öyle düşünme ben 10. Gün gördüm canım

X