2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Evet canım son günler çakılmaya başladı yanıltmadı. Ama bu ay 37 görmem beni umutlandırmıştı çünkü hiç 37 görmemiştim diye hatırlıyorum. Maksimum 36.9
Evet çok güzeldi tablon. Demekki bi dahaki 37.1 falan göreceksin inşallah
Havaların sıcak olması etkiliyor mu peki acaba?

Ya o kadar güzel söyledin ki o kadar doğru ki… Allahım beni affetsin öyle düşündüğüm için. Sizin hayır bildiklerinizde şer, şer bildiklerinizde hayır vardır diyor

Ne de güzel yumurtlamışsın ki tuttu ben sanki hep sağdan yumurtluyormusum gibi o ayrımı yapamıyorum. Halbuki sağ yumurtlagimdan myom alındı sol daha sağlam inofolic devam ediyorum bu ay tüm tuşlara basarak bölüm geçmeye çalışacağım
Evet öyle diye hatırlıyorum Senle günlerimizde yakın gidiyor birlikte takip ederiz edahandro fnd_50 siz de yumurtlama masajı yapmayı düşünür müsünüz bu ay?
Ne güzel olur yumurtlama masajı challengi ne diyorsunuz fnd_50 edahandro
Ben 2 gündür yapıyorum canım bi kaç gün geç başladım ama inşallah faydası olur
İnşallah olur biz de sana katılacağız

bliiss ben denemiştim yumurtlama masajını faydasını da gördüm. Büyümüştü yumurtam masajı yaptıktan sonra şiddetli yumurtlama ağrım oldu akıntım da geldi ben seviyorum o masajı ya zaten o bölgenin kanlanması cok önemli

Afratafra reçetesiyle geçsin bakalım bir aycıkda

Ben de Dr kontrolüne gittiğimde sağdan yumurtlayacaksin demişti o ay çocuk düşünmüyorduk bı kaç sonrası başlayacaktır hazırlık için gitmiştim o duruma göre baktığımda sağ erken sol geç oluyordu. Kürtajdan sonra erken oldu ben de kesin sağdir dedim, ilk hamilelik de sağa denk geliyordu, bu ay nasıl olsa sol Eylül'de tutacak muhtemelen soldan umudum yok diyordum ama takviyeyle oluyormus demek ki ben kendi kendime öyle teşhis koymuşum

Evet zaten oturarak çalışıyorum hareket sıfır en azından kan dolaşımı artar fayda göreceğime inanıyorum

oyy kıyamam ben sana rabbim büyüktür inşallah uygun gördüğü zamanı vardır bizim için inşallah ben geç yumurtladım çatladım bu ay dün regl günümdü olmadım bugunde olmadım ama testler negatif biz 8 aydır deniyoruz ama çok zor çaresizlik ya nebilim seni okadar iyi anlıyorumki en güzelini yapmışsın al giy boşver kendini mutlu et balım inşşallah bizimde yüzümüze güler allahım ve eylül bizim ayımız olur hayırlısı ile:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…