2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Asdb Asdb Canimm cok tebrik ederim senii 😍😍 ignenin etkisi cokdan gecmisdir bu senin mucizen 😍😍 saglikla büyüsün insallah 🙏🏻 canimm birsey sorcam sen asilamaya gittiginde yumurtan catlamismiydi yoksa duruyomuydu daha? Bende sabah test yaptim varla yok arasinda bi cizgi var gibi ama banada öyle gelebiliyo olabilir 😊 cok zorladim kendimi görmek icin olmayada bilir 🤣
Kuzum tesekkür ederim inşallah henüz tam kendimi inandıramadım ama dua ediyorum bol bol💕 canım aşılama yapılırken yumurta daha çatlamamıştı hatta eve geldim çatladığını hissettim ilk ve son kasık ağrımdı çünkü 😅 yaklaşık 40. Saatte çatladı ben 37. Saatte aşılama oldum doktor gecikti. Testin fotoğrafı varsa atsana kuşum🥰

Kuzum tesekkür ederim inşallah henüz tam kendimi inandıramadım ama dua ediyorum bol bol💕 canım aşılama yapılırken yumurta daha çatlamamıştı hatta eve geldim çatladığını hissettim ilk ve son kasık ağrımdı çünkü 😅 yaklaşık 40. Saatte çatladı ben 37. Saatte aşılama oldum doktor gecikti. Testin fotoğrafı varsa atsana kuşum🥰
Kizlar ben asilamami 21.08 oldum daha yumurtam catlamamisdi bugün yarin catlar demisdi doktor bu sabah dayanamadim test yaptim.. gözle cok zor görünüyo ama sanki burda bi cizgi var gibi ama ümitlenmiyorum doktor 05.09 test yap demisdi daha var BAT gününe.. ama insallah benim bebegimde benimledir :emir_bebek:
Eki Görüntüle 3294655
canimm bak burda cok hafif görünüyo ama

Bu ay yumurtlama masajı da denemek istiyorum daha önce deneyen ya da katılmak isteyen olur mu ? ☺️

Bende duphaston kullandım gecikme yapıyor mu😔 bir an önce gelsin diye bekliyordum
Yapıyor diye okumuştum kuzum. Bıraktıktan 3-4 gün sonra geliyor diye okumuştum bi yerde. Ben adetin 12. Günü bıraktım. Yarın veya pazar gelecek sanırım. Normalde dündü batım.

Kuzum var iğne etkisi kalmaz bugüne kadar 🥹 tebrik ederim sağlıkla ilerlersin kat kat artsın değerin🤗

Günaydın kizlar. Bugün 11. Günüm ilk kez test yaptım ama negatif. Zaten ilk başta sayfada yazan yanıltıcı olani almışım netten 😔erken gebelik testi de yaptim aynı anda onda da yok.

Eklentiler

• 20230901_073028.jpg
    20230901_073028.jpg
    41 KB · Görüntüleme: 53
  • 20230901_073007.jpg
    20230901_073007.jpg
    43,9 KB · Görüntüleme: 53
Valla bende deli gibi içtim yıllarca ama bir anda çat diye bıraktım ağzıma sürmedim. O yüzden bırakılmıyor diye bir şey yok. Bir kişi yapabiliyorsa herkes yapabilir. Bu bence kişinin önceliğiyle alakalı tamamen. Hem burada çocuk için deli oluyoruz hemde sigara bırakamıyoruz. Bu işte bir terslik var. İkisi bir arada olmuyor.
Zaten şu aralar psikolojim iyi değil bahanesine de sığınmasın kimse, hiç bir şey çocuğun sağlığından önemli değil.
Birimizin artık bu konuda minnoşluktan uzaklaşıp gerçekleri açıkça yazması gerekiyor. Belki o zaman ciddiye alırsınız sigara içenler.
Sanıyor musunuz ki şimdi bırakınca bebeğiniz çok sağlıklı olacak. Kanınızda olan bile bebeğinizi fazlasıyla zehirleyecek. Bari bunu minimuma düşürün.
Hepiniz bebeğini sağlıkla kucağına alsın çok istiyorum. Bunun ne demek olduğunu benimle aynı durumu yaşayanlar anlar sadece. Azalttım, bırakamıyorum, dua edin bırakayım sözleri beni inanılmaz sinirlendiriyor. Bırakın ya şu an bırakın. Hiç bir şey kaybetmeyeceksiniz.
Melisama sonuna kadar katılıyorum. Eşim ortaokula falan başlamış sigaraya maalesef arkadaş ortamı sayesinde. Ve günde 2-3 paket içiyordu. Ve bir gün çat diye bıraktı. Ağzına da 1 tane bile sürmedi. Çok zorlandı çok. Ama bırakılıyormuş.

X