2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

İkinizden biri de çok güzel yapabilir bebeğim ben biraz geri planda yaşıycam bu ay o yüzden yeterince ilgilenemem diye düşünüyorum. Diğer topic gibi insanları ortada bırakmakta olmaz
Gecenin bu saatinde aklıma düştün kuzum melisaa93 hep duamdasın inşallah en kısa sürede o bebiş gelicek göbüşüne

Meyve bile yiyesim yoktu evet yer ayaklarının altindan kayıp gidiyor sanki çok kötü bir his

Afferim pes etmek yok

Son ana kadar dayanabilsem aslında ateşim bana hep doğruyu söylüyor ama bu ay 37 leri görünce aldandım. Dayanamayıp test yaptım.Demek ki aldanmamak gerekiyormuş bunu da ateş ile tecrübe etmiş oldum yine. Bakın kızlar nasıl düşüşe geçti. Teste gerek yok.Adet iki güne gelir. Canım ateş takibim benim. Safransari A Afratafrac melegim can melisaa93 tweeetyyy edahandro golden-snitch O ozgeeeee1 @hamileyimmmm IADK The Little Mermaid bliiss beyons C Conqueror123 Merve3553 Zumruduanka96

Eklentiler

• IMG_8259.jpeg
    123,9 KB · Görüntüleme: 93
Ne güzel vücudunu çözmüşsün canım, bir dahaki aya bomba gibsin Eylül'de güzel haberi alacağız inşallah

Hayırlısı olsun bitanem eylül ayı senin ayın olsun inşallah bomba gibi hazırlan güzelce büyüt yumoşları elbet olacak kuzum demekki şimdi zamanı degilmiş allah en güzelini bilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…