2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Evett. 🌸 size bahsetmedim eşim yarın işe başlayacak. İnşallah güzel olur bundan sonraki iş hayatı. Bu süreçte devam ediyoruz bebişe bakalım Allah ne zaman nasip edicek. Güzel zamanda hayırlısıyla gelsin. Afra nasıl ? Takip edemiyorum bana bilgi verin kızçelerimden
Yaa hayırlı olsun bebeğim İnşAllah işini de çok severek yapar ☺️ Afra iyi çok şükür ama gebeliği zorlamaya başladı. Çok giremiyor son günlerde ☺️

Kızlarr çok giremiyorum buralara özledim hepinizi 😢 zor bi hamilelik geçiriyorum çok ağrılarım var ve uykudan gözümü alamıyorum insan işemeye üşenir mi o dereceyim ama hepinizi uzaktan takip ediyorum sadece yazamıyorum unutmayın beni bi ceee eee demeye geldim 😘😘😘
Sen unutulmazsın balımmmm merak etme 🥰🥰

Yaa öyle mi ☺️ İlk kez gebelik düşünmeyip destek olan birini gördüm ☺️
Benim bir oğlum var bi de kızım oldu 4 aylık daha, bu yolda uğraşan herkesi çok iyi anlıyorum. Biri hamile kalınca kendim kalmışım gibi seviniyorum. O yüzden destek olmak istiyorum, ara ara okuyorum çok mutlu oluyorum. ☺️

Buradaki herkesin ortak derdi cocuk.
Elbet herkes fikrini düşüncesini paylaşacak. Yalnız birşeyler yazarken lütfen insanlara kendini sorgulatmayin. Mesela sen ikinci çocuk için uğraşırken eminim benim kadar üzülüp parçalanmıyosundur. Buna eminim çünkü senin tutunacak bir dalın var ve bir sefer anne olmuşsun.
Yazdıklarını okurken şunu dedim içimden
'' demek benim yerimde olsa tedavi alırdı yada gece gündüz bu fikirle uyuyup uyanirdi herhalde ''
Ben, nerdeyse 3 yıldır bir sefer pozitif göremedim.
Bu konu çok hassas. Lütfen dünyanın sonuymuş gibi davranmayın var olan evladınıza sıkı sıkı sarılıp şükür edin.. Çünkü onu hiç tadamayan insanlar var mesela ben... Eğer eşiniz sizi ikinci çocuk konusunda ciddiye almıyorsa bir sefer daha düşünün 🙏🏻
Bende çocuğu olanların bu konuda daha dirayetli olmaları gerektiğini düşünüyorum. Üzülürler tabiki ama en azından gidip evlatlarına sarılabilirler 😔

canım 😍😍 inan belki yorgunsun bitkinsin ama bu belirtilerini okuyunca bile mutlu oluyorum 😍 hiç unutur muyuz kız. Benim de tatilim bitti. Sahalara dönüş yaptım artık. Biz buradayız sen minnoş minnoş belirtilerini yaşa, ara ara bize uğra kuzum
Uğramam mı kuzum her akşam uyumadan okuyorum tek tek yazılanları dahil olamasam da aklım hep sizlerde 😘😘

Benim bir oğlum var bi de kızım oldu 4 aylık daha, bu yolda uğraşan herkesi çok iyi anlıyorum. Biri hamile kalınca kendim kalmışım gibi seviniyorum. O yüzden destek olmak istiyorum, ara ara okuyorum çok mutlu oluyorum. ☺️
Yaa maşaAllah Rabbim yollarını bahtlarını açık eylesin 😍 benim de hayalim hem erkek hem kız annesi olmak 🥰

Buradaki herkesin ortak derdi cocuk.
Elbet herkes fikrini düşüncesini paylaşacak. Yalnız birşeyler yazarken lütfen insanlara kendini sorgulatmayin. Mesela sen ikinci çocuk için uğraşırken eminim benim kadar üzülüp parçalanmıyosundur. Buna eminim çünkü senin tutunacak bir dalın var ve bir sefer anne olmuşsun.
Yazdıklarını okurken şunu dedim içimden
'' demek benim yerimde olsa tedavi alırdı yada gece gündüz bu fikirle uyuyup uyanirdi herhalde ''
Ben, nerdeyse 3 yıldır bir sefer pozitif göremedim.
Bu konu çok hassas. Lütfen dünyanın sonuymuş gibi davranmayın var olan evladınıza sıkı sıkı sarılıp şükür edin.. Çünkü onu hiç tadamayan insanlar var mesela ben... Eğer eşiniz sizi ikinci çocuk konusunda ciddiye almıyorsa bir sefer daha düşünün 🙏🏻
Aynıymışız 3 sene, pozitif görememek 🥹

X