2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Henüz gitmedim canım, dr'uma mesaj attım duruma göre hareket edicem. Randevuları full görünüyor bir de izinde gibi geldi bana bakalım hayırlisi duruma göre başka birinden Rand alabilirim
Evet kuzum haklısın anladım bebeğim İstanbul Avrupa tarafında olsaydın çok güzel bir dr önerım olacaktı

Kuzum ben 5. Haftanın içindeyim son adete göre daha doktora gitmedim kese için bugün beta veriyorum çıkan sonuca göre perşembe yada cuma günü gidecegim 4+1 de gözükmez zaten kuzum doktoramı gittin
Hatta tekrar kan vererek takip edeyimmi dedim ona da gerek yok dedi

Evet kuzum haklısın anladım bebeğim İstanbul Avrupa tarafında olsaydın çok güzel bir dr önerım olacaktı
Doktorumdan memnunum aslında canım, epeyi bir hastası oluyor bazen zorlanıyorum randevu bulmakta. Kendisi çağırdığı zaman randevu olmasa bile oradan alabiliyorum cevap bekliyorum o yüzden

Eklentiler

• IMG_4221.jpeg
    IMG_4221.jpeg
    53,2 KB · Görüntüleme: 71
  • IMG_4220.jpeg
    IMG_4220.jpeg
    56,3 KB · Görüntüleme: 69
Üzülme, İnşallah bir dahaki sefere sağlıklı gebelik haberi verirsin bize🤲🏻 Ben 42 yaşındayım, 40 yaşında evlendim hiç çocuğum yok... Profesör ünvanım geldi bir baktım, herkesin yuvası çocuğu var, ama benim sadece kariyer... Öyle hızlıca evlilik kararı alıp evlendim 2 yıldır çocuk için uğraşıyoruz, inana her adet olduğumda yüreğim parçalanırdı, ama artık diyorum ki çok şükür yumurtam var ve halen rutin adet oluyorum. Demekki çocuğum da olabilir🍀 Ekim ayına kadar böyle doğal deneyeceğim, olmazsa tüp bebek deneyeceğim😉

Kızlar günaydın , Ben bu ay ilk kez ateş takibi yapıyorum bugün benim döngümün 11.günü yumurtlama olduğunda yada çatlama geldiğinde vücut sıcaklığındüşüyor mu yükseliyor mu yardımcı olabilir misiniz rica etsem
IMG_8897.png

Selam kızlar 👧 26 yaşındayım bende gebelik planlıyorum kısmet olursa inşallah 🙏🏻 ilk bebeğim olacak adetimin gecikmesini beklemeli miyim sizce test yapmak için çok sabırsızlanıyorum 😛
Aramiza hoş geldin canim 🙂 Bende bu yaz 27 ye girdim. Bende daha 1 sene olmadi evleneli korunuyordum. Yeni yeni deniyoruz inşallah güzel haberler alirsinn. Adete 3 gün kala çıkıyor eger varsa Freelay gebelik testinde. beyazprensess beyazprensess

X