2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ben daha önce denemiştim canım etki etti mi bilmiyorum o ay çörekotu bal tarçın da yemiştim sonra baktım yumurtlama hala olmuyor hem masajı hem çörekotu karışımını bıraktım geç yumurtladim ama hamile kalmıştım 😅 boş gebelik oldu tabii ama hangisi etkili oldu bilmiyorum yumurtlama masajı mi yoksa çörekotu mu hamile kalmama yardimci oldu anlamamistim
Yaa iki aydır geç yumurtluyorum 18. Güne kaydı denemek istedim sen de tam tersi etki yaratmış 😂 bu ay ikisini de deneyeceğim bakalım faydalı olur inşallah 🙏🏻
Masaj yapıp hamile kalanlar olmuştu canım ☺ ben sana eşlik ederim ☺️
Ay çok sevindim çünkü tek başıma yapamıyorum böyle şeyleri desteklenmeye ihtiyacım var ☺️ adet biriminde başlanıyormuş sanırım inşallah faydasını görürüz 💛

Yaa iki aydır geç yumurtluyorum 18. Güne kaydı denemek istedim sen de tam tersi etki yaratmış 😂 bu ay ikisini de deneyeceğim bakalım faydalı olur inşallah 🙏🏻

Ay çok sevindim çünkü tek başıma yapamıyorum böyle şeyleri desteklenmeye ihtiyacım var ☺️ adet biriminde başlanıyormuş sanırım inşallah faydasını görürüz 💛
Evet evet ben de 18. Günde falan yumurtluyorum 21e kaymisti yumurtlama 😅 bu ay diğer yumurtaliktaydi sıra o 25-26yi buluyordu inofolic kullandım bir de 2-3 güne bir çörekotu karışımından yedim yumurtlamam 15-16. Gün gibi oldu 😊

Evet öyle diye hatırlıyorum ☺️ Senle günlerimizde yakın gidiyor birlikte takip ederiz☺️ edahandro edahandro fnd_50 fnd_50 siz de yumurtlama masajı yapmayı düşünür müsünüz bu ay?

İnşallah kuzum beni tek üzen şey 3 yumurtanın boşa gitmesi😔
Sakın öyle düşünmee, bize bir tanesi lazım zaten yani her ay zaten lazım olan geliyor, sen kendini serbest bırak kafanı yorma sürekli bu şekilde üzülme de çok az kaldı Eylül'de pes peşe gorcez pozitif mesajlarınızı 😍

İnşallah kuzum beni tek üzen şey 3 yumurtanın boşa gitmesi😔
Hiç öyle düşünme bebeğim. 3 ü de hayırlı değilmiş. Ne ihtimaller var şu anda aklımdan geçen. En güzel seçenek buymuş demek ki. Rabbimin bilip bizim bilmediğimiz şeyler var. Sana da gösterilse sende üçünün olamamasını tercih ederdin. Sabır göstermek acıdır ama sonu çok güzel olacak eminim 🥰

Kızlar regl 1 hafta kaldı hiçbir belirtim yok bence benim bu ayda olmadı ben artık rahim filmim çekileceğim belki tüpler kapalıdır ondan olmuyordur

Çok iyi aşkım ♥️ sağlıkla ilerlesin inşallah o minnoşumun beta değerini severim ben❤️
Yaaa yerim seni balım ♥️♥️♥️ Allahım bu ay saglıkla sizlerede nasip edecek inşallah inanıyorum kuzum hep dualarımda olacaksınız o minnoşlar buraya gelecek 👼👼👼👼

insallah canimm biraz öncede sanki böyle sari kahve gibi bi akintim geldi.. daha yenimi yerlesiyo acaba 🥰
Aa belki geç döllenmedir canım.bikaç yumurtan oluştuysa belki 2. 3. Çatlayanla döllenmiştir.amin aminnnn🤲🥰🥰

Kızlaar mutlu, sağlıklı pozitif bebiş haberli günler diliyorum, yazılanları arkadan gelerek okumaya çalışıyorum, yeni hamileler stres yapmamaya çalışın değerleriniz de nekadar güzel 🧿 güzel güzel konuşun sevin miniklerinizi 🥰 Testleri negatif olan canlar kelime bulamıyorsun bazen bazı şeylere biliyorum.. benim her ay yaşadığım duygu o yüzden nasıl anlıyorum sizi, ama daha zamanınız var kızlar illaki olacak birgün, ben 39 oldum çok geç başladım bebek istemeye, 1 senedir çok istedim ama olmadı, oyüzden çok üzülmeyin gençliğiniz var, sadece biraz sabrı deneyimlemek gerekiyor bazen belki🌸

X