2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ya nasip iste bulursun bence sknti yapma bana baska caylarda vermişti hatta aktar 🙈 birde eşime keciboynuzu ozu ve keciboynuzu sürekli kaynatp iciryodm keciboynuzunu. Ozunude veryordm her frsatta ilk bebiste ben hamile kalinca bi yil hic agzina surmedi pekmezi 🤭
Aynen kuzum aktar arayacağız artık inşallah buluruz alırım oradan ya🤲🏻😍 Allahım emeklerimizi boş çıkarmasın inşallah

Kız promotilin etkisi mi bilmiyorum adetim normalde olduğundan daha yoğun ve kırmızı geldi. Senin son iki ayda azalmış, benim de 5 gün sürüyor ama iki gün falan biraz geliyor gerisi damla damla geliyor, endişelenmiştim ama işte yumurtlama ve çatlama olduğundan sorun yok demişti doktorum. Bu ay baya yoğun ve kırmızı gelince sevindim. Sana da söylemek istedim. İnofolic falan kullanmayı düşünürsen canım o da muhtemelen benzer bi etki yapıyor. Ben femara + promotil + ımpryl kullanmıştım.
Kuzum bugün dün az daha iyiydi benim aslında bu sene azalır gibi olunca doktora gitmiştim tüm hormonlar normal hiçbir sıkıntı yok biz zaten az olmasını isteriz çok kan kaybı istemeyiz demişti doktor şaşırmıştım hatta. Doktor randevu işim de yaş zaten bu ay. Artık bıraktım randevular dolu bulamıyorum denk getiremiyorum yok olmuyor. Hayırlısı artık bu saatten sonra

Ateş basması , pelvik ağrı , bel ağrısı , vajina da batma hissi , gaz sancısı , baş ağrısı bunları not almışım kuzum bende
Ateş basması dün vardı ama bugün sağ kasığımda bıçak saplanması oldu böyle birden geçen ay kimyasal geçirdiğim için çok hatırlayamadım bana neler olduğunu ama göğsümde de böyle bi batma hafif sızı var sanki hadi inşallah bu ay sorunsuz olur😍

Bi

Biliyorum bacım daha önce de 3 yaş okuttum o yüzden ruhuma el Fatiha. Hep beraber ağlarız artık 🙄🙄🙄🙄🙄🙄
Cidden çok şansız olmuş bu ya en temiz 5 yaş kuraylamı belli oluyo sizin canım ağlama ağlama er yada geç alışıcaklar sen yaparsın 🥰

Döllenmeden 3 gün sonra sol pelvik ağrı, 4 gün sonra da baş ağrısı yorgunluk kaydetmisim. Sonraki en yakın belirti kaydedisim 8. Gün olmus. Uyku bozukluğu, sık idrara çıkma, göğüs hassasiyeti, mide yanmasi, pelvik rahatsızlık kaydetmisim
Çokk teşekkğr edeyim bende takip edeyim😍 not alayım kaçıncı gün test yapmıştınız ? Kimyasal geçirdiğim için günüm geçmeden test yapmak istemiyorum ama belki yaparım😅 erken gebelik mi yapmıştınız

Tam silinmesi lazım demi ? Hem ilişki hem test devam edeyim ben ☺️
Yok bence şu an çatlamış zaten yani pik gözükmüyor artık test yapmana gerek yok bence, ama drlar da ovu testi kullansan dahi siliklesme gördükten sonra bir dolu bir boş devam edin diyorlar. Belki siliklesmistir ama çatlama süreci uzamistir riske atmamak lazim :)

Çokk teşekkğr edeyim bende takip edeyim😍 not alayım kaçıncı gün test yapmıştınız ? Kimyasal geçirdiğim için günüm geçmeden test yapmak istemiyorum ama belki yaparım😅 erken gebelik mi yapmıştınız
Freely mavi test var ya ondan yaptım. Oyalanayim diye zaten innovita yapmıştım 7-8. Günlerde. 8. Gün çok aşırı silikti innovita, 9. Gün de yine silikti ama önceki gün kadar değil. Merak edip 9. Gün freely yaptım öğlen çıkmıştı 😊 freely mavi test çok hassas erken gebelik testlerinden daha iyi bence

Yok bence şu an çatlamış zaten yani pik gözükmüyor artık test yapmana gerek yok bence, ama drlar da ovu testi kullansan dahi siliklesme gördükten sonra bir dolu bir boş devam edin diyorlar. Belki siliklesmistir ama çatlama süreci uzamistir riske atmamak lazim :)
İki gün üst üste sonra da bir dolu bir boş yapayım garanti olsun ☺️🙏

Freely mavi test var ya ondan yaptım. Oyalanayim diye zaten innovita yapmıştım 7-8. Günlerde. 8. Gün çok aşırı silikti innovita, 9. Gün de yine silikti ama önceki gün kadar değil. Merak edip 9. Gün freely yaptım öğlen çıkmıştı 😊 freely mavi test çok hassas erken gebelik testlerinden daha iyi bence
Elimde var geçen ay yapmıştım bende 😍 o zaman ben bi bekleyeyim birde akıntınız olmuşmuydu çok opak giibi

Elimde var geçen ay yapmıştım bende 😍 o zaman ben bi bekleyeyim birde akıntınız olmuşmuydu çok opak giibi
O akıntı olayı son bir haftadır var gibi yani adetim gecmisti akıntı olduğunda. Benim için bariz bir gebelik belirtisi olmadı çünkü çok fazla değil

X