2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yok artık bu neyin kafası bu nasıl cinsiyetçilik😡 Eşin sadece işin kadında bittiğini mi düşünüyor? Uçan spermleri mi varmış kendisinin🤬
Daha çok şey söylemek isterdim neyse.
Eşinin seninle böyle konuşması, üslubu hiç hoş değil canım karşına alıp ciddi bir şekilde konuşmalısın, şimdiden böyle şeyler söylüyorsa olacak iş deği

Yok artık bu neyin kafası bu nasıl cinsiyetçilik😡 Eşin sadece işin kadında bittiğini mi düşünüyor? Uçan spermleri mi varmış kendisinin🤬
Daha çok şey söylemek isterdim neyse.
Eşinin seninle böyle konuşması, üslubu hiç hoş değil canım karşına alıp ciddi bir şekilde konuşmalısın, şimdiden böyle şeyler söylüyorsa olacak iş değil.
Pembe akıntıyı görünce adet oluyorum sandım. Ped kullandım. Gece kalktım baktım pedde de pembe leke. Kurumuştu. Şu an için başka gelen bir akıntı yok.

Yeni umutlar yeni başlangıçlar 🙏 uğur getirsin şifa olsun canım. Hsg'yi adetin kaçıncı günü çekileceksin? Yumurtlaman sonra olacaksa değerlendirme durumunu doktoruna sor mutlaka, benimki değerlendirtmişti, zararı yok demişti... benim de reglim geldi kuzum. Salı doktora gideceğim. Bakalım belki yine bi aşılama olurum. Doktorumla görüşeceğim öyle karar vereceğim. Hakkımızda hayırlısı olsun canım
Amin bebişim. Yani tamamen temizlenince gel dedi şansım olsun o ay da diye. Anestezili olcakmış bakalım😊

Canım yani öyle demek istememiştir direkt böyle mi dedi , ne diyeceğimi bilemedim, belki yanlış ifade etmiştir kendini ama ciddiyse kırılmakta haklısın 😒
Pembe akıntıyı ilk önce tuvalet kağıdında gördüm. Adet oluyorum diyerek ped koydum. Gece kalktım baktım. Pedde kurumuş bir pembe leke. Gerisi yok şu an için. Lütfen yorum yapın. Çatlatma iğnesi olalı 11 gün oldu.

Eklentiler

• IMG_8893.png
    IMG_8893.png
    156,2 KB · Görüntüleme: 45
Bence güzel çatlamış ☺️ Çok iyi yükselmiş progesteronun
Canım ama şöyle bi şey oldu 14. Gün çatlama göstermisti 16. Ya getirdi sonra cizgiyi, bi de normalde klimalı odada ölcüyordum iki gündür sehir degistirdigim icin klimasız ve sıcak bi yerde ölcüyorum onun etkisi olabilir mi, bi de en son iliski 14. Gün olmustu yani tabloya göre 16. Catlama olmus o gün olamadı önceden carpı koymustum olmadı yani o gün, iki gün öncesi bırakmıstık 4 gün üstüste olunca, insallah tutmustur

Canım ama şöyle bi şey oldu 14. Gün çatlama göstermisti 16. Ya getirdi sonra cizgiyi, bi de normalde klimalı odada ölcüyordum iki gündür sehir degistirdigim icin klimasız ve sıcak bi yerde ölcüyorum onun etkisi olabilir mi, bi de en son iliski 14. Gün olmustu yani tabloya göre 16. Catlama olmus o gün olamadı önceden carpı koymustum olmadı yani o gün, iki gün öncesi bırakmıstık 4 gün üstüste olunca, insallah tutmustur
Klimanın etkisi olabilir canım ama zaten çatlamamış olsa bu kadar yükselmezdi bence.sperm 3-5 gün yaşıyor nasip bu aysa her türlü olur ☺️

KİZLAR GUNOOOO HAYALLERİMİZ ERTELENDİ EYLULE BUGUN İGNE DAHİL 14 İGNE HARİC 13. GÜN ADETE VAR 4 GUN NEGO BURDAN DÖNMEZ GİBİ BUGUN DUPHASTON A BAŞLAYACAĞIM UMARİM SEVİNCLİ HABERLER ALDİGİMİZ BİR GUN OLUR 🥰🥰🥰
Günaydın canım allah en kısa zamanda nasip etsin inşallah. Bugün neden duphastona başlıcaksın

KİZLAR GUNOOOO HAYALLERİMİZ ERTELENDİ EYLULE BUGUN İGNE DAHİL 14 İGNE HARİC 13. GÜN ADETE VAR 4 GUN NEGO BURDAN DÖNMEZ GİBİ BUGUN DUPHASTON A BAŞLAYACAĞIM UMARİM SEVİNCLİ HABERLER ALDİGİMİZ BİR GUN OLUR 🥰🥰🥰
Günaydın kuzum güzel haberler aldığımız bir eylül ayı olur umarım 🙏

X