2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Reflüm olduğu için midem genelde rahatsız oluyor. Aç kalınca mide yanması belirtim hala devam ediyor o zamandan beri
anladım çok geçmiş olsun canım🙏🏻 benimki yanmadan çok batma ve şişkinlik gibi ama anlayamadım neden belki de hormonlardandır

Canımı yakmayiö artık perşembe gider kesemi görürüm allah nasip ederse kuzum
O da doğru, youtubeda op. dr. ayşe duman da bir videosunda beta vermenize gerek yok aslında erken öğrendiğiniz için doktorlar usulen istiyor gibi bir şey demişti, 5-6.haftada giderseniz zaten gerek kalmıyor diyor ekstra durum olmadığında ama biz sabırsısız en azından ben🤭🤭 ben de perşembe gideceğim inşallah görürürüz keseleri sağlıcakla 🥰

Kızlar üstteki dün alttaki de bugün . Sizce yumurta çatlamış mıdır ?

Eklentiler

• IMG_7437.jpeg
    IMG_7437.jpeg
    72,7 KB · Görüntüleme: 78
O da doğru, youtubeda op. dr. ayşe duman da bir videosunda beta vermenize gerek yok aslında erken öğrendiğiniz için doktorlar usulen istiyor gibi bir şey demişti, 5-6.haftada giderseniz zaten gerek kalmıyor diyor ekstra durum olmadığında ama biz sabırsısız en azından ben🤭🤭 ben de perşembe gideceğim inşallah görürürüz keseleri sağlıcakla 🥰
Amin kuzum amin inşallah güzel haberler ile gelelim inşallah 😍😍😍

@melisaa93 edahandro edahandro ya benım bi tık moralım bozuldu galıba neden ovulasyonum bugün böyle çıktı dünkünden silikleşmiş baksanıza alttaki bugün ovulasyon
Canım sıvı alımına bağlı olabilir. Kaçıncı günün bugün? Yarın da takip et. Koyulaşacaktır diye tahmin ediyorum. Sıvı alımına dikkat et ve aynı saatte yapmaya çalış

X