2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Canım yanıltıcı test markası doğru ama yanıltıcı olanda c yazan yerden daha ilerde oluyor cizgi seninki dogru olan ben iki tane almıstım sahte olanın c si ve yalancı pozitifi birbirine cok yakın cıkıyor seninki dogru olan ve niye negatif dedin ki ben erken olanda da kasette de gördüm
yaa ben paketi hamile kadın olanı yanıltıcı diye okuyunca direk bu yanıltıcı olan sandım :) gölge görünce de o yüzden güvenemedim aslında. inşallah doğrudur o zaman. akşam eve gidince tekrarlayayım

O zaman klomen in ateşi biraz artırdığını söyleyebilir miyiz? Hepimizi yanıttı. Hepimiz baya baya hamile sandık. Hiç önemli değil. Ben bu ay da çok umutluyum çok fazla kişiden. Sen doktora anlat. belki normalda çatlayan yumurtaların klomen ile çok büyüdü ve çatlayamadı kuzum. Bir baksınlar.
Çatlamasa ateş yükselmezdi kuzum. Çatladığınds düşüp yükselme gösterdi çünkü. Bence çatladı. Çatlamasa kiste dönüşürdü ve ölümcül ağrı yapardı ara kanama da olurdu çünkü benim 6yıl önce falan bir kistim o şekilde olmuştu ordan biliyorum

Benii gören yok mu bilgisi olan 🙋🏻‍♀️😂
Ben daha önce denemiştim canım etki etti mi bilmiyorum o ay çörekotu bal tarçın da yemiştim sonra baktım yumurtlama hala olmuyor hem masajı hem çörekotu karışımını bıraktım geç yumurtladim ama hamile kalmıştım 😅 boş gebelik oldu tabii ama hangisi etkili oldu bilmiyorum yumurtlama masajı mi yoksa çörekotu mu hamile kalmama yardimci oldu anlamamistim

Sen daha önce de demiştin yüksek gidip sonradan çakılıyor diye galiba:/ Vücudumuz nasıl sistemli çalışıyor demek.
Önümüzdeki ay çift çizgiyi görücez canım🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Evet canım son günler çakılmaya başladı yanıltmadı. Ama bu ay 37 görmem beni umutlandırmıştı çünkü hiç 37 görmemiştim diye hatırlıyorum. Maksimum 36.9

Ben de çatlamadan sonra ateş ölçmeye başlamıştım. Bu saatten sonra dalgalanmayı takip edeyim bari diye ama benim de çatlamadaki ateş kadar yüksek devam etmedi 😬 Gerçi galiba gün içinde bile ölçmekten pili bitti bi de gece çok kalmak zorunda kalıyorum 4-5 gündür. Bu ay adetim hiç gelmeyecek diye düşünüyordum ama umudum kırılmaya başladı.
Bu ay olmadıysa demek ki olmaması gerekiyordu☺️ Biz de yeni ayda devam ederiz denemelere.

Son ana kadar dayanabilsem aslında ateşim bana hep doğruyu söylüyor ama bu ay 37 leri görünce aldandım. Dayanamayıp test yaptım.Demek ki aldanmamak gerekiyormuş bunu da ateş ile tecrübe etmiş oldum yine. Bakın kızlar nasıl düşüşe geçti. Teste gerek yok.Adet iki güne gelir. Canım ateş takibim benim. @Safransari A Afratafrac @melegim can melisaa93 melisaa93 @tweeetyyy @edahandro golden-snitch golden-snitch O ozgeeeee1 @hamileyimmmm @IADK @The Little Mermaid bliiss bliiss @beyons @Conqueror123 Merve3553 Merve3553 @bitkin96
Sen o güzel enerjini umudunu hiç kaybetme, eninde sonunda olacak. Her ay yeni bir umut bak bugün de 1 Eylül ben sonbaharı çok severim enerjisine çok inanırım inşallah bu ay senin ayın olsun kuzum benim♥️

Günaydın canım ne güzel ateş takibini çözmüşsün ve seni yanıltmıyor hayırlısı dedik zaten Eylül bizim hepimizin ayi olsun inşallah 🙏🏻 Ateş takibine adetin 3. Günü başlayabilir miyim ben de ?

Nasıl belli olmuyor gayet belli hayırlı olsuuun 😍🙏🏻
İstediğin zamandan itibaren başlayabilirsin kuzum 😍 çok teşekkür ediyorum bu ay bizim olsun❤️

Sen o güzel enerjini umudunu hiç kaybetme, eninde sonunda olacak. Her ay yeni bir umut bak bugün de 1 Eylül ben sonbaharı çok severim enerjisine çok inanırım inşallah bu ay senin ayın olsun kuzum benim♥️
İnşallah be kuzum inşallah Allahım gönlümüzdekini hayırlısı ile versin🤲🏻😍

X