2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Çok sevindim canım bu da böyle geçmiş gitmiş olsun
Çok sagol bebegim inşallah beni birdaha korkutmaz yerleşmeymiş demekki. Ayyy allahım kimseye yerleşme kanaması yaşatmadan bir hamilelik nasip etsin darısı sana olsun inşallah hep dualarımda olacaksın

Asdb Canimm cok tebrik ederim senii ignenin etkisi cokdan gecmisdir bu senin mucizen saglikla büyüsün insallah canimm birsey sorcam sen asilamaya gittiginde yumurtan catlamismiydi yoksa duruyomuydu daha? Bende sabah test yaptim varla yok arasinda bi cizgi var gibi ama banada öyle gelebiliyo olabilir cok zorladim kendimi görmek icin olmayada bilir

Vallahi insanın kendi vücudunu tanıması ne kadar güzel bir dahaki ay bomba gibi geleceksin bebeğim

Kizlar ben asilamami 21.08 oldum daha yumurtam catlamamisdi bugün yarin catlar demisdi doktor bu sabah dayanamadim test yaptim.. gözle cok zor görünüyo ama sanki burda bi cizgi var gibi ama ümitlenmiyorum doktor 05.09 test yap demisdi daha var BAT gününe.. ama insallah benim bebegimde benimledir

Peki faydasını gördün mü aşkım eşine de içirmiş miydin inşallah hepimiz faydasını görelim
Ben ve eşim çakşır içtik, sonra ben kadınların hayıt içmesi lazım diye okudum hayıt içtim. Ben özellikle FSH değerim için içtim düşsün diye. 11di 11.8 oldu. Sonra da bir kaç şişe daha kalmıştı işe yaramıyor diye bırakmıştım. Şimdi içerim yine. Zararı yoktur. Fayda görenler de var. YouTube'da da gebe kalıp önerenler vardı. Dene kuzum zarar gelmez

Evet ben de goruyorum ince bir çizgi inşallah zenginleşir koyulasarak artar

Sen daha önce de demiştin yüksek gidip sonradan çakılıyor diye galiba:/ Vücudumuz nasıl sistemli çalışıyor demek.
Önümüzdeki ay çift çizgiyi görücez canım

Hayırlısı canım ya umarım döner ama dönermezse de planın programın hazır. Elbet gelecek bebişinn. Demek ki biraz daha birlikte bebiş beklememiz gerekiyormuş ben öyle anlıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…